DPD dostarcza przesyłki również w sobotę!

Jak to działa?

Złóż zamówienie w piątek, do godziny 14:00 i jako dostawę wybierz kuriera

Jeśli złożysz swoje zamówienie w piątek do godziny 14:00, a jako formę dostawy wybierzesz kuriera, twoją paczkę dostarczymy do Ciebie już na następny dzień, w sobotę

Jeśli twoje zamówienie trafiło do nas po godzinę 14:00 w piątek, kurier dostarczy je do Ciebie najczęściej w kolejnym dniu roboczym po nadaniu. Kurierzy zwykle telefonują, by ustalić szczegółowy termin doręczenia. Firma kurierska dostarcza paczki zazwyczaj w godzinach od 9.00 do 17.00.

Paczka Orlen

Odbierz paczkę Orlen. Paczka trafi do wybranej przez Ciebie lokalizacji w ciągu dwóch dni roboczych. O możliwości odbioru paczki zostaniesz poinformowany SMSem. Uwaga: Celem poprawnej realizacji zamówienia zadbaj by numer telefonu wpisać poprawnie.


Odbierz w Paczkomacie

Odbierz w jednym z Paczkomatów InPost. Przesyłka trafia do Paczkomatu zazwyczaj następnego dnia po nadaniu.


Odbierz na Poczcie / Stacja z Paczką

Paczkę możesz odebrać w jednej z 4200 placówek pocztowych lub na jednej spośród 900 stacji paliw ORLEN. Paczka trafi do wybranej placówki w ciągu 2 dni roboczych. O możliwości odbioru paczki zostaniesz poinformowany SMS-em. Uwaga: Celem poprawnej realizacji zamówienia zadbaj by numer telefonu wpisać poprawnie.


Poczta Polska

Paczkę dostarczy do Ciebie kurier Poczty Polskiej. Dostawa trwa od 1 do 3 dni roboczych.


Kurier

Paczkę dostarcza kurier najczęściej w kolejnym dniu roboczym po nadaniu. Kurierzy zwykle telefonują, by ustalić szczegółowy termin doręczenia. Wybór firmy kurierskiej pozostaje w gestii znak.com.pl, a naszym celem jest zapewnienie Państwu jak najszybszej wysyłki. Firma kurierska dostarcza paczki zazwyczaj w godzinach od 9.00 do 17.00.


DPD dostarcza przesyłki również w sobotę!

Jeśli złożysz swoje zamówienie w piątek do godziny 14:00, a jako formę dostawy wybierzesz kuriera, twoją paczkę dostarczymy do Ciebie już na następny dzień, w sobotę


Zobacz także:

Płatności - wszystkie informacje

Najczęściej zadawane pytania (Pomoc)

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta Księgarni

Regulamin księgarni internetowej