Story Cubes: Zwierzęta -  | okładka
REBEL

Story Cubes: Zwierzęta

Oprawa: Kartonowa

Pierwsze wydanie: 2015-08-20

EAN: 0091037567666
Wydawnictwo: REBEL
Format: 35x70mm
Cena katalogowa: 14,94 zł

14,94 zł 12,30 zł

Produkt niedostępny

Opis

Prosta do zrozumienia, genialna gra, która sprawi wam mnóstwo radości i pobudzi waszą kreatywność i pomysłowość. Story Cubes: Zwierzęta to rozszerzenie do gry Story Cubes. Znajdziemy w nim trzy sześcienne kostki, na których znajduje się 18 unikalnych ikonek kojarzących się ze zwierzętami.

Na czym to polega?
Kostki z tej części możesz śmiało połączyć z pierwowzorem. Uzyskasz dzięki temu o wiele więcej możliwości opowieści. Opowiadanie możesz rozpocząć od słów „Dawno, dawno temu”, następnie opowiedz historię w oparciu o 9 lub 12 obrazków, które zostały wyrzucone na kostkach. Zacząć możesz od tego, który tylko pierwszy wpadnie ci w oko.

Nie ma złych odpowiedzi, jedyne co cię ogranicza, to twoja własna wyobraźnia.
Obudź ją w sobie i daj się jej ponieść,
a fantastyczne opowieści same zrodzą się w twojej głowie!

Nieograniczone możliwości
Im częściej będziesz grał w Story Cubes, tym łatwiej będzie przychodziło ci wymyślanie równych opowieści. Rozwiniesz wyobraźnię, poprawisz humor sobie i osobom słuchającym, spędzisz czas ze znajomymi.
Gra ma wiele wariantów rozgrywki, dzięki czemu nigdy się nie znudzi i sprawdzi idealnie zarówno w mniejszym, jak i większym czy starszym gronie. Kto z was okaże się najbardziej pomysłowy i doprowadzi znajomych do łez ze śmiechu?

Kreatywna rozrywka dla każdego
Story Cubes stworzył Rory O'Connor z Irlandii, trener kreatywności i twórczego rozwiązywania problemów. Gra okazała się strzałem w dziesiątkę i świetną pomocą dla nauczycieli, trenerów czy terapeutów, jak również idealnym ćwiczeniem dla mózgu!

Zestaw gwarantuje rozrywkę na wiele godzin niezależnie od wieku uczestników zabawy. Pasjonująca rozrywka, do której z radością wrócicie nie raz!

Zawartość pudełka: 3 kostki

Liczba graczy: 1+
Wiek graczy: 6+
Czas gry: 2 - 20 minut

Profil producenta w serwisie Facebook

Profil producenta w serwisie Instagram

Na czym to polega?

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Wszędzie i każdy

2019-07-25
Gra, która zmieści się w każdej torebce, więc z łatwością można ją zabrać ze sobą wszędzie: na wakacje, wypad ze znajomymi czy do szkoły. W moim gronie uwielbiają ją wszyscy, począwszy od mojej 3-letniej chrześnicy, na babci Misi kończąc. Ktoś kto na to wpadł, to istny geniusz :)

Dużo śmiechu

2019-07-25
Ile było śmiechu! Polecam z całego serca, dawno tak dobrze się nie bawiliśmy ze znajomymi. To jakie pomysły przychodzą do głowy podczas wymyślania tych opowieści, przechodzi ludzkie pojęcie. Graliśmy ponad 2h i nikomu nie się nie nudziło.

Bajki na dobranoc

2019-07-25
Moja córa uwielbia tę grę. Gramy przed spaniem, a opowieści te traktujemy jak dobranocki. Emilka zawsze dopytuje kiedy zagramy, bo już nie może się doczekać.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.