Milena Kindziuk

dr Milena Kindziuk: dziennikarka, publicystka, adiunkt w Instytucie Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa UKSW, redaktor prowadzący warszawskiej edycji tygodnika „Niedziela” oraz magazynu Centrum Opatrzności Bożej pt. „Dziękuję”. Autorka książek, m.in. o ks. Jerzym Popiełuszce – „Świadek prawdy”, o kard. Józefie Glempie – „Ostatni taki Prymas”, o Mariannie Popiełuszko – „Matka Świętego” i o Emilii Wojtyłowej – „Matka Papieża”.

Lista książek

Nowość
Jerzy Popiełuszko. Biografia - Milena Kindziuk  | mała okładka
-32 %

Jerzy Popiełuszko. Biografia

Milena Kindziuk

Biografia człowieka, który oddał życie za prawdę. Książka zawiera nowe fakty i nieznane dokumenty, zdjęcia, wypowiedzi świadków. Opisuje też cuda, jakie wciąż dokonują się za wstawiennictwem kapłana-męczennika.

Więcej

59,90 zł

40,73 zł

Cuda księdza Jerzego - Milena Kindziuk | mała okładka
-32 %

Cuda księdza Jerzego

Milena Kindziuk

"Cuda księdza Jerzego" odkrywają niezwykłe i poruszające losy wielu ludzi, którzy zostali uratowani za przyczyną błogosławionego księdza Popiełuszki, człowieka, który dla Polaków już od lat jest świętym.

Więcej

29,90 zł

20,33 zł

Matka Papieża. Poruszająca opowieść o Emilii Wojtyłowej - Milena Kindziuk | mała okładka
-50 %

Matka Papieża

Milena Kindziuk

Opowieść o kobiecie, która dała życie Świętemu Papieżowi.

Cały świat poznał jej syna. Każdy, kto miał okazję z nim rozmawiać, podkreślał to, jak dobrym, ciepłym i niezwykłym człowiekiem był Jan Paweł II. A on często mówił o tym, jak wiele zawdzięcza swojej matce i rodzinie, którą udało jej się stworzyć.

Kim była ta niezwykła kobieta? Jakie były jej losy? Jaki był dom, w którym wychowywał się Papież?

Więcej

29,90 zł

14,95 zł

Matka Świętego. Poruszające świadectwo Marianny Popiełuszko - Milena Kindziuk  | mała okładka
-55 %

Matka Świętego

Milena Kindziuk

Opowieść o miłości, która jest silniejsza od śmierci. Marianna Popiełuszko nigdy nie szukała rozgłosu. Nie planowała, że stanie się bohaterką telewizyjnych dzienników, a jej zdjęcia obiegną prasę na całym świecie. Nie chciała sławy, której początkiem było brutalne zabójstwo jej ukochanego dziecka.

Więcej

29,90 zł

13,46 zł

Matka Świętego. Poruszające świadectwo Marianny Popiełuszko - Milena Kindziuk | mała okładka
-55 %

Matka Świętego. Poruszające świadectwo Marianny Pop

Milena Kindziuk

Opowieść o miłości, która jest silniejsza od śmierci

Marianna Popiełuszko nigdy nie szukała rozgłosu. Nie planowała, że stanie się bohaterką serwisów informacyjnych, a jej zdjęcia obiegną media na całym świecie. Nie chciała sławy, której początkiem było brutalne morderstwo jej ukochanego dziecka. Po wielu latach od tych wydarzeń opowiedziała o swoim synu, o miłości do niego, o tym, jak był wychowywany, o[...]

Więcej

29,90 zł

13,46 zł