Małgorzata Oliwia Sobczak

Małgorzata Oliwia Sobczak urodziła się w 1982 roku w Sopocie. Studiowała kulturoznawstwo na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest kulturoznawczynią, dziennikarką i pisarką. O pierwszych dwóch książkach napisanych przez tę autorkę mało kto słyszał. Prawdziwą sławę przyniosła jej "Czerwień", do której napisania inspiracją była sprawa tak zwanego Kuśnierza z 1998 roku.

Małgorzata Oliwia Sobczak - autorka porywających kryminałów


Swój bestsellerowy kryminał "Czerwień" Małgorzata Oliwia Sobczak wysłała między innymi do wydawnictwa Marcina Mellera. Dziennikarz zachwycony jej talentem od razu podpisał z autorką kontrakt na cykl kryminałów. Tak powstała seria zatytułowana "Kolory zła"  składa się z trzech części: "Czerwień", "Czerń" oraz "Biel". Twórczość tej autorki porównywana jest z dokonaniami Katarzyny Bondy, Gai Grzegorzewskiej oraz Remigiusza Mroza.

Baśnie dla dzieci


Małgorzata Oliwia Sobczak jest również autorką poruszających postmodernistycznych  baśni dla dzieci. "Mali, Boli i Królowa Mrozu" to niezwykle wzruszająca opowieść o zaniedbaniu, ogromnej stracie i wielkiej rozpaczy.

Lista książek: Małgorzata Oliwia Sobczak

39,99 zł

28,00 zł

40,00 zł

30,16 zł

Nowość

39,99 zł

30,16 zł