Rachel Abbott

Jest brytyjską pisarką thrillerów psychologicznych.W listopadzie 2011 r.wydała swoją pierwszą powieść, "Tylko niewinni".Początkowo książka sprzedawała się powoli. Ostatecznie sprzedano ponad 3 miliony egzemplarzy.
W 2018 roku Abbott opublikowała swoją siódmą powieść "Come A Little Closer"

Lista książek

Zmuszona by zabić - Rachel Abbott | mała okładka
-39 %

Zmuszona by zabić

Rachel Abbott

Tak to się musi skończyć… Któreś z nas musi umrzeć. Mark i Evie mają burzliwy romans. Evie przywróciła wiarę w życie Marka po śmierci jego żony. Kiedy jednak Evie odnosi różnego rodzaju obrażenia cielesne, jej przyjaciele zaczynają podejrzewać o to Marka. Czyżby namiętny romans przerodził się w piekło? Wezwana w środku nocy do ich rezydencji sierżant Stephanie King, znajduje w łóżku dwa brutalnie zamordo[...]

Więcej

42,90 zł

26,04 zł

Szóste okno - Rachel Abbott | mała okładka
-39 %

Szóste okno

Rachel Abbott

Po śmierci męża Natalie Gray wiąże się z jego najlepszym przyjacielem, Edem Cooperem. Kobieta pragnie, aby zastąpił on ojca jej dorastającej córce, Scarlett, z czasem jednak zaczyna podejrzewać, że intencje mężczyzny nie są do końca czyste.

Więcej

39,90 zł

24,21 zł

Zabij mnie znów - Rachel Abbott | mała okładka
-39 %

Zabij mnie znów

Rachel Abbott

To mogło przytrafić się tobie. Następnym razem, kto wie…
Kiedy całe twoje okazuje się kłamstwem, komu możesz zaufać?
Nic nie przygotowało Maggie na to, że pewnego dnia wróci do domu, a jej mąż Duncan po prostu zniknie, zostawiając ich dzieci zupełnie same. Jego telefon nie odpowiada, a Maggie nie ma pojęcia, co się z nim stało. Wkrótce dowiaduje się, że nie tylko ona go szuka.
Kobieta, która wygląda dokładn[...]

Więcej

39,90 zł

24,21 zł

Obce dziecko - Rachel Abbott | mała okładka
-39 %

Obce dziecko

Rachel Abbott

Gdy Emma Joseph poznaje swojego przyszłego męża, Davida, to zupełny wrak człowieka. Jego pierwszą żonę zamordowano w jej własnym samochodzie chwilę po tym, jak zjechała z drogi. W tym samym czasie jego córeczka zniknęła z miejsca wypadku.

Więcej

39,90 zł

24,21 zł