iKnow -  | okładka
Tactic

iKnow

Oprawa: Kartonowa
EAN: 6416739406657
Wydawnictwo: Tactic
Format: 220x220mm
Cena katalogowa: 123,00 zł

123,00 zł 79,87 zł

Oszczędzasz 43,13 zł
-35 %
Zamówienie wyślemy 2020-11-30

 Bezpieczne zakupy

Opis

Wyjątkowa gra! Daj sie wciągnąć!

iKnow to świetna gra planszowa, w której istotną rolę odgrywa interakcja! Zwycięzca musi odznaczać się wiedzą, a także doświadczeniem, a poza tym umiejętnościami taktycznymi! Wynik bowiem niezależy jedynie od poprawnych odpowiedzi, ale i od prognozowania, co do wiedzy współgraczy.

Przekonaj się jak dobrze ich znasz!

Wiek graczy: 15+
Liczba graczy: 2-6

Facebook

Promoja gry w serwisie Instagram

Recenzja gry

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Zaskakująca :)

2019-07-25
Dla mnie to naprawdę genialna gra, która jest niebanalna. To gra w szczególności dla dorosłych, takbym ją oceniła zwłaszcza patrząc na trudność pytań. Pytania i odpowiedzi zdecydowanie mogą nauczyć czegoś każdego z nas, a przy okazji w moim odczuciu to taka gra "na poziomie". Estetyka gry jest świetna, a przy okazji idealnie nadaje się do zabrania w podróż. Jestem miło zaskoczona, bo nie sądziłam, że coś może równać się ze scrabblami, które do tej pory były moim number one.

Zabawna i oryginalna gra :)

2019-07-25
Świetna gra, nie spotkałam się jeszcze nigdy z czyms takim. Oryginalny pomysł, za którym twórcom zdecydowanie należą się oklaski :) Ciekawy quiz, idealny do gry w grupie, na przykład na imprezach, czy wypadach rodzinnych. Niektóre pytania są naprawdę trudne, dlatego sądzę, że nie każdy nastolatek sobie z nimi poradzi (czasami i dorosły), ale plusem gdy jest też to, że można wygrać tylko dobrze obstawiając.

Świetna!

2019-07-24
Gra jest genialna! Poziom trudności bardzo zróżnicowany dzięki cczemu sprawdzi się i u małych i u dużych graczy. Dużym plusem jest to, że wiedza nie gwarantuje zwycięstwa, istotne jest też celneto, by celnie wytypować, co zgadnie ktoś inny.  To w  połączeniu z ujemnymi punktami za złe obstawianie powoduje, że nawet osoby, które nie znają odpowiedzi na pytanie mogą wygrać.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.