Pędzące jeże - gra planszowa -  | okładka

Pędzące jeże - gra planszowa

EAN: 5908215004828
Cena katalogowa: 64,90 zł

64,90 zł 43,09 zł

Produkt niedostępny

Opis

Pędzące jeże to rewelacyjna gra dla całej rodziny!

Celem gry jest doprowadzenie jednego z jeży do jego ulubionej przekąski! Gracze mają do dyspozycji specjalne karty, za pomocą których przemieszczają jeże po trasie wyścigu. Gracze przesuwają wszystkie jeże, jednocześnie decydując, jakie karty pozostawią sobie „na ręce”. Zwyięża ta osoba, która ma w ręku najwięcej kart w kolorze zwycięskiego jeża. Żaden z graczy nie jes świadomy tego, na jaki kolor jeża stawiają przeciwnicy, a to wiąże się z gorącymi emocjami aż do roztrzygnięcia! Gra spodoba się wszystkim miłośnikom „Pędzących żółwi”.

Liczba graczy: 3-5 osób
Wiek graczy: 6+lat

Wydawnictwo Egmont - profil w serwisie Facebook

Recenzja gry

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Rozrywka dla całej rodziny

2019-07-24
Patrzę na tą grę planszową z perspektywy mojej córeczki i jestem zachwycona! Majka potrafi już rozwiązywać proste matematyczne równania, a przy tym nawet nie czuje, że czegoś się uczy, bo to po prostu zabawa. Kolorowa, pełna śmiehu gra, która potrafi przegonić każdy pochmurny dzień!  Przy okazji jest pięknie wydana, bardzo nam się to podoba! Zabieramy ją zawsze na jakieś wypady poza miasto, szczególnie kiedy atmosfera może sprzyjać deszczowi.

Rewelacja :)

2019-07-24
Świetna gra, oczywiście przypominająca mi pędzące żółwie, czyli grę, na której graniu spędziłam wiele fajnych chwil :) świetna instrukcja, napisana w bardzo jasny, przejrzysty sposób. Gra z pewnością  zadowoli każdego malucha, ale sądzę, że i rodzice będą mieli frajdę. W końcu zdrowa rywalizacja w cudowny sposób spaja rodzinę :P Polecam!!

Świetna zabawa!

2019-07-24
Grę testujemy odkąd mój kilkuletni syn dostał ją na urodziny i obydwoje z artnerem przepadliśmy! Za każdym razem podczas grania jest mnóstwo zabawy, śmiechu i wiemy, że zawsze podczas gry spędzimy miło czas. Niezastąpiona pozycja! :)

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.