Helen Russell

Brytyjska dziennikarka, pisarka i mówczyni.

Swoją karierę rozwijała m. in. w AllAboutYou.com., Top Sante, Tatler Asia, Grazia India i Sky. Od 2010 r. pracuje dla redakcji Marie Claire.

Jej teksty ukazują się w takich czasopismach jak: The Telegraph,The Wall Street Journal, Grazia, Metro oraz The Guardian.

Jest również znana ze swoich książek ,,Nie ma mowy!", ,,Życie po duńsku. Rok w najszczęśliwszym kraju na świecie" czy ,,Atlas szczęścia".

Lista książek

Życie po duńsku Rok w najszczęśliwszym kraju na świecie - Helen Russell | mała okładka
-21 %

Życie po duńsku Rok w najszczęśliwszym kraju na świecie

Helen Russell

Duńczycy są najszczęśliwszym narodem na świecie i choć nikt nie odkrył jeszcze tajemnicy ich szczęścia to cały świat próbuje ich naśladować. Brytyjska dziennikarka Helen Russell postanowiła przeprowadzić się na rok do Danii, żeby poznać przepis jej mieszkańców na zadowolenie z życia.
W każdym rozdziale autorka przygląda się innemu elementowi kultury Danii lub jej społeczeństwa. Z poczuciem humoru opowiada o[...]

Więcej

44,00 zł

34,66 zł

Nie ma mowy!

Helen Russell

Dwie skłócone siostry. I wakacje, których nigdy nie zapomną…
Zabiegana matka dwojga dzieci Alice jest przekonana, że ma całe życie pod kontrolą – w końcu zawsze wozi w bagażniku CZTERY wielorazowe torby na zakupy, na litość boską. Ale po spektakularnej kompromitacji w pracy Alice czuje, że nie daje rady: w końcu ulega perswazjom siostry i pozwala się zabrać na bardzo potrzebne wakacje.
Po przyjeździe na mie[...]

Więcej

39,90 zł

25,01 zł

Atlas szczęścia Sposoby na szczęście z całego świata

Helen Russell

Podróż dookoła świata, podczas której poznasz 33 sposoby na szczęście.

Czujesz strach przed zbliżającą się rozmową o pracę? Bądź jak Islandczycy. Ich betta reddast – przeświadczenie, że wszystko jakoś się ułoży – na pewno doda ci wiary w siebie.

Pogubiłeś się w życiu? Sprawdź, jak w podobnej sytuacji radzą sobie Chińczycy, i znajdź swoje xingfú – cel, który nada twoim działaniom głębszy sens.

Zbyt wiele [...]

Więcej

39,90 zł

29,89 zł