Czyste sumienie - Charlaine  Harris   | okładka
Znak literanova

Czyste sumienie Charlaine Harris

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2011-10-10

ISBN: 978-83-240-1644-0

Opracowanie graficzne: Magda Kuc

Tytuł oryginalny: Shakespeare's trollop

Liczba stron: 304

Wydawnictwo: Znak literanova

Format: 124x195

Cena katalogowa: 24,90 zł

Tłumaczenie: Alicja Gałandzij

24,90 zł 16,93 zł


Opis

Książki Charlaine Harris sprzedały się na świecie w kilkunastu milionach egzemplarzy

Lily Bard żyje według kilku prostych zasad. Najważniejszą z nich jest ta - nikomu nie ufać. I właśnie ją złamała.Cóż, po prostu polubiła swoich sąsiadów. To nie zbrodnia. Ale zamordowanie dziewczyny - już tak. Teraz całe miasteczko żyje sprawą, która przypomina Lily o jej trudnej przeszłości. Jednak ona ma teraz ma o wiele większe problemy. Ma już dość ciągłej rozłąki z Jackiem. Dla kogoś, kto tak jak Lily ceni niezależność, zamieszkanie z chłopakiem może okazać się trudniejsze niż rozstanie. 

Książki Charlaine Harris sprzedały się na świecie w kilkunastu milionach egzemplarzy. To pierwsza autorka, której siedem książek równocześnie znalazło się na liście bestsellerów ”New York Timesa” i jedna z czterech pisarzy, których ebooki sprzedały się w nakładzie miliona egzemplarzy.

Bestsellery w kategorii kryminał i sensacja

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Lily Bard na tropie

2012-07-24 "Czyste sumienie" to czwarta część z cyklu powieści kryminalnych o małym miasteczku Shakespeare i jej mieszkańcach. Tym razem Charlaine Harris - autorka - uśmierca kobietę. Śledztwo jest tym trudniejsze, bo zamordowaną okazuje się być Deedra Dean - młoda, piękna (nie licząc defektu jakim okazał się brak podbródka) i spostrzegawcza kobieta, pracująca w miejscowym ratuszu - przez wielu uznawana za "łatwą". Na dodatek ciało zamordowanej Deedry odnajduje wielbicielka karate - Lily Bard - która po raz kolejny staje się jedną z podejrzanych.
127 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 70 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Czyste sumienie?

2012-02-20 Nakładem wydawnictwa „Znak" ukazała się powieść Charlaine Harris „Czyste sumienie". Dla tych, którzy przeczytali wcześniejsze trzy części cyklu: „Czysta jak łza", „Czyste szaleństwo" i „Czyste intencje" jest oczywiste, że warto kupić czwartą część, zwłaszcza, że to już przedostatnia książka o Lily Bard; piąty tom zakończył przed dziesięciu laty definitywnie tę serię.
128 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 69 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Polecam z czystym sumieniem!

2011-12-20 „Czyste Sumienie" to kolejna bo już czwarta książka o wątku kryminalnym napisana przez Charlaine Harris, zawierająca w tytule, tak jak poprzednie książki dużo znaczące dla fabuły: słowo „czyste".
117 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 68 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.