Lolotta i inne paryskie historie - Anna Matwiejewa | okładka
Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia

Lolotta i inne paryskie historie Anna Matwiejewa

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-644-8665-4
EAN: 9788364486654
Liczba stron: 416
Format: 125x210mm
Cena katalogowa: 33,00 zł

33,00 zł 28,18 zł

Produkt niedostępny

Opis

Mieszkająca w Jekaterynburgu, który bardzo często występuje w jej powieściach Anna Matwiejewa urodziła się w 1972 r. Jej twórczość nominowana była do najpopularniejszych rosyjskich nagród m.in Bolszaja Kniga i Nacyonalnyj Bestseller. Jej dzieła zyskują szerokie grono odbiorców, a to za sprawą uniwersalnego stylu pisania autorki. Ciepłe opowieści, w które wciąga nas Anna, momentami bywają słodko gorzkie jak nasza rzeczywistość. Często możemy utożsamić się z bohaterami, co utrudnia nam rozstanie się z nimi. Nie znajdziemy tu zbędnego patosu czy sztuczności. Znajdziemy tu odbicie zwykłego człowieka, z jego wadami i zaletami, to lustro w którym możemy się przejrzeć.

Rozmowa z autorką

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

miasto a tło

2019-09-10
Choć sama autora przyznaje, że sama w Paryżu nie była. To podoba mi się jej podejście w temacie uniwersalności miasta jako tła. Słodko gorzkie historia z życia wzięte są jak te które sami przezywamy i doskonale znamy. Jest bliska każdemu z nas - zwykłemu człowiekowi. Dlatego polecam wszystkim:)

Świetna!

2019-09-10
Świetnie napisana książka, bohaterowie wykreowani fantastycznie. Myślę, że większość czytających będzie utożsamiać się z wieloma sytuacjami w których znajdują się bohaterowie. Polecam ponieważ jest bardzo przyjemną lekturą. 

Polecam

2019-09-10
Zafascynowana kulturą azjatyckiej części Rosji, napotkałam autorkę Anne M. Oprócz prześledzenia, jej życiorysu natrawiłam na tę książke. Pierwsza książka tej autorki, która ukazała się w Polsce. Jestem bardzo zadowolona i oczarowana lekkością pióra autorki.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.