Natalia de Barbaro

Natalia de Barbaro urodziła się w 1970 roku. Z wykształcenia jest psychologiem. Na stałe związana jest z magazynem „Wysokie Obcasy”, gdzie zajmuje się pisaniem felietonów. Jej specjalizacją jest psychologia społeczna i marketing polityczny. Ponadto Natalia de Barbaro wykłada na krakowskim Uniwersytecie Jagiellońskim. Zajmowała się również prowadzeniem kampanii prezydenckich.

Natalia de Barbaro – tajniki świata polityki


Natalia de Barbero wydała dwa tomiki poezji zatytułowane „Ciemnia” i „Tkanka”. Swoje doświadczenie polityczne wykorzystała do napisania znanego przewodnika, wyjaśniającego tajniki kampanii wyborczych. Dzieło to, pt. „Dojść do głosu. Radykalnie praktyczny przewodnik po kampanii wyborczej”, skierowane jest przede wszystkim dla osób, które zawodowo zajmują się polityką.

Książka dla każdej kobiety


W 2021 roku opublikowana została kolejna książka Natalii de Barbaro pt. „Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie”. Autorka wykorzystuje w niej swoje doświadczenie zawodowe w pracy z kobietami. Książka ta dedykowana jest kobietom, które chcą zmienić swoje życie, nauczyć się bardziej cieszyć z codziennych rzeczy i kierować się w swojej codzienności swoimi potrzebami i marzeniami.

Lista książek: Natalia de Barbaro

24,99 zł 24,99 zł - najniższa cena 39,99 zł - cena detaliczna

46,99 zł 26,97 zł - najniższa cena 46,99 zł - cena detaliczna

26,52 zł 27,30 zł - najniższa cena 39,00 zł - cena detaliczna

Krwawnik, mniszek, ułudka - Natalia de Barbaro | mała okładka

Krwawnik, mniszek, ułudka

Natalia de Barbaro

39,99 zł 26,14 zł - najniższa cena 39,99 zł - cena detaliczna