Niebezpieczna fortuna - Ken Follett | okładka
Albatros

Niebezpieczna fortuna Ken Follett

Oprawa twarda

Pierwsze wydanie: 2016-06-10

ISBN: 978-83-7985-722-7
EAN: 9788379857227
Tytuł oryginalny: A dangerous fortune
Liczba stron: 560
Wydawnictwo: Albatros
Format: 125x195mm
Cena katalogowa: 41,90 zł
Tłumaczenie: Grzegorz Kołodziejczyk
Rok wydania: 2016

41,90 zł

Produkt niedostępny

Opis

Thriller historyczny o miłości, pieniądzach i zemście...

„Niebezpieczna fortuna” rozgrywa się w realiach Anglii II połowy XIX wieku. Majowe popołudnie 1866 roku staje się punktem zwrotnym w życiu kilkorga ludzi, w różny sposób powiązanych z rodziną londyńskich finansistów, Pilasterów. Dwaj kuzyni toczą trwający dwadzieścia lat pojedynek o przejęcie kontroli nad potężnym bankiem rodzinnym, który bogaci się na podejrzanych operacjach finansowych z nękanym wojną domową krajem Ameryki Południowej(...) Szokująca tajemnica z przeszłości wyciśnie piętno na ich losach, doprowadzając do zbrodni...

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Fortuna kołem się toczy

2016-06-30
W zachwycającej "Niebezpiecznej fortunie" Ken Folletta szokująca prawda na temat niepotrzebnej śmierci pewnego młodego chłopca doprowadzi do ujawnienia skrzętnie skrywanej perfidnej zdrady sięgającej trzech pokoleń pewnej rodziny, odsłaniając przy tym przed czytelnikiem zachwycającą sagę rodzinną napędzaną chciwością, bogactwem i dekadencją wiktoriańskiej Anglii.

Historia rodziny angielskich bankierów

2016-06-03
Ken Follett to brytyjski pisarz, który zasłynął powieściami szpiegowskimi i historycznymi. Ilość sprzedanych egzemplarzy jego książek przekroczyła sto milionów kopii. Ja najlepiej poznałam autora po przeczytaniu kilku jego powieści umiejscowionych w realiach drugiej wojny światowej.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.