Jakub Porada

Jakub Porada jest polskim dziennikarzem radiowym i telewizyjnym oraz wokalistą. Ukończył II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w Kielcach oraz politologię ze specjalizacją dziennikarską na Uniwersytecie Śląskim. Uczęszczał również na studium wokalno-baletowe. W wieku 19 lat zaczął grać w musicalach, w Teatrze Muzycznym w Gliwicach.

Na początku swojej kariery dziennikarskiej pracował w katowickim ośrodku TVP oraz w oddziale Radia Plus. Od 2001 roku do 2011 prowadził programy telewizyjne oraz serwisy informacyjne w TVN24. Obecnie prowadzi cykl podróżniczy w Travel Channel oraz program informacyjny ,,Express’’ w TTV.

Lista książek

Pora na Europę. Tanie podróżowanie - Jakub Porada | mała okładka
-41 %

Pora na Europę

Jakub Porada

Myślisz o urlopie? Wykorzystuj weekendy i każdy wolny dzień. Podpowiem ci, jak to zrobić. Barcelona, Brighton czy Liverpool? A może morawska toskania albo węgierska puszta? Wystarczy poszukać w sieci biletów albo usiąść za kółkiem.

Więcej

41,90 zł

24,92 zł

Niezły numer czyli dziewczyny w białych tenisówkach

Jakub Porada

Powieść obyczajowa o dorastaniu w latach osiemdziesiątych, o realiach tamtej epoki i o muzyce, która jak nic innego zapadła w pamięć każdemu, kto wtedy jej słuchał.
O wyborach, których dokonujemy i konsekwencjach, jakie musimy ponieść. O tym, że nie można odkładać na jutro tego, co powinno się zrobić dziś. I że nigdy nie ma drugiej szansy, żeby wywrzeć pierwsze wrażenie. To także historia o niewykorzystany[...]

Więcej

39,90 zł

25,36 zł

Porada da radę

Jakub Porada

Urlop możesz mieć co tydzień, a Europa jest tańsza, niż ci się wydaje.
Nadchodzi weekend i nie wiesz, dokąd pojechać? Boisz się korków na polskich drogach, kolejek po gofra nad morzem, lub przepychanek po oscypka w górach?

Uwolnij wyobraźnię, obudź marzenia i ruszaj!

Wybierz się w sobotę do magicznego Budapesztu, w którym zjesz lokalne smakołyki za 15 złotych!
W niedzielę leć do majestatycznego Rzymu [...]

Więcej

44,90 zł

24,66 zł

Sztukmistrz w Tczewie czyli mów co chcesz Poradnik skutecznego mówienia

Jakub Porada

Chcesz błysnąć w towarzystwie, a nie przychodzi ci do głowy puenta? Dysponujesz wiedzą, której nie umiesz przekazać słuchaczom? Masz potencjał lecz dajesz się wyprzedzić innym? A może nie wiesz, jak wygrać casting? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, to ta książka jest dla ciebie. Z niej dowiesz się bowiem, w jaki sposób pozbyć się tremy i nie bać się publicznych wystąpień. Jak zaintrygować o[...]

Więcej

41,90 zł

26,98 zł

Porada na Europę 2 - Jakub Porada | mała okładka
-41 %

Porada na Europę 2

Jakub Porada

Brakuje ci czasu na dłuższy urlop? Proponuję city breaki, czyli mikropodróże, a dokładnie dziesięć wypadów – kilkudniowych, weekendowych oraz krótkich jednodniówek. Możesz je zaplanować w dowolnym momencie i bez dużego budżetu. Podpowiem ci, jak to zrobić, bo dobry plan to podstawa udanej podróży. Zrób pierwszy krok, a reszta pójdzie jak z płatka.
Tym razem zwiedzanie łączę z rekreacją: biegam wzdłuż hiszpa[...]

Więcej

44,90 zł

26,71 zł