Miejsce dla dwojga - Richard Paul Evans  | okładka
Znak literanova

Miejsce dla dwojga Richard Paul Evans

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-04-18

Liczba stron: 272

Wydawnictwo: Znak literanova

Format: 144x205mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Rok wydania: 2016

34,90 zł 23,73 zł


Opis

Autor "Kolorów tamtego lata" i "Stokrotek w śniegu" zabiera nas w podróż, która odmienia życie i pozwala odzyskać nadzieję.

Alan stracił wszystko, co było dla niego drogie. Nie chciał żyć, nie chciał pamiętać. Rozwiązaniem miała być wędrówka. Przez całą Ameryką. Pieszo, z małym plecakiem. Bez planu.

W sytuacjach, które wydają się bez wyjścia, z bezinteresowną pomocą przychodzą mu zupełnie obcy ludzie. Ich proste gesty wsparcia pozwalają Alanowi przetrwać samotność. Przypominają, że nie jest sam. Że jest ktoś, kto czuwa nad nim w chwilach największego zwątpienia.

*

Alan zostaje poddany kolejnej ciężkiej próbie. Choroba niespodziewanie przerywa jego podróż i mężczyzna wraca do domu, do ojca, który nie do końca rozumie wybór syna. Ten przymusowy przystanek przynosi moment zastanowienia, a także ujawnia niespodziewaną prawdę. Że czasem to, czego szukamy, jest tuż pod naszym nosem. Tylko czy Alan zdąży na czas ją odkryć? Zanim Ci, którzy są naprawdę ważni odejdą na zawsze.

*

Droga nadziei to kolejna powieść wchodząca w skład bestsellerowych Dzienników pisanych w drodze Richarda Paula Evansa.

Polecane książki z rabatem do 50%

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Co jest dla nas ważne

2016-08-18 Główny bohater Alan był człowiekiem sukcesu -właściciel Agencji reklamowej, piękna kochająca żona i duże pieniądze. Nagle traci wszystko.
40 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 14 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Szukając miejsca

2016-05-10 Miałam tą przyjemność, że książka Richarda Paula Evansa "Miejsce dla dwojga" trafiła w moje ręce. Stało się to we właściwym punkcie mojego życia i zmusiła do myślenia nie tylko o sobie.
52 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 26 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Miejsce dla dwojga

2016-05-10 Najnowsza książka Richarda Paula Evansa „Miejsce dla dwojga" to bardzo ciekawa pozycja dla tych, którzy lubią „powieści drogi". To wzruszająca opowieść o walce z samym sobą i przeciwnościami losu, które potrafią zaskoczyć nas w najmniej oczekiwanym momencie naszego życia, pokrzyżować plany na bliską i dalszą przyszłość, zweryfikować podejście czy przyszłość ta w ogóle jest nam pisana..
39 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 16 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.