-  | okładka
Filia

Rachel Caine

Pierwsze wydanie: 2019-07-03

EAN: 9788380757189
Wydawnictwo: Filia
Cena katalogowa: 39,90 zł

39,90 zł 24,43 zł

Oszczędzasz 15,47 zł
-39 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!

 

 

 

Opis

Ucieczka od męża, który okazał się być seryjnym mordercą nie zakończyło problemów Gwen Proctor. Udało jej się ocalić rodzinę, ale w dalszym ciągu z każdej strony czyha na nich niebezpieczeństwo w postaci ludzi, którzy pragną zemsty za zbrodnie dokonane przez jej męża. Gwen zdaje sobie sprawę z faktu, że nie może uciekać w nieskończoność, ale jednocześnie chce zapewnić swoim dzieciom normalne i beztroskie życie.

Gwen otrzymuje wiadomość od pewnej kobiety, która twierdzi, że wraz z córką znajdują się w niebezpieczeństwie. Gdy dociera ona do połozonego na odludziu miasteczka Wolfhunter zastaję tę kobietę martwą. O morderstwo posądzana jest córka zmarłej, ale Gwen wie, że morderca jest naprawdę ktoś inny - ktoś kogo obawiała się ta kobieta, gdy do niej dzwoniła.

Czy Gwen znalazła się w śmiertelnej pułapce? Czy prześladowcy odnajdą ją i sami wymierzą sprawiedliwość? Co wydarzyło się w Wolfhunter?

Najnowsza część serii autorki bestsellera "Żona mordercy" i "Mój ojciec był mordercą".

Fanpage autrki w serwisie Facebook

Profil autroki w serwisie Instagram

Wywiad z autorką

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Polowanie na mordercę

2019-06-27
Kłopoty Gwen zdają się nie mieć końca. Dopiero co uwalniła się od męża a przed nią kolejne niebezpieczeństwo. Akcja książki nie zwalnia tempa nawet na chwilę. Klimat ponurego miasteczka tylko pogłębia wszystkie mroczne aspekty tej cześci. Przeczytałam i jestem w pełni usatysfakcjonowana. Cieszę się, ze autorka znalazła sposób żeby kontynuować serię o Gwen bez spadku jakości. Trzecia odsłona cyklu jest nie mniej interesująca i wciągająca jak dwie poprzednie. Jest bez watpienia warta przeczytania.

Siła kobiet

2019-06-27
Bardzo się cieszę, że autorka postanowiła opisać dalsze losy Gwen. Jest to bohaterka, która z jednej strony jest troskliwą i opiekuńczą matką, a z drugiej silną i odważną kobietą, która potrafi wybrnąć z każdej sytuacji. Szczerze polecam, bo książka nie tylko posiada sprawnie napisaną intrygę, ale również pełną nieoczekiwanych zwrotów akcję i świetne zakończenie.

Kolejna część

2019-06-27
Bardzo się ucieszyłam na wieść o wydaniu nowej części z cyklu "Stillhouse Lake". Tym razem dowiadujemy się o dalszych losach Gwen po ucieczce od jej męża - potwora. Wyczyn ten nie czyni jej jednak bezpieczną bowiem jej śladem podążają równie niebezpieczni prześladowcy, ktorzy szukają zemsty za zbrodnie jej męża. Ponownie autorce udało się stworzyć się mroczny klimat i trzymającą w napięciu fabułę. Oby tak dalej!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.