Pora na Europę. Tanie podróżowanie - okładka


Jakub Porada

Pora na Europę. Tanie podróżowanie

Broszurowa ze skrzydełkami
Liczba stron: 256
Wydawnictwo: Burda NG Polska
Rok wydania: 2016
41,90 24,99

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

Każdy sposób jest dobry, by poznać nowe miejsca i ludzi.

Myślisz o urlopie? Wykorzystuj weekendy i każdy wolny dzień. Podpowiem ci, jak to zrobić. Barcelona, Brighton czy Liverpool? A może morawska toskania albo węgierska puszta? Wystarczy poszukać w sieci biletów albo usiąść za kółkiem.

Podobno przygoda zaczyna się tam, gdzie kończy się rozsądek. Myślę, że wzajemnie się one uzupełniają. Przekonaj się, że podróżowanie daje możliwość lepszego zrozumienia Polski i świata; radość z nauki historii, geografii oraz poznawania ludzi i języków obcych. Najważniejsze jest jednak coś, czego nie da się kupić ani nauczyć: radość życia. Jest bezcenna. Za inne rzeczy zapłacisz kartą.

Odwiedź ze mną: Barcelonę, Ostrawę, Berlin, Brighton, Sztokholm, Medzilaborce, Hajdúszoboszló, Rzym, Dublin, Liverpool!


Kuba bezbłędnie wybiera połączenia, hotele i ciekawe kierunki na każdą kieszeń. W dodatku opisuje to wszystko z wrodzonym sobie poczuciem humoru.

Krzysztof „Kasa” Kasowski, muzykJakub z pasją i znawstwem wprowadza nas w świat podróży, do którego klucz tworzą inteligencja, wrażliwość i ciekawość świata, a nie pieniądze. Jego rady jako praktyka uważam za bezcenne.

Jacek Rozenek, aktor i coach

Recenzje

Podróżowanie po Europie, tanio i wygodnie

25 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 10 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Podróżowanie, zwiedzanie innych krajów, nowych, ciekawych miejsc jest czymś, co rozpala wyobraźnie niejednego człowieka. To bardzo dobrze widać po ilości turystów w najpopularniejszych miejscach. Lubimy spędzać czas w nowych miejscach, nieważne czy jesteśmy bardziej nastawieni na leniuchowanie na plaży czy aktywny wypoczynek połączony ze zwiedzaniem miasta, lasów czy gór. › rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...