Hans Rosenfeldt

Hans Rosenfeldt zajmował się pisaniem scenariuszy, a także dziennikarstwem telewizyjnym i radiowym. W latach 2003–2005 był szefem działu rozrywki szwedzkiej telewizji SVT.

Wraz z Michaelem Hjorthem napisał serię książek o Sebastianie Bergmanie ("Ciemne sekrety", "Uczeń", "Grób w górach", "Niemowa", "Oblany test", "Najwyższa sprawiedliwość").

Lista książek

Oblany test - Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt | mała okładka
-38 %

Oblany test

Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt

Piąta książka z popularnej serii o Sebastianie Bergmanie. Tym razem Sebastian i jego koledzy z Krajowej Policji Kryminalnej będą musieli rozwiązać skomplikowany przypadek seryjnego mordercy.

Więcej

39,99 zł

24,79 zł

Uczeń

Rosenfeldt Hans, Hjorth Michael

Uczeń to druga część cyklu kryminalnego z Sebastianem Bergmanem, rozpoczętego powieścią Ciemne sekrety. W Sztokholmie dochodzi do serii brutalnych morderstw, których ofiarami są kobiety. Śledztwo prowadzone przez zespół pod wodzą Torkela Höglunda nie posuwa się naprzód. Morderstwa w najdrobniejszych szczegółach przypominają zbrodnie popełnione przez Edwarda Hinde, seryjnego mordercę, którego Sebastian Ber[...]

Więcej

39,90 zł

24,73 zł

Grób w górach

Michael Hjorth , Hans Rosenfeldt

Trzecia część cyklu kryminalnego z Sebastianem Bergmanem, policyjnym psychologiem i ekspertem od seryjnych morderstw. Jesień w górach. Dwie przyjaciółki wybrały się na wędrówkę szlakiem trójkąta jamtlandzkiego.

Więcej

39,90 zł

24,73 zł

Niemowa

Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt

W domu w Torsby zostają zamordowani członkowie rodziny Carsltenów - matka, ojciec i dwoje dzieci. Wszyscy zginęli od strzałów oddanych z bliska. Wkrótce po makabrycznym odkryciu na miejscu zjawia się Sebastian Bergman wraz z resztą ekipy z Krajowej Policji Kryminalnej.
Śledztwo jest skomplikowane, a napięcie wzrasta, kiedy jedyny podejrzany ginie zastrzelony z tej samej broni co Carsltenowie.

Więcej

39,99 zł

24,79 zł

Najwyższa sprawiedliwość

Hans Rosenfeldt, Michael Hjorth

„NAJWYŻSZA SPRAWIEDLIWOŚĆ”, SZÓSTA CZĘŚĆ BESTSELLEROWEGO CYKLU O SEBASTIANIE BERGMANIE!

W Uppsali prowadzone jest śledztwo w sprawie serii brutalnych gwałtów. Gdy jedna z ofiar ginie, na miejscu pojawia się Krajowa Policja Kryminalna, wkrótce również Sebastian Bergman, policyjny psycholog i ekspert od seryjnych morderstw.

Więcej

39,99 zł

Ciemne sekrety+ Uczeń+ Grób w górach+ Niemowa- Pakiet

Rosenfeldt Hans, Hjorth Michael

Pierwsze cztery tomy przygód psychologa policyjnego Sebastiana Bergmana, eksperta od seryjnych morderstw. Najbardziej zaskakujący debiut literacki od lat, bestsellerowa seria szwedzkich autorów Michaela Hjortha i Hansa Rosenfelda! Po ogromnym sukcesie w Skandynawii przetłumaczona na kilkanaście języków.

W skład pakietu wchodzą:

Ciemne sekrety
Zaniepokojona matka zgłasza zaginięcie szesnastoletniego Rogera[...]

Więcej

119,99 zł

78,30 zł

Ciemne sekrety

Rosenfeldt Hans, Hjorth Michael

Najlepszy skandynawski kryminał 2010 roku!
Dojrzały debiut Michaela Hjortha i Hansa Rosenfeldta Ciemne sekrety to znakomity, wielowątkowy i inteligentny kryminał, od którego trudno się oderwać! Autorom udało się uniknąć wielu pułapek i błędów, które często potrafią zepsuć niejeden kryminał. Powieść wciąga i trzyma w napięciu, ma ciekawych bohaterów, nieprzewidywalną fabułę, potoczysty język, impet i energię[...]

Więcej

39,90 zł

23,86 zł