Karin Kuschik

Karin Kuschik jest niemiecką autorką poradników i trenerką biznesu. Urodziła się 8 lipca 1966 roku w Niemczech. Pisarka uczęszczała do liceum we Frankfurcie nad Menem, a po jego ukończeniu w 1986 roku, rozpoczęła studia na kierunku dziennikarstwo, filmoznawstwo i filozofia na Uniwersytecie w Berlinie. Podczas studiów pracowała jako asystentka radiowa w berlińskiej rozgłośni RIAS. Kuschik stworzyła w tym miejscu swoje pierwsze reportaże. W 1996 roku studiowała reżyserię i produkcję w Nowojorskiej Akademii Filmowej. Po ukończeniu studiów pracowała cztery lata jako asystent reżysera przy produkcjach telewizyjnych i reklamowych. Występowała również gościnnie jako aktorka filmowa i telewizyjna.

Karin Kuschik – jak poprawić pewność siebie?


Pisarka jest autorką książki "50 zdań, które ułatwią ci życie”. Została ona wydana w 2023 roku przez Wydawnictwo Otwarte. Jest to świetny poradnik, który uczy czytelników samodoskonalenia i pewności siebie.

Wielkie wyróżnienie pisarki


Karin Kuschik jest również autorką tekstów piosenek w języku niemieckim i angielski. W 1997 roku wraz z Kim Fisher została uhonorowana nagrodą Freda Jaya za swój pierwszy album, jako najlepsza niemiecka autorka tekstów.

Lista książek: Karin Kuschik

34,99 zł 33,99 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna