Potwory w Tokio - gra planszowa -  | okładka

Potwory w Tokio - gra planszowa

EAN: 5908215004316
Cena katalogowa: 119,90 zł

119,90 zł 86,26 zł

Produkt niedostępny

Opis

Najlepsza gra rodzinna, która gwarantuje świetną rozgrywkę!

„Potwory w Tokio” to gra planszowa, która uzyskała aż 17 nominacji i nagród na całym świecie: Najlepsza gra planszowa (Włochy 2012), Najlepsza gra dziecięca (USA 2012), Najlepsza gra rodzinna (USA 2012), Najlepsza gra imprezowa (USA 2012), Najlepsza gra rodzinna (Holandia 2013).

Gracze wcielają się w zmutowane potwory, ogromne roboty, potężnych obcych. Celem gry jest zdobycie tytułu króla Tokio. Uczestnicy wzajemnie i z radością okładają się w sielskiej atmosferze nie zważając na zniszczenie jakie ze sobą niosą.

Zasady gry:

W trakcie gry rzucasz sześcioma kostkami. Każda ze ścian posiada inny symbol. Decydują one o nadchodzącej turze. Dzięki wylosowanym symbolom możesz: zaatakować inne monstra, leczyć się, kupować specjalne karty oraz regenerować energię (zdolność regeneracji, naturalny pancerz, plucie kwasem, zianie ogniem).

Bądź rozsądny! Pokaż innym, że Tokio należy do Ciebie!

Galeria

Zasady i recenzja

Facebook

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Potwory w Tokio

2019-07-26
Bardzo przyjemna gra. Znacznie losowa jednak przez to bardzo ciekawa i niespodziewana. Idealna gra dla wszystkich fanów gier z negatywną interakcją, denerwowaniem się i złością. W końcu potwory nie niosą ze sobą zbyt wiele dobrego. Uważam, że talia kart jest spora, dzięki czemu gra może być wielokrotnie użyta i nie nudna. Polecam gorąco.

Potwory w Tokio

2019-07-26
Dość szybka, ale niezwykle emocjonująca gra. Aby coś osiągnąć trzeba wyjść na sam środek, a wtedy cała siła pozostałych graczy może spaść na siebie. Albo wygrasz na punkty, albo zostaniesz ostatnim żywym. Kart jest naprawdę dużo i fajnie zagrać z nią ponownie

best of the best

2019-07-26
Świetna gra, zabawna i chętnie z rodziną do niej wracamy : )

Super gra

2019-07-26
Dzięki dużej ilości kart gra jest zmienna i zaskakująca. To bardzo sobie w niej cenię. Pozwala ją wielokrotnie wykorzystać nawet w tym samym towarzystwie.

Super

2019-07-26
Najlepsza gra w jaką grałam dotychczas. Poznaliśmy ją na turnieju gier planszowych u nas w mieście. Dość rzadko zdarza nam się kupić ją tylko i wyłącznie na własny użytek, ale w tym przypadku musieliśmy. Kochamy w nią grać. Najlepsza z najlepszych, emocjonująca- po prostu gra idealna!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.