Pastrami -  Malcolm XD | okładka
W.A.B.

Pastrami Malcolm XD

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-11-13

ISBN: 978-83-280-7158-2
EAN: 9788328071582
Liczba stron: 240
Wydawnictwo: W.A.B.
Format: 142x202 mm
Cena katalogowa: 34,99 zł

34,99 zł 25,35 zł

Oszczędzasz 9,64 zł
-28 %
Zamówienie wyślemy 2020-08-06

 

Rabaty sięgające do 80%

 

 

Opis

Najbardziej nieznany człowiek w Polsce powraca z kolejnym tytułem! Jego debiutacka powieść - Emigracja to ptawdziwy bestseller na rynku literackim. Udało mu się zachwycić zarówno czytelników, jak i krytyków literackich.


"Analogowi" odbiorcy, nie martwcie się, jeśli nie mieliście okazji zapoznać się z internetową twórczością Malcolma XD! Przygotowaliśmy dla was zbiór jego najlepszych past-od fanatyka węskarstwa, przez Wojska Obrony Terytorialnej, aż po Patologa...i wiele innych. Tekstom towarzyszy wstęp od Sylwii Chutnik i pasta wprowadzająca od samego Malcolma XD. Mistrz humorystycznych historii na pewno wielokrotnie was zaskoczy!

Fanpage

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Zbiór klasyki internetowej

2019-10-25
Dopiero niedawno wkroczyłem w świat past, nie wiem gdzie byłem w szczycie ich popularności. Duzo mnie ominęło. Mam nadzieję, że dzięki temu zbiorowi poznam historie, które znają "wszyscy". Takie nadrabianie zaleglości literackich to sama przyjamność;)

Czekam z nieciepliwoscią

2019-10-25
Pasty z ilustracjami to coś, czego wszysc potrzebowaliśmy, ale nikt o tym nie wiedział!! Już się nie mogę doczekać aż książka trafi w moje ręce. Tytuł od razu podpowiada co możemy znaleźć w środku-najpopulaniejsze pasty Malcolma. Jestem bardzo ciekawa, czy pojawi się tam coś nowego i jak grafiki będą interpretowały ich treść!!

Król humoru powraca!

2019-10-25
Jetsem wiernym czytlenikiem i śledzę tajemniczą karierę Malcolma już długi czas. Zdziwiło mnie, że wydaje kolejną książkę, bo ledwo skończyłem czytać Emigrację, czyli poprzednią. Autor to niekwestionowany król humoru. Potrafi porwać słowem i banalne historie zapadają dzięki niemu w pamięć. Dlatego cieszę się,  że wydaje kolejny tytuł, dzięki temu zamienię ekran na kartki i będę mógł mieć jego legendarne pasty w formie papierowej :D

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.