Amy Cuddy

Amy Cuddy urodziła się 23 lipca 1972r. Jest psychologiem społecznym, autorką książek i mówczynią. Znana jest przede wszystkim z techniki samodoskonalenia i badań nad stereotypami oraz dyskryminacją, emocjami, władzą, wpływem bodźców społecznych na poziom hormonów. Była członkiem wydziału Rutgers University, Kellog School of Management i Havard Business School.

Amy Cuddy – twórczość autorki


Amy Cuddy przeprowadziła liczne badania ukazujące, jak ludzie oceniają i wpływają na siebie nawzajem. Prowadziła eksperymentalne badania ukazujące stereotypy i dyskryminacje np. osób starszych, matek pracujących. Poruszała również kwestie zachowań ludzi w emocjach ambiwalentnych, komunikacji niewerbalnej i hormonalnej. W grudniu 2015 roku Amy Cuddy opublikowała książkę „Bringing Yoyr Boldest Self to Yoyr Briggest Challenges".

Amy Cuddy- osiągnięcia w twórczości


Jako wykładowca, Amy Cuddy poruszała tematy z psychologii władzy, komunikacji niewerbalnej i uprzedzeń wobec ludzi. Autorka wygłosiła wykład TEDGlobal w 2012 roku w Szkocji. Obejrzano go ponad 33 miliony razy i zajmuje on drugie miejsce wśród najczęściej oglądanych wykładów TED.

Lista książek: Amy Cuddy

22,50 zł 22,50 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna

26,99 zł 26,99 zł - najniższa cena 39,90 zł - cena detaliczna