Zwykły bohater  - okładka


Mark Owen

Zwykły bohater

Tłumaczenie: Bartosz Szołucha
Broszurowa ze skrzydełkami
Liczba stron: 324
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
38,00 25,40

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

Jak trenują i walczą Navy SEALS?

Nowa książka Marka Owena - autora światowego bestsellera „Niełatwy dzień” i członka oddziału Navy SEAL - w której ujawnia, jak mężczyzna staje się żołnierzem SEAL Team Six.

„Niełatwy dzień: pierwsza i jedyna relacja komandosa sił specjalnych Navy Seal, które doprowadziły do śmierci Osamy Bin Ladena" szturmem zdobył pierwsze miejsce listy bestsellerów „The New York Times’a”. Poprzednia książka Marka Owena przyciągała głównie za sprawą elitarnych, znanych z pierwszych stron gazet, misji, w których brał udział autor-żołnierz z trzynastoletnim stażem.

„Zwykły bohater” to intymny rachunek sumienia i wspomnienia misji, które - choć nie trafiały na nagłówki - pomogły mu poznać prawdę zarówno o sobie samym, jak i o kolegach z jednostki, z którymi dzielił sukcesy i porażki.

Zapierające dech w piersiach sceny akcji, dorównują tym znanym z „Niełatwego dnia". Towarzyszące im opowieści z poligonu sprawiają, że „Zwykły bohater" dostarcza czytelnikowi elitarnego, dotychczas niedostępnego spojrzenia na treningi i wartości, które pozwoliły Owenowi oraz jego towarzyszom wykonywać zadania, o których stale donoszą największe media.

Mark Owen - pseudonim byłego członka Navy SEALa. Przy pisaniu książki współpracował on z Kevinem Maurerem, autorem książek o operacjach specjalnych.

Materiały o książce

Mark Owen

„Chciałbym, aby "Zwykły bohater" dostarczył czytelnikom to, czego brakuje w większości książek militarnych — wgląd w osobistą lekcję życia, jaką daje ciężar codziennej walki” — wyznaje Owen. —Historie, które przedstawiłem w nowej książce, są spuścizną moich kompanów oraz wszystkich, którzy służyli w jednostce SEALS, oddając swoje życie w walce o wolność. W naszych szeregach na stałe wpaja się, by być przykładem dla młodszych kolegów oraz przekazywać im wartości i doświadczenia, tak by pewnego dnia oni mogli podzielić się nimi z facetami, którzy z czasem dołączą do jednostki. Mam nadzieję, że właśnie to udało mi się przekazać”.


Dlaczego powinieneś przeczytać te książkę?

Recenzje

KOLEJNY ŁATWY DZIEŃ

36 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 21 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Żołnierz z trzynastoletnim stażem i autor zapierających dech w piersiach powieści - kto łączy te dwa opisy, tak odległych na pozór postaci? Mark Owen, członek oddział Navy SEALs, oddający w ręce czytelników pozycję „Zwykły bohater". › rozwiń tekst...

„Zwykły bohater", Mark Owen

34 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 23 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Mark Owen, właściwie Matt Bissonnette (książki wydaje pod pseudonimem), to były członek, obrośniętego setkami legend, oddziału Navy SEAL. Do tej pory ukazały się dwie książki jego autorstwa, „Niełatwy dzień", którą napisał wraz z Kevinem Maurerem, autorem książek o operacjach specjalnych oraz „Zwykły bohater". Obie książki ukazały się w Polsce. › rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...