Wilki i owce, z dodatkiem grube ryby -  | okładka
Granna

Wilki i owce, z dodatkiem grube ryby

Oprawa: Kartonowa

Pierwsze wydanie: 2014-04-28

EAN: 5900221002003
Wydawnictwo: Granna
Format: 205x205mm
Cena katalogowa: 49,99 zł

49,99 zł 43,13 zł

Produkt niedostępny

Opis

Gra Wilki i owce to niesamowicie ekscytująca gra, od której ciężko się oderwać! Familijna gra Philippe’a des Pallieres obecnie z dodatkiem – Grube ryby!

Od teraz jesteś hodowcą, Twoim celem jest zgromadzenie na jednym polu, jak największej liczby owiec. Musisz zachować ostrożność, w lesie grasuje głodny wilk – otocz swoje stado płotem, a gdy wilk zbliży się zbyt blisko zagrody, poszukaj myśliwego . Dzięki dodatkowi Grube ryby, możesz za pomocną nowych kafelków budować stawy oraz zdobywać punkty dzięki hodowanym nich rybach!
Wiąże się to jednak z dodatkowym niebezpieczeństwem w postaci łowiącego rybaka! Grube ryby wprowadzają dodatkowe emocje do rozgrywki Wilków i owiec!

Zawartość:
woreczek z materiału
109 żetonów
instrukcja

Wiek graczy: 7+
Liczba graczy: 2-4
Czas rozgrywki: 30 minut

Facebook

Instagram

Reguły gry i recenzja

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Emocjonująca

2019-07-29
Fajna gra, można pogłówkować, można rozbijać strategie przeciwników, a najlepsze jest to, że tak naprawdę nie wiemy jaki kolor stada do momentu ujawnienia mają pozostali gracze, co wprowadza dodatkową dawkę emocji. A wszystko to dostosowane jest do poziomu najmłodszych graczy, dzięki czemu każdy członek rodziny świetnie spędza czas na budowaniu swojego stada.

Polecam

2019-07-29
Moje dzieci chodzą do przedszkola i świetnie radzą sobie z zasadami tej gry. Dla mnie na duży plus zasługuje wykonanie, po tylu pojedynkach, kafelki nadal są w nienaruszonym stanie, dodatkowo grafika bardzo kolorowa. Nie mam się do czego przyczepić.

Owce i wilki

2019-07-29
Uwielbiamy grać w tą gre całą rodziną, niby taka prosta, jednak trzeba troszeczkę pokombinować, taktycznie podejść do budowania swojego stada. Moje dzieci z kolei najbardziej lubią sobie wchodzić w drogę i nie dopuszczać do powiększania zagrody. Przyjemna gra do spędzania czasu razem.

 

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.