Ender - Lissa Price | okładka
Albatros

Ender Lissa Price

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-7885-455-5

EAN: 9788378854555

Liczba stron: 400

Wydawnictwo: Albatros

Format: 12.5x19.5cm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Elżbieta Piotrowska

34,90 zł 23,77 zł

Produkt niedostępny

Opis

Kontynuacja powieści Starter.

Los Angeles po wojnie bakteriologicznej, którą przeżyli dzięki szczepieniom jedynie Enderzy, ludzie w wieku od kilkudziesięciu do nawet dwustu lat, oraz Starterzy, czyli dzieci i młodzież. Dla Midlerów, czyli średniej generacji, bardziej odpornej, zabrakło szczepionki.

Callie, dawniej bezdomna, mieszka teraz z Tylerem i Michaelem w okazałej rezydencji zapisanej jej przez bogatą renterkę Helenę. Pomimo zburzenia i zdelegalizowania przez rząd banku ciał, nosiciele chipów, w tym Callie, są tropieni i porywani przez nieznanych prześladowców, zainteresowanych dokonywaniem na nich eksperymentów. Callie długo unika uprowadzenia, w końcu jednak i ona zostaje uwięziona przez rządowego agenta, który poddaje ją i jej przyjaciela brutalnym testom. Po wydostaniu się z więzienia jadą na pustynię, do nowej siedziby Brockmana. Callie ma nadzieję odnaleźć tam swojego ojca i uwięzionych przyjaciół. Zdemaskowanie Brockmana okazuje się trudniejsze niż się spodziewała…

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Wojna, która zmieniła wszystkich

2016-01-18
Po świetnie przyjętym „Starterze", gdzie Lissa Price wykreowała intrygującą, ale niepokojącą wizję przyszłości, w której osoby starsze mogły wynajmować ciała młodych, przyszedł czas na „Endera" - kontynuację bestsellerowej powieści.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.