Pikantnie po włosku - Małgorzata Lisińska | okładka
Inanna

Pikantnie po włosku Małgorzata Lisińska

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-05-24

EAN: 9788379953363
Wydawnictwo: Inanna
Format: 14.5x20.5 cm
Cena katalogowa: 34,99 zł

34,99 zł 22,93 zł

Produkt niedostępny

Opis

Każdy ma ochotę chociaż raz zaszaleć. Co powiecie na romans z własnym szefem?

Magda to buntowniczka, której życie nigdy się nie ustabilizowało. Roberto to obiekt jej westchnień, w którym pokłada nadzieje. Jednak zamiast spokojnego, ułożonego życia, dostaje więcej tajemnic i skomplikowanych sytuacji w zamian.

Czy namiętny romans przerodzi się w miłość?

Profil autorki na portalu Facebook

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Po włosku

2019-06-12
Głównym bohaterem jest nieziemsko przystojny Roberto. Nie udaje mu się jednak poderwać Karoliny, co uderza trochę w poczucie jego własnej wartości, jednak nie na długo. Postanawia spróbować raz jeszcze, tym razem z bardzo dobrą znajomą Karoliny, a mianowicie Magdą.
Wychodzi na tej zamianie zaskakująco dobrze, gdyż Magdalena jest zabawna, zadziorna a przede wszystkim namiętna. Jest więc to mieszanka wybuchowa.
Po udanej nocy Roberto jednak mówi dziewczynie, że spotkanie było błędem. Nie przemyślał jednej rzeczy, a mianowicie, że codziennie widują się w pracy.

Namiętnie

2019-06-12
„Pikantnie po włosku" to zabawna, ironiczna historia romansu ze sporą dozą namiętnych scen. Polecam wszystkim fanom „365 dni". Wiadomo moim zdaniem nie są to ambitne lektury, jednakże czyta się bardzo szybko, co jest niebywałym plusem.

Miłość na każdym kroku

2019-06-12
Miała być wielka miłość a jest wielkie rozczarowanie. Na coś takiego Magda nie była przygotowana. Autorce udało się stworzyć barwne i zabawne postaci, parę ludzi których moglibyśmy spotkać na ulicy. A jak czytałam o wewnętrznych przeżyciach Magdy to płakałam ze śmiechu. Czego innego się spodziewałam, co innego dostałam jednak jak najbardziej jestem zadowolona z lektury.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.