C.J. Tudor

C.J. Tudor – brytyjska pisarka. W wieku 16 lat zaczęła zarabiać na swoje utrzymanie. Pisanie książek towarzyszyło jej już od dzieciństwa, ale zadebiutowała dopiero w 2018 roku książką pod tytułem „Kredziarz”. Autorka nie ukrywa swoich literackich inspiracji którymi są: Stephen King czy Harlan Coben.

Lista książek

Zniknięcie Annie Thorne - C.J. Tudor | mała okładka
-39 %

Zniknięcie Annie Thorne

C.J. Tudor

Joe miał piętnaście lat, gdy jego młodsza siostra Annie zaginęła. Nikt w tamtym momencie nie mógł sobie wyobrazić większej tragedii. Jedna Annie wróciła. Po latach od tamtych wydarzeń Joe wraca do swoje rodzinnej miejscowości. Jego powrót wymusza na nim konfrontację z osobami, z którymi się przyjaźnił i z tymi, którzy od ponad dwudziestu lat skrywają tajemnicę dotyczącą wydarzeń w nocy, gdy zginęła Annie Thorne.

Więcej

39,99 zł

24,58 zł

Kredziarz

C.J. Tudor

To Kredziarz podsunął dwunastoletniemu Eddiemu pomysł, by porozumiewać się z przyjaciółmi za pomocą rysunków kredą. To był ich kod, do czasu gdy symbole doprowadziły ich do ciała dziewczynki. Wtedy zabawa się skończyła.
Trzydzieści lat później Ed dostaje kopertę. Znajduje w niej tylko kawałek kredy i rysunek człowieka z pętlą na szyi. Zdaje sobie sprawę, że gra sprzed lat nigdy się nie skończyła…
Książka w [...]

Więcej

34,99 zł

21,50 zł