Marek Rybarczyk

Marek Rybarczyk jest znanym dziennikarzem i publicystą. Przez wiele lat był dziennikarzem radia BBC, korespondentem „Gazety Wyborczej” w Londynie. Pracował dla radia TOK FM, radiowej Trójki oraz TVN24.

Marek Rybarczyk i jego historie o Windsorach


W swoich powieściach Marek Rybarczyk opisuje wiele ciekawych historii, ozdobionych pikantnymi szczegółami dotyczącymi Windsorów. Jego pierwsza powieść, zatytułowana "Tajemnice Windsorów”, pojawiła się w 2013 roku i zapoczątkowała serię opowiadającą o brytyjskiej monarchii. W skład tego cyklu wchodzą takie opowiadania jak "Wszystkie szaleństwa Anglików", "Elżbieta II. O czym nie mówi królowa?, "Skandale angielskich dworów. Prywatne życie arystokracji" i "Elżbieta, Filip, Diana i Megan. Zmierzch świata Windsorów."

Życie brytyjskiej rodziny królewskiej


W swoich książkach Marek Rybarczyk porusza wiele wątków, dotyczących rodziny królewskiej, które z zafascynowaniem śledzą nie tylko Brytyjczycy, ale i Polacy. Opisuje w nich rodzinne skandale oraz sekrety. Jego wierni czytelnicy z niecierpliwości oczekują kolejnych części historii o brytyjskiej monarchii.

Lista książek: Marek Rybarczyk

59,90 zł

36,94 zł

49,90 zł

30,76 zł

39,90 zł

23,94 zł

39,90 zł

Wszystkie szaleństwa Anglików - Marek Rybarczyk | mała okładka

Wszystkie szaleństwa Anglików

Marek Rybarczyk

5.8 / 10 (37 ocen)

34,90 zł

38,00 zł