Pij zielone. Soki, koktajle i smoothies - okładka


Opracowanie Zbiorowe

Pij zielone. Soki, koktajle i smoothies

Oprawa miękka
Liczba stron: 128
Wydawnictwo: Buchmann
Rok wydania: 2016
34,99 20,60

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

Zielone koktajle to najnowszy hit w dietetyce!

Green smoothies, czyli smaczne, zielone koktajle to prawdziwa eksplozja zdrowia w pysznej formie! Bogactwo witamin i minerałów z zielonych (i nie tylko) owoców i warzyw sprawia, że są one coraz popularniejsze wśród wszystkich, którym zdrowa dieta leży na sercu. To najnowszy trend w dietetyce, zaraz obok świeżo wyciskanych soków owocowych.
W książce znajduje się ponad 60 sprawdzonych przepisów na zielone koktajle zdrowia. Moda na green smoothies przyszła do nas zza oceanu, gdzie kult zdrowej, szczupłej sylwetki ma się dobrze i nic nie wskazuje na to, aby coś się miało w tym temacie zmienić. Zielone koktajle stały się hitem dzięki gwiazdom ekrany i celebrytom, którzy zachwalają ją je jako nieodzowny element diety.

Piękne zdjęcia i nowoczesna szata graficzna stanowią dodatkowy atut książki.

Recenzje

Zdrowe koktajle i smoothies. Czy warto?

28 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 24 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Nikogo już nie zaskakuje to, że ciągle pojawiają się nowe diety i przepisy na zdrowe dania. Odpowiedzialne odżywianie, polegające na znajomości własnego organizmu i korzystaniu z nieprzetworzonych produktów jest czymś obecnie mocno promowanym w mediach. Jest to jeden z trendów, które z całą mocą popieram. Wyrzucenie ze swojej diety szkodliwych składników, odzwyczajenie się od kupowania gotowych dań z marketów, albo jedzenia typu fast food. Aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie nie jest tylko fanaberią, ale czymś, co realnie może poprawić nasze samopoczucie, wzmocnić nasz organizm, przez co będziemy mieć więcej energii i szybciej wykonamy powierzone zadania i tym samym będziemy mieć więcej czasu na rozwijanie pasji. No i będziemy wyglądać o wiele lepiej. Same korzyści. › rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...