Ponad wszystko - Nicola Yoon | okładka
Dolnośląskie

Ponad wszystko Nicola Yoon

Broszurowa ze skrzydełkami

Pierwsze wydanie: 2016-05-18

ISBN: 978-83-271-5531-3

Liczba stron: 328

Wydawnictwo: Dolnośląskie

Format: 135x210mm

Cena katalogowa: 33,00 zł

33,00 zł 23,56 zł


Opis

Życie bez ryzyka wcale nie jest bezpieczne
17-letnia Maddy ma bardzo rzadkie, ale zarazem doskonale znane schorzenie - alergię wszystko. Od zawsze pozostaje uwięziona we własnym domu. Jedyne osoby, z którymi ma kontakt, to jej mama oraz pielęgniarka. Któregoś dnia do sąsiedniego domu wprowadza się Olly. Maddy może go jedynie obserwować przez okno, ale już wie, że jej życie nieodwracalnie się zmieni. I że to będzie katastrofa…
Powieść trafiła na listę bestsellerów "New York Timesa"; planowana jest ekranizacja.
Dla fanów Johna Greene'a, Rainbow Rowell, Gayle Forman.
Z ilustracjami męża autorki.

Polecane bestsellery

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.