-  | okładka
Filia

Rachel Caine

Pierwsze wydanie: 2019-07-03

EAN: 9788380757189
Wydawnictwo: Filia
Cena katalogowa: 39,90 zł

39,90 zł 24,74 zł

Oszczędzasz 15,16 zł
-38 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś! Punkty stacjonarne odbioru książek Znak

Opis

Ucieczka od męża, który okazał się być seryjnym mordercą nie zakończyło problemów Gwen Proctor. Udało jej się ocalić rodzinę, ale w dalszym ciągu z każdej strony czyha na nich niebezpieczeństwo w postaci ludzi, którzy pragną zemsty za zbrodnie dokonane przez jej męża. Gwen zdaje sobie sprawę z faktu, że nie może uciekać w nieskończoność, ale jednocześnie chce zapewnić swoim dzieciom normalne i beztroskie życie.

Gwen otrzymuje wiadomość od pewnej kobiety, która twierdzi, że wraz z córką znajdują się w niebezpieczeństwie. Gdy dociera ona do połozonego na odludziu miasteczka Wolfhunter zastaję tę kobietę martwą. O morderstwo posądzana jest córka zmarłej, ale Gwen wie, że morderca jest naprawdę ktoś inny - ktoś kogo obawiała się ta kobieta, gdy do niej dzwoniła.

Czy Gwen znalazła się w śmiertelnej pułapce? Czy prześladowcy odnajdą ją i sami wymierzą sprawiedliwość? Co wydarzyło się w Wolfhunter?

Najnowsza część serii autorki bestsellera "Żona mordercy" i "Mój ojciec był mordercą".

Fanpage autrki w serwisie Facebook

Profil autroki w serwisie Instagram

Wywiad z autorką

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Polowanie na mordercę

2019-06-27
Kłopoty Gwen zdają się nie mieć końca. Dopiero co uwalniła się od męża a przed nią kolejne niebezpieczeństwo. Akcja książki nie zwalnia tempa nawet na chwilę. Klimat ponurego miasteczka tylko pogłębia wszystkie mroczne aspekty tej cześci. Przeczytałam i jestem w pełni usatysfakcjonowana. Cieszę się, ze autorka znalazła sposób żeby kontynuować serię o Gwen bez spadku jakości. Trzecia odsłona cyklu jest nie mniej interesująca i wciągająca jak dwie poprzednie. Jest bez watpienia warta przeczytania.

Siła kobiet

2019-06-27
Bardzo się cieszę, że autorka postanowiła opisać dalsze losy Gwen. Jest to bohaterka, która z jednej strony jest troskliwą i opiekuńczą matką, a z drugiej silną i odważną kobietą, która potrafi wybrnąć z każdej sytuacji. Szczerze polecam, bo książka nie tylko posiada sprawnie napisaną intrygę, ale również pełną nieoczekiwanych zwrotów akcję i świetne zakończenie.

Kolejna część

2019-06-27
Bardzo się ucieszyłam na wieść o wydaniu nowej części z cyklu "Stillhouse Lake". Tym razem dowiadujemy się o dalszych losach Gwen po ucieczce od jej męża - potwora. Wyczyn ten nie czyni jej jednak bezpieczną bowiem jej śladem podążają równie niebezpieczni prześladowcy, ktorzy szukają zemsty za zbrodnie jej męża. Ponownie autorce udało się stworzyć się mroczny klimat i trzymającą w napięciu fabułę. Oby tak dalej!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.