Małe cuda. Rady, jak kochać i żyć - okładka


Cheryl Strayed

Małe cuda. Rady, jak kochać i żyć

Tłumaczenie: Adriana Sokołowska-Ostapko
Oprawa miękka
Liczba stron: 400
Wydawnictwo: Znak literanova
36,90 20,30

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

Kolejna książka autorki „Dzikiej Drogi”

Życie potrafi nieźle dać w kość: zdradził cię ukochany, straciłaś kogoś bliskiego, ledwo wiążesz koniec z końcem. Ale bywa też wspaniałe: dostałaś wymarzoną pracę, zakochałaś się, spełniło się twoje marzenie. Codziennie doświadczamy życia w całej jego złożoności i zdarza się, że zwyczajnie potrzebujemy rady albo wsparcia.
Dla tysięcy ludzi wsparciem okazała się Cheryl Strayed, autorka bestsellerowej Dzikiej drogi. Przez wiele lat anonimowo prowadziła internetowy dział z poradami, który stał się prawdziwym fenomenem. Ludzie pisali do niej, bo czuli, że ta nieznajoma naprawdę ich rozumie i odpowiada na każde pytanie z wielką empatią i mądrością.
Rzeczywiście, Cheryl poznała wszystkie smaki życia. By pokonać własne demony, wyruszyła w samotny marsz wzdłuż wybrzeża Ameryki. Teraz dzieli się swoim doświadczeniem z nami.
Rzadko zdarza się lektura tak nam bliska. Dotykająca najbardziej ukrytych miejsc w sercu, przynosząca otuchę i ładująca energią.

Recenzje

By zrobić krok na przód

62 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 54 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Stare porzekadła głoszą: "żyj pełnią życia i celebruj każdą chwilę", "nie oglądaj się za siebie", "życie jest zbyt krótkie, aby martwić się tym, co za nami" ... A co zrobić, gdy nasza codzienność daleka jest od tej wymarzonej, od tej układanej i planowanej od wielu lat? › rozwiń tekst...

Książka przedziwna – „Małe cuda” Cheryl Strayed

75 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 65 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Książka przedziwna. Dlaczego? Z kilku powodów. Po pierwsze dlatego, że chciałoby się przestać ją czytać, a jednocześnie nie można się od niej oderwać. Po drugie - irytuje, ale też intryguje. Wreszcie - budzi podejrzenia, chociaż wydaje się być przepełniona szczerością. Postaram się te sprzeczności wyjaśnić. › rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...