Różaniec z Janem Pawłem II -  | okładka
Znak

Różaniec z Janem Pawłem II

Oprawa twarda
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2002-11-14

ISBN: 83-240-0309-6
EAN: 9788324003099
Opracowanie graficzne: Monika Klimowska, Daniel Malak
Liczba stron: 88
Wydawnictwo: Znak
Format: 125 × 177 mm
Cena katalogowa: 18,00 zł
Wybór i opracowanie: Wojciech Bonowicz, Janusz Poniewierski

18,00 zł 12,24 zł

Produkt niedostępny

Opis


Ojciec Święty znów nas wszystkich zaskoczył!  Nie jakąś spektakularną reformą ani nie jakimś proroczym gestem. Sprawa jest z pozoru drobna: ogłaszając Rok Różańca, Papież zaproponował... rozszerzenie modlitwy różańcowej o nową część: o pięć „tajemnic światła”, które będą odmawiane między częścią radosną i bolesną.
Niniejsza książeczka ma być pomocą w praktykowaniu „odnowionego” Różańca. Jej redaktorzy posłużyli się cytatami z pism i wypowiedzi Jana Pawła II, żeby ułatwić rozważanie poszczególnych tajemnic: i tych „starych”, i tych „nowych”. Równocześnie układ książeczki ma pomóc tym, którzy pod wpływem papieskiego listu Rosarium Virginis Mariae zechcą wrócić do Różańca lub nawet spróbują modlić się w ten sposób po raz pierwszy.
Warto odmawiać Różaniec! To właśnie mówi nam Papież... Bo „ta modlitwa - tak łatwa, a równocześnie tak bogata - naprawdę zasługuje na to, by ponownie ją odkryć... Również w obecnym, trzecim tysiącleciu pozostaje ona modlitwą o wielkim znaczeniu, przynoszącą owoce świętości”.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.