Nawałnica mieczy. Część I: Stal i śnieg  - George R.R. Martin | okładka
Zysk i S-ka

Nawałnica mieczy. Część I: Stal i śnieg George R.R. Martin

Oprawa miękka

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-7785-211-8

EAN: 9788377852118

Liczba stron: 736

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Format: 14.0x20.5 cm

Cena katalogowa: 49,00 zł

PIEŚŃ LODU I OGNIA

Rok wydania: 2013

49,00 zł 33,96 zł

Oszczędzasz 15,04 zł
-31 %
Zamówienie wyślemy 2019-08-26

Opis

Zima zbliża się niczym rozwścieczona bestia.

Siedem królestw rozdarła krwawa wojna, a zima zbliża się niczym rozwścieczona bestia. Ludzie z Nocnej Straży przygotowują się na spotkanie z wielkim chłodem i żywymi trupami, które mu towarzyszą. Do inwazji na północ, której świeżo wykutą koronę nosi Robb Stark, szykuje się jednak horda głodnych, dzikich ludzi władających magią nawiedzanego pustkowia. Siostry Robba zaginęły, nie żyją albo w każdej chwili mogą zginąć na rozkaz króla Joffreya z rodu Lannisterów. A za morzem ostatnia z Targaryenów wychowuje smoki, które wykluły się na pogrzebowym stosie jej męża, gotowa pomścić śmierć ojca, ostatniego ze smoczych królów zasiadających na Żelaznym Tronie.

Polecane książki

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

„Nawałnica mieczy. Stal i śnieg”, Martin

2015-12-16

„Nawałnica mieczy” to tytuł trzeciego tomu bestsellerowej sagi fantasy, amerykańskiego pisarza George’a R.R. Martina. Cykl „Pieśń lodu i ognia” wciąż pozostaje nieskończony. Do tej pory ukazało się pięć tomów: „Gra o tron”, „Starcie królów”, „Nawałnica mieczy”, „Uczta dla wron” oraz „Taniec ze smokami”. W Polsce każdy z trzech ostatnich tomów sagi został podzielony na dwie części.

„Nawałnica mieczy” to najdłuższy tom ze wszystkich dotychczasowych książek Martina. Ze względu na liczbę stron, książka została podzielona na część pierwszą „Stal i śnieg”, oraz drugą „Krew i złoto”. W pierwszej odsłonie fabuły dowiemy się o dalszych losach części bohaterów, a w drugiej pozostałych.

Trzeci tom „Pieśni lodu i ognia” rozpoczyna się po wielu emocjonujących wydarzeniach. W „Grze o tron” napięcie rosło wraz z rozwojem intrygi. W tomie poznaliśmy wielu bohaterów, którzy kierując się różnymi motywacjami próbowali zdobyć władze, co ostatecznie doprowadziło do zachwiania równowagi politycznej w Siedmiu Królestwach. Jednocześnie tysiące kilometrów dalej, do gry o władze przystąpili potomkowie obalonego kilkanaście lat wcześniej, króla Aerysa II. Na dalekiej północy, na Murze, Nocna Straż musiała stanąć naprzeciw tajemniczemu zagrożeniu.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.