Dzika droga. Jak odnalazłam siebie - Cheryl  Strayed | okładka
Znak literanova

Dzika droga. Jak odnalazłam siebie Cheryl Strayed

Oprawa miękka

Wydanie: drugie

Pierwsze wydanie: 2013-06-17

ISBN: 978-83-240-2654-8

Tytuł oryginalny: Wild. From Lost to Found on the Pacific Crest Trail

Liczba stron: 480

Wydawnictwo: Znak literanova

Format: 144x205

Cena katalogowa: 36,90 zł

Tłumaczenie: Joanna Dziubińska

36,90 zł 16,61 zł


Opis

Wielki światowy bestseller, który zekranizował autor filmu „Witaj w klubie”

Gdy grzeczne dziewczynki zaczytywały się w „Jedz, módl się, kochaj”, Cheryl naprawdę postanowiła coś zmienić.

Jej życie nie było pasmem sukcesów. Wręcz przeciwnie. Najpierw zaczęło sypać się małżeństwo, potem nastąpiła seria miłosnych wpadek, a na końcu spadł na nią prawdziwy cios – straciła najbliższą osobę. Zawsze miała w życiu pod górkę, ale tym razem los grubo przesadził. Zła i rozżalona, rozpaczliwie szukała wyjścia z sytuacji, nowej drogi życiowej.
Jak to zwykle bywa, zadecydował przypadek.

Impulsem do zmian okazała się podróż życia. Podróż szlakiem wiodącym wzdłuż Ameryki Północnej. Podróż w głąb siebie. Co prawda nie wszystko poszło tak, jak sobie wyobrażała. Miało być rozgwieżdżone niebo i zapach łąki, a nie przeprawa w jednym bucie i tachanie ciężkiego plecaka z piłą. Ale się opłaciło.

Bo zgodnie z zasadą co nas nie zabije, to nas wzmocni – Cheryl wygrała. Ruszyła w podróż jako dziewczynka, wróciła jako dojrzała kobieta. Pewna siebie, silna, gotowa zawalczyć o siebie i o swoje życie.
Udowodniła, że DROGĘ warto wybrać sobie samemu.

Polecane bestsellery

Dorota Wellman

„Są filmy drogi, a to jest książka drogi. O tym, jak dojść do siebie”.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Przewinąć i odtworzyć życie raz jeszcze

2014-07-22 Kobieta, która szukając sensu w życiu dociera na najdłuższy szlak do samej siebie. Kilometr po kilometrze odkrywa swoją osobowość, emocję, słabe i mocne strony. Próbuje pogodzić się ze swoim życiem, wybaczyć sobie błędy. Jest bardzo niepewna swoich decyzji, a jedocześnie zdecydowanie dąży do zmiany. Ma dosyć doczesnego życia, daje wolność wszystkim decyzjom, jest obok nich. Wyrusza w podróż w głąb siebie. Cheryl Strayed odkrywa na nowo swój świat. „Dzika droga", jaką decyduje się przejść określa jej przyszłe, ale i przeszłe życie. Dzikość towarzyszy jej non stop, ona próbuje ją tylko ujarzmić.
73 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 55 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Jak odnaleźć własną życiową drogę

2013-12-17 "Dzika droga" to prawdziwa historia. Cheryl Strayed, przebyła długą i samotną drogę, by odnaleźć siebie i zmienić coś w życiu. Książka pokazuje, jak przezwyciężyć słabości, dokonać rzeczy niemożliwych, jak znaleźć rozwiązanie problemów. To ogromna dawka pozytywnej motywacji, która skłania do działania, bo jeśli czegoś bardzo się chce, to bez wątpienia można to osiągnąć.
75 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 58 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Czas spełnienia

2013-11-22 Cheryl Strayed była kobietą „z dziurą w sercu". Tak o sobie myślała.
Trudno było jej się pogodzić z utratą ukochanej matki, jej świat wraz z jej śmiercią, runął jak domek z kart, więc uciekała. Przede wszystkim od samej siebie.
Aż nagle któregoś dnia... impuls, przypadek, zrządzenie losu ... Cheryl postanawia wyruszyć bardzo długim, bardzo trudnym, bardzo wyczerpującym szlakiem o nazwie Pacific Crest Trail. Nie do końca przygotowana, nie do końca świadoma, a jednak z ogromną intuicją, że wędrówka szlakiem pozwoli odzyskać jej równowagę.
98 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 79 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.