Jojo  Moyes

Jojo Moyes

Fot. Charlotte Murphy

Jojo Moyes to jedna z najpopularniejszych na świecie autorek powieści dla kobiet. Jej książki regularnie zdobywają szczyty list bestsellerów i wydawane są w 39 krajach. Aktualnie Moyes mieszka w Essex z mężem (dziennikarzem Charlesem Arthurem) i dziećmi. Jej najbardziej popularna powieść, „Zanim się pojawiłeś”, sprzedała się w ilości ponad pół miliona egzemplarzy i przetłumaczono na 31 języków. Doczekała się również filmowej adaptacji z Emily Clarke i Samem Claflinem w rolach głównych.

Zanim zaczęła pisać książki, Jojo Moyes pracowała jako dziennikarka. Skończyła studia na Uniwersytecie Londyńskim, a już w 1992 roku zdobyła stypendium finansowane przez „The Independent” na dziennikarskie studia podyplomowe. Dzięki temu przez następne dziesięć lat mogła pracować dla tego renomowanego czasopisma.


Książki Jojo Moyes - o kobietach i dla kobiet


Jojo Moyes zadebiutowała w 2002 roku powieścią „Sheltering Rain”. Obok „Zanim się pojawiłeś” do najpopularniejszych książek tej autorki należy m.in. „Razem będzie lepiej”, w której dzielna Jess (która „Damy sobie radę” mogłaby mieć wydrukowane na koszulce) wyrusza w wyprawę na drugi koniec kraju, by pomóc swojej córce zdobyć stypendium w wymarzonej szkole.

Uwielbiasz Mad Men? „Ostatni list od kochanka” będzie dla Ciebie idealny. To wzruszająca książka Jojo Moyes, w której przeczytasz o zdradzie, namiętności, bolesnych doświadczeniach i wielkiej miłości. Przypomnisz sobie także, jak fantastyczna była sztuka pisania sobie listów miłosnych, czyli kwintesencja romantyczności. Ellie, dziennikarka, trafia w archiwum na dramatyczne listy miłosne: ślad romansu, jaki kilkadziesiąt lat wcześniej przeżyła Jennifer, żona biznesmena, z Anthonym, inteligentnym reportażystą.

Zanim się pojawiłeś / Kiedy odszedłeś


Na pewno znasz już tę historię - czy to z wielkiego ekranu, czy domowego zacisza. Zanim się pojawiłeś podbiło serca czytelniczek na całym świecie za sprawą cudownie wykreowanych postaci. Poznaj Lou, pogodną dwudziestokilkulatkę, może nieco ekscentryczkę, ale kobietę o ogromnym sercu. Wielokolorowe buty i niekończące się gafy to tylko początek tej barwnej osobowości. Dziewczyna dostaje posadę opiekunki Willa, bankiera, który po wypadku stracił chęci do życia.

Lista książek

Ostatni list od kochanka

Jojo Moyes

Kilka słów może zakończyć romans albo... wskrzesić utraconą miłość.
Romantyczna i wzruszająca powieść o namiętności, zdradzie i bolesnych doświadczeniach, która jest także hołdem oddanym zapomnianej sztuce pisania listów miłosnych.
Ellie, dziennikarka "Nation", trafia w archiwach gazety na tajemnicze i dramatyczne listy miłosne: ślad romansu, jaki na początku lat 60. przeżyła piękna Jennifer, żona biznesmen[...]

Więcej

34,90 zł

30,11 zł

Tylko na znak.com.pl
Zakazany owoc - Moyes Jojo | mała okładka
-25 %

Zakazany owoc

Moyes Jojo

Czasem po prostu trzeba uwierzyć z całych sił i pomóc losowi.

Więcej

44,99 zł

33,74 zł

Dwa dni w Paryżu - Jojo Moyes | mała okładka
-32 %

Dwa dni w Paryżu

Jojo Moyes

Zanim zdążyła się zastanowić, weszła do biura podróży i kupiła dwa bilety. To zupełnie nie w stylu Nell! Dwa dni w Paryżu, pierwsza szalona decyzja w jej życiu… Tylko że spełnia się najgorszy scenariusz i Nell zostaje sama w mieście zakochanych.

Więcej

42,99 zł

29,23 zł

W samym sercu morza - Moyes Jojo | mała okładka
-32 %

W samym sercu morza

Moyes Jojo

Jak wiele może zmienić jedna podróż? Jennifer przypadkiem trafia na plażę pełną starych, zapomnianych statków. Nie spodziewa się, że w tym miejscu odnajdzie opowieść o podróży, która zmienia wszystko.

Więcej

44,99 zł

30,59 zł

Światło w środku nocy - Jojo Moyes | mała okładka
-32 %

Światło w środku nocy

Jojo Moyes

Nowa powieść Jojo Moyes, autorki bestellera „Zanim się pojawiłeś”. O losach odważnych, niepokornych kobiet, które odważą się iść za głosem wolności w świecie pełnym zakazów.

Więcej

44,99 zł

30,59 zł

Kolory pawich piór - Jojo Moyes | mała okładka
-32 %

Kolory pawich piór

Jojo Moyes

Powieść JOJO MOYES, pisarki, która podbiła serca polskich czytelników powieściami Zanim się pojawiłeś, Kiedy odszedłeś, Moje serce w dwóch światach. Suzanna ma wszystko, co potrzebne do szczęścia, tylko nie ma już siły udawać, że jest szczęśliwa. Pewnego dnia spotyka kogoś, kto jest równie pogubiony. I dostaje szansę, aby zacząć wszystko od początku.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Srebrna zatoka - Jojo Moyes | mała okładka
-32 %

Srebrna zatoka

Jojo Moyes

Powieść JOJO MOYES, pisarki, która podbiła serca polskich czytelników powieściami Zanim się pojawiłeś, Kiedy odszedłeś, Moje serce w dwóch światach. Liza, aby ocalić świat, w którym mieszka, musi odpowiedzieć sobie na pytanie, czy ucieczka zawsze jest dobrym rozwiązaniem? Czy można pokochać kogoś, kto wydaje się naszym największym wrogiem?

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Zanim się pojawiłeś - Jojo Moyes | mała okładka
-32 %

Zanim się pojawiłeś

Jojo Moyes

Lou to energiczna dwudziestokilkulatka. Wzbudza sensacje, a liczne gafy wywołują uśmiech. Gdy poznaje Willa, jej życie wywraca się do góry nogami. Zanim się pojawiłeś to pierwsza część bestsellerowego cyklu Jojo Moyes o Lou Clark.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Moje serce w dwóch światach - Jojo Moyes | mała okładka
-32 %

Moje serce w dwóch światach

Jojo Moyes

Nowa powieść o Lou Clark, bohaterce „Zanim się pojawiłeś” i „Kiedy odszedłeś”. Lou przyjeżdża do Nowego Jorku. Wie, ile kilometrów dzieli ją od Londynu, w którym mieszka Sam. Wie, że świeży związek może nie przetrwać próby odległości. Kiedy poznaje Josha, jasne staje się, że każda decyzja, którą podejmie, całkowicie zmieni jej życie.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Ostatni list od kochanka - Jojo Moyes | mała okładka
-32 %

Ostatni list od kochanka

Jojo Moyes

Ellie, natrafia na ślad romansu sprzed lat. Po wielkiej miłości, która połączyła młodą mężatkę Jennifer i Anthony’ego, szorstkiego reportera, pozostały tylko listy. Czy historia miłosnego skandalu z przeszłości odmieni życie samej Ellie? Ostatni list od kochanka to jedna z najpiękniejszych powieści Jojo Moyes, autorki Zanim się pojawiłeś i Kiedy odszedłeś.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

We wspólnym rytmie - Jojo Moyes | mała okładka
-32 %

We wspólnym rytmie

Jojo Moyes

Nowa powieść autorki bestsellerowych „Zanim się pojawiłeś” i „Kiedy odszedłeś”. Opowieść o kobiecie, która nie dopuszcza do siebie myśli, że mogłaby znów być kochana, i o dziewczynie, która jest gotowa kłamać i kraść dla kogoś, kogo kocha.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Dziewczyna, którą kochałeś - Jojo Moyes | mała okładka
-32 %

Dziewczyna, którą kochałeś

Jojo Moyes

W życiu Liv nic nie poszło zgodnie z planem. Jedyne, co pomaga jej przetrwać, to portret nieznajomej dziewczyny. Najcenniejsza rzecz, jaką ma. Kiedy ktoś chce jej go odebrać, Liv zaczyna walczyć. Podobno można łamać zasady, jeśli się kocha…

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Razem będzie lepiej - Jojo Moyes  | mała okładka
-32 %

Razem będzie lepiej

Jojo Moyes

Na miejscu Jess każdy miałby dosyć. Pracy na dwa etaty, chodzenia przez cały rok w jednej parze dżinsów, kupowania najtańszych jogurtów na promocji w supermarkecie i wybaczania byłemu mężowi, że nie płaci alimentów.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Kiedy odszedłeś - Jojo Moyes | mała okładka
-32 %

Kiedy odszedłeś

Jojo Moyes

To nie tylko historia o podnoszeniu się po utraconej miłości, lecz także inspirująca opowieść o nowych początkach. Pamiętając o obietnicy złożonej ukochanemu, Lou stara się znajdować nowe powody, dla których warto czekać na każdy kolejny dzień.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Zanim się pojawiłeś

Jojo Moyes

Will Traynor wie, że wypadek motocyklowy odebrał mu chęć do życia. Wszystko wydaje mu się teraz błahe i pozbawione kolorów. Wie też, w jaki sposób to przerwać. Nie ma jednak pojęcia, że znajomość z Lou wywróci jego świat do góry nogami i odmieni ich oboje na zawsze.

Więcej

34,90 zł

25,13 zł

Razem będzie lepiej

Jojo Moyes

Na miejscu Jess każdy miałby dosyć. Pracy na dwa etaty, chodzenia przez cały rok w jednej parze dżinsów, kupowania najtańszych jogurtów na promocji w supermarkecie i wybaczania byłemu mężowi, że nie płaci alimentów.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Zanim się pojawiłeś

Jojo Moyes

6 MILIONÓW SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY NA CAŁYM ŚWIECIE!

EKRANIZACJA POWIEŚCI Z EMILIĄ CLARKE („GRA O TRON”)I SAMEM CLAFLINEM („LOVE, ROSIE”, „IGRZYSKA ŚMIERCI”) JUŻ W KINACH!


Co robisz, jeśli chcesz uszczęśliwić osobę, którą kochasz, ale wiesz, że to złamie twoje serce?


Jest wiele rzeczy, które wie ekscentryczna dwudziestosześciolatka Lou Clark. Wie, ile kroków dzieli przystanek autobusowy od jej do[...]

Więcej

42,90 zł

32,57 zł

Zanim się pojawiłeś

Jojo Moyes

Jest wiele rzeczy, które wie ekscentryczna dwudziestosześciolatka Lou Clark. Wie, ile kroków dzieli przystanek autobusowy od jej domu. Wie, że lubi pracować w kawiarni Bułka z Masłem i że chyba nie kocha swojego chłopaka Patricka. Lou nie wie jednak, że za chwilę straci pracę i zostanie opiekunką młodego, bogatego bankiera, którego losy całkowicie zmieniły się na skutek tragicznego zdarzenia sprzed dwóch la[...]

Więcej

29,90 zł

21,75 zł

Moyes Pakiet

Jojo Moyes

Trzy niezwykłe opowieści o odnajdywaniu w sobie odwagi do tego, by sięgnąć po szczęście.
I o miłości, która jest tej odwagi źródłem.
Jojo Moyes, autorka bestsellerowych Zanim się pojawiłeś i Kiedy odszedłeś, to światowy fenomen.
Jej powieści rozeszły się w nakładzie ponad 9 milionów egzemplarzy i zostały przetłumaczone na 35 języków. Autorka wyrównała rekord należący do Stephena Kinga i Harlana Cobena – [...]

Więcej

84,90 zł

57,73 zł