Kropki - Włodek Markowicz | okładka

Oprawa miękka z autografem

Pierwsze wydanie: 2016-05-09

Wydawnictwo: Flow books

Cena katalogowa: 39,90 zł

39,90 zł 26,99 zł


Opis

 

EDYCJA LIMITOWANA Z AUTOGRAFEM!

>

Jeden z najpopularniejszych vlogerów pisze o rzeczach, o których sam chciałby usłyszeć jeszcze kilka lat temu.

Napisałem o rzeczach, o których sam chciałbym usłyszeć jeszcze kilka lat temu.
Przeprowadzam czytelnika przez moją drogę ku dorosłości, pokorze i zrozumieniu.
Odkrywam prawdziwe znaczenia bycia sobą, zdrowego egoizmu i fałszywego altruizmu.
Wciąż uczę się mniej brać, a więcej dawać.
Boli mnie ludzka krzywda, jaką sobie nieświadomie nawzajem wyrządzamy.

- Włodek Markowicz

#FLOWBOOKS #MARKOWICZ #KROPKI


Włodek Markowicz – do 2015 roku jeden z twórców popularnego vloga Lekko Stronniczy, od roku tworzy autorski kanał na YouTube. Jego filozoficzny film „Kropki” obejrzano już 1 200 000 razy. Dwukrotny laureat nagrody Grand Video Awards 2015 prestiżowego magazynu Press oraz zdobywca przyznawanej przez youtuberów statuetki za „Montaż Roku” podczas Video Arena. Na co dzień łączy kropki.

Polecane bestsellery

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Kalejdoskop tematów.

2019-02-08 Zbiór tematów, które jak szkiełka w kalejdoskopie układają się dowolnie w zależności od odbiorcy, ale w pewnym momencie życia dotyczą każdego. Raczej do czytania po kawałku, jako punkt wyjścia do własnych wspomnień i podsumowań.

Skierowana chyba do młodszych odbiorców lub do tych, którzy poczynania autora śledzą już od jakiegoś czasu. To podsumowanie nie tylko dotychczasowej działalności Markowicza, bo przecież wynikała ona z tego, jakim jest człowiekiem, co go spotkało i ukształtowało, ale również zbiór spraw, które mogą stać się osobistą, dowolnie skomponowaną listą tematów do przemyślenia.

Kropki

2019-02-04 Myślę, że jest to książka odpowiednia dla ludzi wchodzących w dorosłe życie, taki zbiór przemyśleń, spostrzeżeń, dobrych rad. Jednym z plusów jest format krótkich rozdziałów. Tak właśnie rozumiem zamysł „Kropek"- jeden rozdział - mini temat, nad którym warto się chwilę zastanowić, wyciągnąć wniosek dla siebie, wcisnąć ctrl+s i kropka, czytamy dalej. Być może nie ma w tej książce zaskakujących i odkrywczych rzeczy, ale niektóre spostrzeżenia są bardzo trafne. Reasumując: przeczytać można, ale życia to nie zmieni. Na pewno wzbogaci, ale nie zmieni.

Kropki

2019-01-29 Z pewnością osobom, które regularnie odwiedzają YouTube'a, postać Włodka Markowicza nie jest obca. Mnie była, dlatego nie będę stronnicza, oceniając jego książkę. Nie widziałam żadnego vloga Włodka, a pierwsza moja styczność z nim miała miejsce na żywo, podczas festiwalu filmowego w Krakowie w czasie zeszłorocznej majówki. Teraz nawet niewiele pamiętam z tego, co wtedy mówił. Raczej pozostały mi ogólne wrażenia. Kropki zaczęłam czytać z entuzjazmem. Chyba dzięki chwytowi z umieszczeniem na wstępie listy utworów muzycznych, które towarzyszyły twórcy podczas pisania. Wydawało mi się to znakomitym pomysłem. W końcu wczuję się w klimat! Pojawią się emocje! Zastanawiałam się też, czy w ogóle da się zrecenzować tę książkę, nie odwołując się do własnego życia. W końcu przy wielu rozdziałach podczas czytania pojawiały się myśli „też tak miałam", „też przez to przechodziłam", „to tak jak ja", lekturę przerywała więc retrospekcja, szybki powrót do dawnych czasów. Chyba więc nie da się o tym pisać inaczej niż przez pryzmat własnych doświadczeń. I Włodek potwierdził te przypuszczenia wprost w połowie książki, pisząc: „Tę książkę traktuj jak lustro". Jego cel został osiągnięty - czytanie przemyśleń Włodka nie prowokowało do oceny jego osoby, a zachęcało do rozmowy z samym sobą.

Cała recenzja dostępna na blogu z książkami: http://www.allineedisbook.pl/przemyslenia/kropki/
Zapraszam

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.