Harry Potter i Przeklęte Dziecko cz. I i II - Rowling Joanne K., Tiffany John, Thorne Jack | okładka
Media Rodzina

Harry Potter i Przeklęte Dziecko cz. I i II J.K. Rowling , John Tiffany, Jack Thorne

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-10-24

ISBN: 978-83-800-8228-1
EAN: 9788380082281
Liczba stron: 368
Wydawnictwo: Media Rodzina
Format: 135x205mm
Cena katalogowa: 39,00 zł
Tłumaczenie: Piotr Budkiewicz, Małgorzata Hesko-Kołodzińska
Rok wydania: 2016

Inne wydania

Oprawa twarda

więcej

39,00 zł 25,30 zł

Produkt niedostępny

Opis

Ósma historia. Dziewiętnaście lat później.

Ósma historia. Dziewiętnaście lat później. Harry Potter i Przeklęte Dziecko, nowa opowieść autorstwa J.K. Rowling, Jacka Thorne’a i Johna Tiffany’ego i nowa sztuka Jacka Thorne’a, to ósma historia w serii i pierwszy autoryzowany spektakl teatralny ze świata Harry’ego Pottera. Światowa premiera spektaklu odbędzie się na londyńskim West Endzie 30 lipca 2016. Harry Potter nigdy nie miał łatwego życia, a tym bardziej teraz, gdy jest przepracowanym urzędnikiem Ministerstwa Magii, mężem oraz ojcem trójki dzieci w wieku szkolnym. Podczas gdy Harry zmaga się z natrętnie powracającymi widmami przeszłości, jego najmłodszy syn Albus musi zmierzyć się z rodzinnym dziedzictwem, które nigdy nie było jego własnym wyborem. Gdy przyszłość zaczyna złowróżbnie przypominać przeszłość, ojciec i syn muszą stawić czoło niewygodnej prawdzie: że ciemność nadchodzi czasem z zupełnie niespodziewanej strony.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Harry Potter na nowo

2016-08-08
Joanne Kathleen Rowling to powieściopisarka niezwykła. Właściwie nawet nie do końca pisarka, bowiem przed napisaniem dwóch utworów, którymi nie zainteresowało się żadne wydawnictwo w celu wydania ich, pracowała dla Amnesty International oraz jako nauczycielka angielskiego w Porto, przepięknej miejscowości położonej nad Oceanem Atlantyckim.

Harry Potter po raz ósmy. Sztuka teatralna w wersji papierowej

2016-10-11
J.K. Rowling to jedna z najpopularniejszych, jak nie najpopularniejsza obecnie, autorka powieści dla młodszych czytelników. W stworzonym przez pisarkę świecie czarodziejów i czarodziejek zakochały się miliony czytelników na całym świecie. I wiek nie ma tutaj wielkiego znaczenia. Seria o przygodach młodego czarodzieja, Harry'ego Pottera przewidziana była, jako seria dla dzieci, ale również dorośli sięgnęli po książki. Nic dziwnego, autorka stworzyły ciekawy, bogaty świat, pełen najróżniejszych magicznych bestii, tajemnic i artefaktów. A wszystko napisane przystępnym, lekkim językiem.

Nowe pokolenie Harry'ego Pottera

2016-08-24
J. K. Rowling niedawno ogłosiła ukazanie się opowieści zatytułowanej „Harry Potter i Przeklęte Dziecko". Nowe dzieło jest autorstwa wspomnianej pisarki, Jacka Thorne'a i Johna Tiffany'ego. To już ósma część historii i niespotykany dotąd na światową skalę, autoryzowany spektakl teatralny dotyczący tematyki Harry'ego Pottera. Premiera spektaklu odbyła się na londyńskim West Endzie 30 lipca 2016.

Co się stało po siódmym tomie

2016-07-28
Z całą świadomością można stwierdzić, że dla pokolenia dzieci lat dziewięćdziesiątych nie ma bardziej kultowej serii książek, niż te o Harrym Potterze. Oczywiście, są tacy, którzy go nie lubią, a także tacy, którzy do dzisiaj mają go za ulubioną lekturę, jednak przygody młodego czarodzieja znają wszyscy.

Dalsze losy Harry'ego Pottera?

2016-07-19
J.K. Rowling to pisarka, która na stałe wyryła swoje nazwisko w historii literatury. Chyba nie istnieje osoba, która nigdy nie słyszała o Harrym Potterze. Pisarka wprowadziła coś zupełnie nowego do świata młodszych czytelników. Jednocześnie dostarczając wiele radości i rozrywki również starszym czytelnikom. Stworzona przez nią postać Harry'ego Pottera jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych postaci w literaturze dla młodzieży. To nie lada osiągnięcie. Do olbrzymiej popularności serii powieści o młodym czarodzieju i jego przyjaciołach przyczyniły się również filmy z Danielem Radcliffem w roli głównej, które osiągnęły spektakularny komercyjny sukces.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.