Alex Marwood

Alex Marwood to pseudonim literacki brytyjskiej dziennikarki. Autorka, przez lata związana była z wieloma gazetami w całym kraju. Książka „Dziewczyny, które zbiły Chloe” wydana w 2013 roku przyniosła jej kilka nominacji. Obecnie Alex Marwood mieszka w Londynie, a jej książki są tłumaczone na kilkanaście języków.

Lista książek

Zatruty Ogród

Alex Marwood

Błyskotliwy thriller zainspirowany dramatycznymi doniesieniami z pierwszych stron gazet!

Zbiorowe samobójstwo stu członków odizolowanej od świata sekty czekającej na apokalipsę wstrząsa opinią publiczną. Nieliczni, którzy przetrwali masakrę, muszą nauczyć się żyć od nowa poza zamkniętą społecznością.

Tam, gdzie dorastała Romy, jeśli ktoś umarł, już nigdy więcej się o nim nie mówiło…

Romy, ocalała z masak[...]

Więcej

39,90 zł

31,20 zł

Dziewczyny, które zabiły Chloe - Alex Marwood | mała okładka
-29 %

Dziewczyny, które zabiły Chloe

Alex Marwood

Letni poranek 1986 roku. Dwie jedenastolatki spotykają się tego dnia po raz pierwszy w życiu. Wieczorem obie zostają oskarżone o morderstwo.
Ponad dwadzieścia lat później, dziennikarka Kirsty Lindsay pracuje nad reportażem na temat seryjnego mordercy, grasującego w nadmorskim kurorcie. W trakcie zbierania materiałów spotyka przypadkiem sprzątaczkę Amber Gordon.
Kirsty i Amber spotykają się po raz pierwszy o[...]

Więcej

34,90 zł

24,85 zł

Zabójca z sąsiedztwa

Alex Marwood

Za każdymi drzwiami kryje się sekret, za jednymi - mroczniejszy niż pozostałe.

Sześcioro mieszkańców kamienicy przy Beulah Grove 23 połączył wspólny sekret. Collette ukrywa się przed swoim byłym szefem, Cher jest nastoletnią uciekinierką, a Thomas to samotnik rozpaczliwie pragnący zaprzyjaźnić się z sąsiadami. Londyńską kamienicę dzielą z nimi: Irańczyk ubiegający się o azyl i spokojny, cichy człowiek, nie[...]

Więcej

34,90 zł

24,85 zł

Najmroczniejszy sekret - Alex Marwood | mała okładka
-29 %

Najmroczniejszy sekret

Alex Marwood

Najnowszy thriller psychologiczny zdobywczyni prestiżowej nagrody Edgar Award oraz Macavity Award for Best Mystery Novel 2015.

OPOWIEŚĆ O NARCYSTYCZNYM ZABURZENIU OSOBOWOŚCI LUŹNO OPARTA NA PEWNEJ PRAWDZIWEJ HISTORII…
MÓWILI, ŻE COCO ZAGINĘŁA W NOCY. K Ł A M A L I.

Sean Jackson hucznie obchodzi swoje pięćdziesiąte urodziny. Impreza kończy się jednak katastrofą i wielkim skandalem, gdy jedna z jego córek[...]

Więcej

34,89 zł

24,85 zł

Dziewczyny które zabiły Chloe - Alex Marwood | mała okładka
-29 %

Dziewczyny które zabiły Chloe

Alex Marwood

Trzy dziewczynki poznały się rano.

Wieczorem pozostały tylko dwie. Z rękami splamionymi krwią.

Bel i Jade, dwie jedenastolatki, skazano za zabicie małej dziewczynki. Osadzone w dwóch różnych zakładach poprawczych, zostały na zawsze napiętnowane.

Obie żałują, że kiedykolwiek się spotkały. Po dwudziestu pięciu latach dziennikarka Kirsty Lindsay podczas zbierania materiałów do artykułów o serii morderstw w [...]

Więcej

37,89 zł

26,99 zł