Klątwa tygrysa. Wyprawa - Colleen  Houck  | okładka
Otwarte

Klątwa tygrysa. Wyprawa Colleen Houck

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2012-09-17

ISBN: 978-83-7515-224-1

Opracowanie graficzne: Katrina Damkoehler, Sterling Publishing, NY

Tytuł oryginalny: Tiger’s Voyage

Liczba stron: 472

Wydawnictwo: Otwarte

Format: 136 x 205 mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Martyna Tomczak

34,90 zł 23,73 zł


Opis

Trzecia część bestsellerowej sagi „Klątwa tygrysa” łączy zawrotne tempo przygodowej powieści, nieprzewidywalność gatunku fantasy i emocje godne romansu wszech czasów.

Choć Kelsey udaje się wyrwać Rena z rąk Lokesha, nie odzyskuje ukochanego. Biały tygrys stracił pamięć i dziewczyna jest mu zupełnie obca. Co więcej - każdy jej dotyk sprawia mu ból.
Jedno pozostaje niezmienne: zło nie zostało pokonane, pradawna klątwa trwa. Rozpoczyna się nowa, pełna niebezpieczeństw podróż do świata pięciu przebiegłych smoków. Czy wszyscy wyjdą cało ze starcia z mrocznymi siłami? Czy Kelsey znów rozkocha w sobie Rena, czy wybierze zapomnienie w ramionach Kishana?

Trzecia część bestsellerowej sagi Klątwa tygrysa łączy zawrotne tempo przygodowej powieści, nieprzewidywalność gatunku fantasy i emocje godne romansu wszech czasów.
Niech rozpocznie się wyprawa! 

Polecane bestsellery

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Trzecia wyprawa po dary dla bogini

2013-07-08 Kelsey zdobyła już złoty owoc oraz chustę boskiej tkaczki. Czeka ją poszukiwanie trzeciego daru dla bogini Durgi, które zbliży ją oraz tygrysy do złamania klątwy. Jednak nie jest im łatwo - Lokesh cały czas poluje na kolejne kawałki amuletu, chce zniszczyć książęta i zdobyć niewyobrażalną władzę. Po ostatnim starciu wrócił z jeńcem - Renem, który po torturach stracił pamięć. Co prawda udało im się go uwolnić, ale nie pamięta już Kelsey, ku jej rozpaczy. Dziewczyna stara się na nowo go w sobie rozkochać, jednak cały czas jest przy niej Kishan, który nie ukrywa swoich uczuć do niej. Którego z przystojnych chłopaków, na których ciąży klątwa, Kelsey wybierze? Wie, że każda jej decyzja złamie serce jednemu z nich, a także jej samej. Lecz musi pamiętać - tylko ona może złamać klątwę i ocalić swoich ukochanych. Nie oszuka Przeznaczenia...

Tygrysy kontra smoki - czyli spotkanie z Colleen Houck po raz trzeci

2013-01-31

Debiutujący autor musi przede wszystkim napisać dobrą książkę - przynajmniej pierwszą, aby zdobyć fanów. Często jednak debiutanckie książki skłaniają do przeczytania głównie przez okładkę.

I w przypadku „Klątwy Tygrysa" muszę przyznać, że największe zainteresowanie z mojej strony uzyskała seria ze względu na okładki - szczególnie pierwszej części. Debiutantka zdobyła moje serce w pierwszej chwili białym tygrysem, ale w kolejnej oprawa poszła w niepamięć, gdy zaczęła się lektura...

Zabawa ze smokami

2012-12-13 W życiu Kelsey zaszły ogromne zmiany - uwolniony z rąk Lokesha Ren nie pamięta dziewczyny i boi się do niej zbliżać. Jak w takiej sytuacji Kelsey ma myśleć o pokonaniu klątwy? Jednak w walce o odzyskanie ukochanego nie cofnie się przed niczym.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.