Oblany test - Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt | okładka
Czarna Owca

Oblany test Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-07-05

ISBN: 9788380153080

Tytuł oryginalny: De underkanda

Liczba stron: 440

Wydawnictwo: Czarna Owca

Format: 135x210mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Tłumaczenie: Maciej Muszalski

Rok wydania: 2016

39,99 zł 25,99 zł


Opis

Piąta książka z popularnej serii o Sebastianie Bergmanie!

Tym razem Sebastian i jego koledzy z Krajowej Policji Kryminalnej będą musieli rozwiązać skomplikowany przypadek seryjnego mordercy.

Zwłoki celebryty z telewizyjnego reality show zostają odnalezione w opuszczonej szkole. Mężczyzna siedzi przywiązany do szkolnej ławki ze wzrokiem skierowanym w róg sali. Do głowy przyczepione ma ośle uszy, a do pleców przytwierdzone zszywaczem znaki zapytania. Zginął od kuli. Szybko pojawiają się kolejne ofiary. Wszystkie łączy jedno – były gwiazdami telewizji.

Bestsellery w kategorii kryminał i sensacja

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Telewizja a świat wartości

2016-06-30 Michael Hjorth i Hans Rosenfeldt tworzą słynny szwedzki duet, który odpowiada za stworzenie bestsellerowej kryminalnej serii o policyjnym profilerze Sebastianie Bergmanie. Tym razem, za sprawą kryminalnej intrygi, autorzy zadają pytanie, czy osobistości, które widzimy na co dzień w telewizji, powinny być dla nas i naszych dzieci autorytetami.
35 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 25 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Sebastian Bergman na tropie seryjnych morderców

2016-06-22 Hans Rosenfeldt oraz Michael Hjorth to szwedzcy pisarze, którzy zajmują się również tworzeniem scenariuszy, reżyserią i produkcją filmów kinowych i telewizyjnych. Razem stworzyli cykl powieści kryminalnych, których głównym bohaterem jest Sebastian Bergman. Jest to ich debiutancka seria powieści. W Polsce ukazało się, jak do tej pory, pięć części cyklu. Kolejno są to: „Ciemne sekrety", „Uczeń", „Grób w górach", „Niemowa" oraz najnowszy tom „Oblany test".
Muszę przyznać, że pisarze stworzyli bardzo ciekawe książki. Poszczególne intrygi kryminalne są rozbudowane, przemyślane. Pomimo tego, że główny bohater, Sebastian Bergman jest policyjnym psychologiem, to akcji jest dużo. Fabuła nie jest przegadana.
37 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 25 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.