Tomasz Kołodziejczak

Lista książek

Głowobójcy

Tomasz Kołodziejczak

Dominium Solarne. Triumf ludzkości i jej ostateczne zniewolenie. Wszechświat podbity i sterowany przez Sieć Mózgów. Uniwersum wstrząsane planetarnymi wojnami cyborgów i kosmicznymi bitwami rozgrywanymi w milisekundach. Imperium ludzi kreujących nowe światy i nowe życia.
Dziwne kulty, których wyznawcy przemierzają wirtualne rzeczywistości, modyfikują ciała i zaprzedają umysły religiom Obcych ras.
Sekty skupi[...]

Więcej

33,60 zł

24,93 zł

Biała reduta - Tomasz Kołodziejczak | mała okładka
-20 %

Biała reduta

Tomasz Kołodziejczak

„Biała Reduta” to nowy wymiar fantastyki. Tomasz Kołodziejczak wysoko podniósł poprzeczkę i stworzył powieść dla tych, którzy pragną od literatury czegoś więcej.
Wszechogarniające Zło, by zapanować nad światem, nie cofnie się przed niczym. Stale rodzi się i odnawia z większą siłą w mrocznych przestrzeniach Gehenny. Zarówno w Warszawie, jak i w Zachodnich Kresach Rzeczpospolitej, a także w zagrożonej kolonii[...]

Więcej

39,90 zł

31,74 zł

Czarny horyzont - Tomasz Kołodziejczak | mała okładka
-20 %

Czarny horyzont

Tomasz Kołodziejczak

Ostatnia Rzeczpospolita wciąż walczy - na miecze i bomby, runy i satelity, relikwie i karabiny
W niedalekiej przyszłości złowrogie istoty z innej rzeczywistości, korzystające z magii i niezwykłych technologii, atakują nasz świat. Błyskawicznie podbijają kolejne państwa. Jednym z ostatnich bastionów zjednoczonych sił ludzi i elfów staje się Królestwo Polski.
Kajetan Kłobucki – tajny wysłannik hetmana wielki[...]

Więcej

34,90 zł

27,77 zł

Czerwona mgła

Tomasz Kołodziejczak

Doskonale napisany zbiór opowiadań, pełen oryginalnych wizji i pomysłów, niesamowity koktajl fantasy, science fiction i historii Polski.
Niedaleka przyszłość. Złowrogie istoty z innej rzeczywistości, korzystające z magii i niezwykłych technologii, atakują nasz świat. Błyskawicznie podbijają kolejne państwa, w tym Kanadę, Japonię i większą część Europy. Na szczęście, ludzkość otrzymuje wsparcie kolejnych pr[...]

Więcej

39,90 zł

31,74 zł

Wstań i idź - Tomasz Kołodziejczak | mała okładka
-20 %

Wstań i idź

Tomasz Kołodziejczak

ANTOLOGIA, KTÓRA PORYWA, ZACHWYCA I NIE ZOSTAWIA MIEJSCA NA ODDECH!

CIOS ZADANY SŁOWEM!


Oldskulowy generator superlogicznych koncepcji, który mógłby napędzić wydział fizyki teoretycznej i antologię hard SF. Jacek Dukaj

Rozmach i bogactwo jego wizji kojarzy się z "Hyperionem" Simmonsa. Jerzy Rzymowski "Nowa Fantastyka"

Nieczęsto przytrafia nam się trzymać w ręku podobny zbiór. Andrzej Pilipiuk

Trzymaci[...]

Więcej

39,90 zł

31,74 zł