Adam Szustak OP

Adam Szustak OP urodził się 20 lipca 1978 roku w Myszkowie. Jest polskim prezbiterem rzymskokatolickim, duszpasterzem akademickim, autorem książek i audiobooków, a od 2012 roku prowadzi swoją działalność w Internecie pod pseudonimem Langusta na palmie.

W 2000 roku złożył pierwszą profesję w zakonie, śluby wieczyste przyjął w kwietniu 2004 roku, a w grudniu tego samego roku przyjął świecenia kapłańskie. Jest jednym z najpopularniejszych rekolekcjonistów w Polsce.

Nazwa jego kanału Langusta na palmie została zaczerpnięta z mozaiki, która znajduje się w Bazylice Matki Bożej Wniebowziętej we włoskiej Akwilei.

Do najpopularniejszych jego książek należą: "Wilki dwa. Męska przeprawa przez życie", "Plaster miodu", "#jeszcze5minutek" i "Wilki dwa. W obronie stada".

Lista książek

Nowość
Ballady i Romanse Od zakochania do miłości, czyli krótki niepodręcznik budowania związku - Adam Szustak Op | mała okładka
-44 %

Ballady i Romanse Od zakochania do miłości, czyli krótki niepodręcznik budowania związku

Adam Szustak Op

Czy jest przepis na miłość? Co zrobić, by miłość zakwitła w naszym życiu? Czy istnieje miłość „na zabój”, na zawsze? Gdzie jej szukać? Jak wejść w związek tak, żeby on miał sens? Jak pielęgnować miłość?
„Ballady i romanse” powstały z myślą o osobach, które pragną „po bożemu” tworzyć swoje najważniejsze ludzkie relacje: chcą znaleźć miłość swego życia lub sprawić, by miłość, w której już trwają – jeszcze lep[...]

Więcej

39,99 zł

22,48 zł

Oto człowiek - Szustak Adam | mała okładka
-33 %

Oto człowiek

Szustak Adam

Ta książka to niezwykła podróż po ostatniej drodze, którą w Jerozolimie odbył Jezus Chrystus. Ojciec Adam Szustak szukał na niej odpowiedzi na pytanie, które od setek lat zadają sobie kolejne pokolenia: Kim tak naprawdę jest człowiek?

Więcej

39,99 zł

26,99 zł

Nocny Złodziej - Adam Szustak OP | mała okładka
-32 %

Nocny złodziej

Adam Szustak OP

"Nocny Złodziej" to książka dla tych, którzy przeżywając w swoim życiu ciemność, zaczynają dostrzegać małe światełko. Światełko Złodzieja, który pragnie wtargnąć w ich życie i zabrać wszystko co złe, smutne, dobijające, wszystko co sprawia, że ciężko iść dalej. Każdy rozdział „Nocnego Złodzieja” dotyka innej przestrzeni wewnętrznej ciemności, jakiegoś obszaru serca, który pogrążył się w mroku. Nie chodzi tu[...]

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Szusta rano

Adam Szustak OP

Od Autora
Jak każdy człowiek mam swoich ulubieńców, do których słów sięgam częściej, od których się czegoś uczę. W tej książce przekazuję Wam, kilka myśli, od ludzi, którzy dla mnie samego są inspiracją. Jest to zarówno Dwayne Johnson, Rocky Balboa, czy Pietrek z “Rancza”, ale też nieprzeciętny w swym geniuszu Albert Einstein, czy średniowieczny zakonnik Tomasz à Kempis, przede wszystkim jest jednak Pan Bóg, w swoim Słowie zapisanym na kartach Pisma Świętego.

Więcej

49,90 zł

33,93 zł

Straszna książka -  | mała okładka
-31 %

Straszna książka

Popularny kaznodzieja dominikański, o. Adam Szustak OP i biblista ks. dr Marcin Kowalski wprowadzają czytelnika w świat najbardziej przerażających symboli i wizji opisanych na kartach Biblii.

Więcej

49,90 zł

34,28 zł

Wilki dwa. W obronie stada - Adam Szustak, Robert "Litza" Friedrich | mała okładka
-40 %

Wilki dwa. W obronie stada

Adam Szustak, Robert "Litza" Friedrich

Spotkali się po raz drugi. Adam Szustak, dominikanin i Robert "Litza" Friedrich, muzyk rockowy. Będą bronić stada. Będą walczyć i zapraszać do bardzo konkretnej, życiowej zmiany.

Kontynuacja głośnej książki „Wilki dwa. Męska przeprawa przez życie”.

Więcej

34,90 zł

20,86 zł

Oto człowiek

Adam Szustak OP

Ten album to niezwykła podróż jednego z najpopularniejszych rekolekcjonistów, ojca Adama Szustaka OP. Wyruszył on z ekipą portalu Stacja7.pl do Jerozolimy, by odbyć tam drogę, którą przemierzył Jezus.

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Jeszcze pięć minutek - Adam Szustak | mała okładka
-32 %

Jeszcze pięć minutek

Adam Szustak

"Znasz ten moment, kiedy zaraz po przebudzeniu mówisz błagalnym tonem „jeszcze 5 minutek”? Niby to tylko chwila, a przecież w 5 minut może się wydarzyć wiele. Można rzeczywiście jeszcze trochę pospać.

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Plaster miodu - o. Adam Szustak OP | mała okładka
-32 %

Plaster miodu

o. Adam Szustak OP

Cieszące się milionową publicznością, a jednocześnie bardzo intymne rekolekcje o. Adama Szustaka, w których pokazuje, jak Bóg każdego dnia chce osłodzić ludzkie cierpienia przykładając do naszych ran PLASTER MIODU.

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Wilki dwa  - Adam Szustak, Robert Friedrich | mała okładka
-32 %

Wilki dwa

Adam Szustak, Robert Friedrich

Rockowy muzyk i wędrowny kaznodzieja tropią dwa wilki, które żyją w każdym z nas. Wilk zły nie ma nam nic do zaoferowania, ale atakuje podstępnie, z zaskoczenia. Robi wszystko, żeby nas upodlić. Wkręca w najgorsze sytuacje. Wilk dobry to Wszechmoc, która z niczego potrafi stworzyć życie. Ten wilk wiernie chodzi za nami i pokazuje naszą wartość.

Więcej

32,90 zł

22,37 zł