Natalia Hatalska

Natalia Hatalska jest analityczką trendów, autorką licznych projektów badawczych. Jej działalność w zakresie poszukiwania, analizy i prognozowania nowych trendów, uznawana jest i doceniana. Posiada trzy fakultety z filologii polskiej, logopedii i marketingu. Ukończyła także studia doktoranckie z ekonomii, jak również jest absolwentką London Business School w Wielkiej Brytanii, dzięki otrzymanemu stypendium w ramach prestiżowego programu Joseph Conrad Scholarship.

Natalia Hatalska – jej blog i publikacje


W 2008 roku Natalia Hatalska porzuciła pracę w korporacji i założyła blog o nazwie hatalska.com, który pomógł ukierunkować jej dalszy rozwój. W roku 2016 stworzyła infuture.institue – instytut badań nad przyszłością, który określa przyszłościowy kierunek zmian społecznych i gospodarczych, rozpatruje je pod kątem konsekwencji w odniesieniu do poszczególnych jednostek, ale także i ogółu. W roku 2014 analityczka wydała bestsellerową książkę „Cząstki przyciągania”, która poświęcona została polskim, niestandardowym kampaniom reklamowym.

Wyróżnienia i gratyfikacje za liczne działalności


W roku 2010 blog Natalii Hatalskiej został wyróżniony tytułem Bloga Roku w kategorii Profesjonalne oraz otrzymał Wyróżnienie Główne za Blog Roku. Nagroda ta została przyznana przez serwis Onet.pl. Rok później analityczka znalazła się na okładce Wysokich Obcasów. W 2011 roku odebrała nagrodę NonProfit w kategorii MediaTrendy2010. W kolejnych latach przyznano jej wyróżnienie Blog Forum Gdańsk Wpływowy Bloger, a także zdobyła nagrodę Grand Video Awards za film „Generacja”. W 2013 roku otrzymała Srebrną Marchewkę od Greek Girls Carrots za bycie wzorem kobiety specjalizującej się w najnowszych technologiach, a także nominację Człowieka Roku Mediów przyznaną przez magazyn Brief. W roku 2017 umieszczona została na liście 50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce, a magazyn Glamour przyznał jej tytuł Kobiety Roku.

Lista książek: Natalia Hatalska

89,00 zł 89,00 zł - najniższa cena 89,00 zł - cena detaliczna

49,99 zł 34,99 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna