Adam Szustak OP

Adam Szustak OP urodził się 20 lipca 1978 roku w Myszkowie. Jest polskim prezbiterem rzymskokatolickim, duszpasterzem akademickim, autorem książek i audiobooków, a od 2012 roku prowadzi swoją działalność w Internecie pod pseudonimem Langusta na palmie.

W 2000 roku złożył pierwszą profesję w zakonie, śluby wieczyste przyjął w kwietniu 2004 roku, a w grudniu tego samego roku przyjął świecenia kapłańskie. Jest jednym z najpopularniejszych rekolekcjonistów w Polsce.

Nazwa jego kanału Langusta na palmie została zaczerpnięta z mozaiki, która znajduje się w Bazylice Matki Bożej Wniebowziętej we włoskiej Akwilei.

Do najpopularniejszych jego książek należą: "Wilki dwa. Męska przeprawa przez życie", "Plaster miodu", "#jeszcze5minutek" i "Wilki dwa. W obronie stada".

Lista książek

Nowość
Ballady i Romanse Od zakochania do miłości, czyli krótki niepodręcznik budowania związku - Adam Szustak Op | mała okładka
-31 %

Ballady i Romanse Od zakochania do miłości, czyli krótki niepodręcznik budowania związku

Adam Szustak Op

Czy jest przepis na miłość? Co zrobić, by miłość zakwitła w naszym życiu? Czy istnieje miłość „na zabój”, na zawsze? Gdzie jej szukać? Jak wejść w związek tak, żeby on miał sens? Jak pielęgnować miłość?
„Ballady i romanse” powstały z myślą o osobach, które pragną „po bożemu” tworzyć swoje najważniejsze ludzkie relacje: chcą znaleźć miłość swego życia lub sprawić, by miłość, w której już trwają – jeszcze lep[...]

Więcej

39,99 zł

27,53 zł

Oto człowiek

Szustak Adam

Ta książka to niezwykła podróż po ostatniej drodze, którą w Jerozolimie odbył Jezus Chrystus. Ojciec Adam Szustak szukał na niej odpowiedzi na pytanie, które od setek lat zadają sobie kolejne pokolenia: Kim tak naprawdę jest człowiek?

Więcej

39,99 zł

26,99 zł

Nocny Złodziej - Adam Szustak OP | mała okładka
-32 %

Nocny złodziej

Adam Szustak OP

"Nocny Złodziej" to książka dla tych, którzy przeżywając w swoim życiu ciemność, zaczynają dostrzegać małe światełko. Światełko Złodzieja, który pragnie wtargnąć w ich życie i zabrać wszystko co złe, smutne, dobijające, wszystko co sprawia, że ciężko iść dalej. Każdy rozdział „Nocnego Złodzieja” dotyka innej przestrzeni wewnętrznej ciemności, jakiegoś obszaru serca, który pogrążył się w mroku. Nie chodzi tu[...]

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Szusta rano

Adam Szustak OP

Od Autora
Jak każdy człowiek mam swoich ulubieńców, do których słów sięgam częściej, od których się czegoś uczę. W tej książce przekazuję Wam, kilka myśli, od ludzi, którzy dla mnie samego są inspiracją. Jest to zarówno Dwayne Johnson, Rocky Balboa, czy Pietrek z “Rancza”, ale też nieprzeciętny w swym geniuszu Albert Einstein, czy średniowieczny zakonnik Tomasz à Kempis, przede wszystkim jest jednak Pan Bóg, w swoim Słowie zapisanym na kartach Pisma Świętego.

Więcej

49,90 zł

33,93 zł

Straszna książka -  | mała okładka
-31 %

Straszna książka

Popularny kaznodzieja dominikański, o. Adam Szustak OP i biblista ks. dr Marcin Kowalski wprowadzają czytelnika w świat najbardziej przerażających symboli i wizji opisanych na kartach Biblii.

Więcej

49,90 zł

34,43 zł

Wilki dwa. W obronie stada - Adam Szustak, Robert "Litza" Friedrich | mała okładka
-40 %

Wilki dwa. W obronie stada

Adam Szustak, Robert "Litza" Friedrich

Spotkali się po raz drugi. Adam Szustak, dominikanin i Robert "Litza" Friedrich, muzyk rockowy. Będą bronić stada. Będą walczyć i zapraszać do bardzo konkretnej, życiowej zmiany.

Kontynuacja głośnej książki „Wilki dwa. Męska przeprawa przez życie”.

Więcej

34,90 zł

20,86 zł

Oto człowiek - Adam Szustak OP | mała okładka
-32 %

Oto człowiek

Adam Szustak OP

Ten album to niezwykła podróż jednego z najpopularniejszych rekolekcjonistów, ojca Adama Szustaka OP. Wyruszył on z ekipą portalu Stacja7.pl do Jerozolimy, by odbyć tam drogę, którą przemierzył Jezus.

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Jeszcze pięć minutek - Adam Szustak | mała okładka
-32 %

Jeszcze pięć minutek

Adam Szustak

"Znasz ten moment, kiedy zaraz po przebudzeniu mówisz błagalnym tonem „jeszcze 5 minutek”? Niby to tylko chwila, a przecież w 5 minut może się wydarzyć wiele. Można rzeczywiście jeszcze trochę pospać.

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Plaster miodu - o. Adam Szustak OP | mała okładka
-32 %

Plaster miodu

o. Adam Szustak OP

Cieszące się milionową publicznością, a jednocześnie bardzo intymne rekolekcje o. Adama Szustaka, w których pokazuje, jak Bóg każdego dnia chce osłodzić ludzkie cierpienia przykładając do naszych ran PLASTER MIODU.

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Wilki dwa  - Adam Szustak, Robert Friedrich | mała okładka
-32 %

Wilki dwa

Adam Szustak, Robert Friedrich

Rockowy muzyk i wędrowny kaznodzieja tropią dwa wilki, które żyją w każdym z nas. Wilk zły nie ma nam nic do zaoferowania, ale atakuje podstępnie, z zaskoczenia. Robi wszystko, żeby nas upodlić. Wkręca w najgorsze sytuacje. Wilk dobry to Wszechmoc, która z niczego potrafi stworzyć życie. Ten wilk wiernie chodzi za nami i pokazuje naszą wartość.

Więcej

32,90 zł

22,37 zł