Malcolm XD

Malcolm XD to twórca, który do tej pory nie ujawnił swoich personaliów. Swój pseudonim traktuje jako osobliwy wentyl bezpieczeństwa, ponieważ pozwala mu to na tworzenie ironicznych, niezwykle humorystycznych past internetowych, odnoszących się do otaczającej go rzeczywistości. Zostały one wydane w formie papierowej pod tytułem "Pastrami". Malcolm XD nie planuje ujawniać swojej tożsamości. Zachowanie anonimowości i jednoczesne wydawanie książek, napawają go optymizmem i dają mu motywację do dalszego rozwijania swojej twórczości.

Malcolm XD – twórca "Emigracji", ukrywający się pod osobliwym pseudonimem


Ukrywający się pod pseudonimem Malcolm XD twórca w rozmowie z Martyną Podolską, wyjaśnił jakie motywacje kierowały nim przy tworzeniu jego złagodzonej wersji wojny polsko-polskiej pod tytułem „Emigracja”. Autor past internetowych, czyli bardzo dosadnych, krótkich i surrealistyczny historyjek oraz tekstów memów, sprawił, że stworzony przez niego humorystyczny i dosadny tekst "Anon i jego stary, fanatyk wędkarstwa" doczekał się adaptacji filmowej na kanale ShowMax TV. Powstał film krótkometrażowy z Piotrem Cyrwusem i Marianem Dziędzielem w rolach głównych.

Społeczność przedstawiona w powieści "Emigracja" - współczesna satyra mieszkańców małych miejscowości


Malcolm XD posiada swój profil na Facebooku. Obecnie obserwuje go ponad 42 tysiąca osób. Debiut powieściowy "Emigracja" Malcolma XD traktuje o osobach pochodzących z małomiasteczkowej społeczności. Lokalna społeczność wyróżnia się tam brakiem perspektyw zawodowych i rozrywek. W wywiadach udzielanych przez Malcolma XD, autor past internetowych często pytany jest o wątek zarabiania na studia poprzez wręczanie ulotek. Pojawia się on w jego powieści Emigracja. Zdaniem autora główny bohater wraz ze swoim wiernym przyjacielem Stomilem, wyrusza na podbój Wielkiej Brytanii, ponieważ jest to jedyna szansa na wyrwanie się z małomiasteczkowej społeczności.

Lista książek: Malcolm XD

Pastrami -  Malcolm XD | mała okładka
-42 %

Pastrami

Malcolm XD

6.8 / 10 (1228 ocen)

20,13 zł 26,96 zł (-25%) - najniższa cena 34,99 zł (-42%) - cena detaliczna

Emigracja - Malcolm XD | mała okładka

Emigracja

Malcolm XD

7.0 / 10 (3287 ocen)

34,99 zł 34,99 zł - najniższa cena 34,99 zł - cena detaliczna

Edukacja - Malcolm XD | mała okładka

Edukacja

Malcolm XD

6.7 / 10 (1178 ocen)

39,99 zł 39,99 zł - najniższa cena 39,99 zł - cena detaliczna