Klasa - okładka


Dominik W. Rettinger

Klasa

Oprawa miękka
Liczba stron: 544
Wydawnictwo: Otwarte
36,90

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

Kiedy po latach kontaktuje się z tobą kumpel z klasy, może to oznaczać tylko jedno – kłopoty

Skatowany w Warszawie przez nieznanych sprawców prezes amerykańskiej korporacji dzwoni do byłego kolegi z klasy, znanego radiowca. Wybiera jedyny numer, jaki zna – do audycji na żywo. Dziennikarz zostaje wplątany w grę, w której stawką jest kilkaset milionów dolarów, życie wielu osób i polska racja stanu. Rozwiązanie zagadki zaszyfrowane jest na bilecie do metra. Kto złamie kod? Tylko ktoś z klasy.

Akcja jak z najlepszych amerykańskich filmów.
Tajemnica, której wyjaśnienie zszokuje każdego.
Fakty, o których nikt w Polsce głośno nie mówi.

Nie ma układu. Są układy.

Materiały o książce

Agnieszka Holland

Nie zgadzam się ze spiskową wizją świata, którą prezentuje w swej powieści Dominik W. Rettinger, ale trzeba powiedzieć, że umie on opowiadać! Nie mogłam się oderwać.

gen. Roman Polko

Czy rzeczywiście mamy w Polsce złoża cennego surowca, o którego wydobycie bije się biznes, służby i międzynarodowa mafia, opłacając sprzedajnych polityków? Wbrew pozorom, to bardziej realne niż się nam wydaje.

Marcin Ciszewski

Ta książka ma wszystko, co trzeba: pomysłowo skrojonych bohaterów, rozbudowaną fabułę i tajemnicę, której nie powstydziliby się mistrzowie gatunku. I do tego gorzkie, bardzo gorzkie realia.

Recenzje

Klasa bez granic....

88 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 69 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Woooow! Tak pokrótce brzmi moja opinia o tej książce. Ostatnio, tak się zaczytałam w książkach Mariusza Zielke, tak niesamowicie odniesionych do polskiej rzeczywistości i realnych aż do bólu. "Klasa" jest mega ciekawa i przerażająca. › rozwiń tekst...

Takie prawdziwe!

76 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 70 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Klasa, nie ma układu są układy!

Przed chwilą skończyłam czytać książkę. I muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem.

Jej główni bohaterowie, Karol Siennicki - oficer kontrwywiadu i dziennikarz radiowy Adam Wierzbicki są kolegami ze szkoły. Wraz z kilkoma innymi osobami tworzyli kiedyś grupę przyjaciół. Należał do niej również Piotr Lasota, aktualnie prezes fundacji East Fund.

› rozwiń tekst...

Zatrważające tempo

86 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 70 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
To, co najbardziej uderzyło mnie, kiedy czytałam tę powieść to tempo akcji. Choć książka ma 600 stron, to uciekają one w mgnieniu oka. W przypadku gatunku sensacyjnego to ogromny plus, bo przecież wykluczoną powinna być nuda. Uważam, że autor rewelacyjnie sprostał zadaniu gatunkowemu i dostarczeniu czytelnikom rozrywki, której przecież oczekują. Czuję się usatysfakcjonowana i z pewnością sięgnę po kolejną, o ile się ukaże, książkę autorstwa Dominika W. Rettingera. › rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...