Dominik W. Rettinger

Urodzony 1 listopada 1953 w Szczecinie polski pisarz, scenarzysta i reżyser filmowy. W 1981 r. ukończył Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi. Debiutował w 2012 roku książką fantasy „Jonatan – Czas Przepowiedni”. Współpracował z Agnieszką Holland.

Lista książek

Sekret Elizy Auschwitz Płatna miłość - Rettinger Dominik W. | mała okładka
-28 %

Sekret Elizy Auschwitz Płatna miłość

Rettinger Dominik W.

Za jaką cenę warto przetrwać?
Czy w piekle można uratować swoje człowieczeństwo?
Dramatyczne losy młodej kobiety, która, ratując się z koszmaru obozu Auschwitz-Birkenau, decyduje się pracować jako prostytutka w Kommandzie Puff, domu publicznym otwartym w 1943 r. przez SS w głównym obozie. Jej walka o przetrwanie i chora niebezpieczna miłość oficera SS, przeplatają się z opartą na faktach relacją z obozowego[...]

Więcej

36,90 zł

26,69 zł

Wiara i tron - Dominik W. Rettinger | mała okładka
-34 %

Wiara i tron

Dominik W. Rettinger

Przełom tysiącleci, na królewskich dworach i w biskupich pałacach toczy się brutalna walka o wpływy, a wszystkie ścieżki politycznych intryg zbiegają się w Rzymie. Rosnący w siłę książę Bolesław zapłaci każdą cenę, aby dołączyć do grona pomazańców.

Więcej

36,90 zł

24,50 zł

Sokół

Dominik W. Rettinger

Polski Kontrwywiad Wojskowy trafia na ślad terrorystów przygotowujących zamach na wielką skalę. Grupa zostaje namierzona, a sytuacja wydaje się opanowana. Do czasu.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Klasa

Dominik W. Rettinger

Skatowany w Warszawie przez nieznanych sprawców prezes amerykańskiej korporacji dzwoni do byłego kolegi z klasy, znanego radiowca. Wybiera jedyny numer, jaki zna – do audycji na żywo. Dziennikarz zostaje wplątany w grę, w której stawką jest kilkaset milionów dolarów, życie wielu osób i polska racja stanu. Rozwiązanie zagadki zaszyfrowane jest na bilecie do metra. Kto złamie kod? Tylko ktoś z klasy.

Więcej

36,90 zł

24,99 zł