Piotr Pawlukiewicz

Lista książek

Tylko na znak.com.pl
Księża na księżyc - Pawlukiewicz Piotr | mała okładka
-25 %

Księża na księżyc

Pawlukiewicz Piotr

Ks. Piotr Pawlukiewicz jako pierwszy zabiera głos w sprawie trudnych ostatnio relacji między księżmi a świeckimi. Książka powstała między innymi na podstawie ostatniego wywiadu, jakiego udzielił ks. Piotr.

Więcej

36,99 zł

27,74 zł

Bestseller
Wstań! Albo będziesz święty, albo będziesz nikim - Piotr Pawlukiewicz  | mała okładka
-32 %

Wstań! Albo będziesz święty, albo będziesz nikim

Piotr Pawlukiewicz

Myślisz, że bycie świętym nie jest w modzie? Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. Ksiądz Piotr Pawlukiewicz mówi o radzeniu sobie z kryzysami, powstawaniu z upadków i słabości. Wstań i wyrusz razem z nim! Chciej być święty, by żyć na 100%!

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Katechizm poręczny 1

Piotr Pawlukiewicz

„Kto pyta, nie błądzi” – powiada stare przysłowie. Słuszność tej maksymy potwierdza się przede wszystkim w sytuacji, gdy znajdujemy się w obcym miejscu i nie wiemy, jak trafić pod określony adres. Cóż możemy wtedy zrobić? Zapytać kogoś o drogę. Nawet jeśli wymaga to od nas pewnej pokory.

Książka Katechizm poręczny ma formę dialogu. Jej kanwę stanowi zapis wybranych archiwalnych odcinków audycji radiowej, w[...]

Więcej

24,00 zł

20,33 zł

Katechizm poręczny 2 + CD

Piotr Pawlukiewicz

Choć od emisji audycji Katechizm poręczny w Radiu Józef minęło już kilkanaście lat, poruszane w niej tematy są ciągle aktualne. Te „lekcje katechizmu na przykładach z życia”, „głośne odpowiedzi na ciche pytania”, jak mówiono o programie, nie mają określonego terminu ważności; nie starzeją się, bo dotyczą spraw ponadczasowych.

Niniejszy tom został opracowany na podstawie wybranych odcinków z lat 2002-2003, [...]

Więcej

24,00 zł

20,31 zł