Ewa Drzyzga. Jak ja to robię
 - Drzyzga Ewa, Nowicka Beata | okładka
Znak literanova

Ewa Drzyzga. Jak ja to robię Beata Nowicka, Ewa Drzyzga

Oprawa twarda

Pierwsze wydanie: 2015-11-02

ISBN: 978-83-240-3546-5
EAN: 9788324035465
Liczba stron: 288
Wydawnictwo: Znak literanova
Format: 135x210
Cena katalogowa: 39,90 zł
Zajrzyj do środka

39,90 zł 17,96 zł

Oszczędzasz 21,94 zł
-55 %
Zamów teraz, wyślemy w poniedziałek.

 

Co druga książka -45%

 

 

Opis

OSOBISTA HISTORIA JEDNEJ Z NAJWIĘKSZYCH GWIAZD POLSKIEJ TELEWIZJI

Udowodniła, że dzięki szczerej rozmowie da się zmienić myślenie ludzi.
Odważyła się podejmować tematy, które w konserwatywnym kraju były objęte absolutnym tabu. Pozwoliła kobietom opowiadać o najważniejszych dla nich sprawach w czasie najlepszej oglądalności. Przy jej programach Polki dojrzewały do mówienia wprost o swoich problemach. Walczyła z dyskryminacją, nietolerancją, stereotypami.

Jako dziennikarka wyznaje zasadę, że pewne historie muszą zostać opowiedziane. Opowieści uczą, wzruszają, poszerzają nasze horyzonty i uwrażliwiają. Jej własna historia, absolutnie wyjątkowa, bogata dzięki tak wielu poznanym przy Rozmowach w toku ludziom, odkrywa przed nami nieznaną dotąd Ewę Drzyzgę.

W swojej książce dziennikarka opowiada o swojej zawodowej ścieżce, życiowych zawirowaniach, a przede wszystkim o niesamowicie intensywnej pracy przy talk show, który odmienił życie tak wielu ludzi, a także samej prowadzącej.

Ebook i Audiobook

Czytaj jak chcesz. Książka dostępna na czytniki i aplikacje mobilne.

Ewa Drzyzga w DD TVN

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Wywiad rzeka

2016-04-04
amiana ról, teraz Ewa Drzyzga jest przepytywana a nie na odwrót. Beata Nowicka przeprowadziła ciekawą rozmowę z naszą "Oprah Winfrey". Pomyśleć, że teraz każdy może wydać książkę, spisać wspomnienia, ale ten gatunek jest inny ( wywiad rzeka ) autoryzowany , więc prawdziwy, niezmyślony. Ewa Drzyzga to wspaniała kobieta, tytan pracy i perfekcjonistka opisuje 15 lat fenomenu na polskim rynku telewizyjnym jakim są "Rozmowy w toku". Liczby mówią za siebie - 20 tys gości, 15 tys rozmów - ludzkich dramatów, porażek, problemów, ale także chwil szczęścia , radości i pomocy ludzkim rozterkom. Warto przeczytać jak to się wszystko zaczęło - jak polskie społeczeństwo transformowało, każdy może odnaleźć cząstkę własnego siebie w poruszanych tematach jednego z najpopularniejszych programów telewizyjnych w naszym kraju.

Ciekawie o życiu

2016-01-13
Muszę przyznać, że sięgałam po wywiad z Ewą Drzyzgą z przeświadczeniem, ze jest to jej biografia. Kiedy po pierwszych stronach zorientowałam się, że jest to książka poświęcona programowi „Rozmowy w toku", nie byłam pewna, czy przebrnę przez te dwieście pięćdziesiąt stron. Bo czy można ciekawie opowiadać tak dużo o jakiejkolwiek audycji?

Mnóstwo emocji

2016-01-08
„Jak ja to robię" to wywiad Beaty Nowickiej z Ewą Drzyzgą - gospodynią jednego z telewizyjnych talk-show. To seria rozmów na różne - lecz ściśle powiązane z życiem i pracą dziennikarki - tematy. Ot, takie rozmowy... w toku.

O programie od kulis

2015-12-23
]Z przyjemnością przeczytałam książkę "Ewa Drzyzga. Jak ja to robię". Jest to wywiad z Ewą Drzyzgą. Możemy się dowiedzieć wielu ciekawostek z życia zawodowego, ale i trochę o życiu prywatnym bohaterki.

"Rozmowy w toku" zza kulis

2015-12-22
„Rozmowy w toku" - krótki program w niebieskiej telewizji, krótki, ale dla wielu osób bardzo ważny. Dzięki tej książce możemy poznać Ewę Drzyzgę jako zwykłą kobietę, która nie przechodzi obojętnie obok żadnej z przedstawionych przez jej program historii.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.