Rzeczy ulotne - Neil Gaiman | okładka

Rzeczy ulotne Neil Gaiman

Oprawa twarda

Wydanie: 3

ISBN: 978-83-7480-559-9

EAN: 9788374805599

Liczba stron: 344

Format: 13.0x20.0cm

Cena katalogowa: 35,00 zł

35,00 zł 23,06 zł

Produkt niedostępny

Opis

W swoim drugim, oszałamiającym zbiorze ponad trzydziestu opowiadań Neil Gaiman zapuszcza się na niezbadane terytoria pomiędzy życiem i śmiercią, percepcją i rzeczywistością, ciemnością i światłem.
Rzeczy ulotne, poruszające zmysły, wyobraźnię i serce, to cudowny dar jednego z najniezwyklejszych artystów naszych czasów.

Polecane książki

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Współczesny gawędziarz

2016-01-11
Neil Gaiman to jeden z najwybitniejszych żyjących pisarzy fantasy. W czasie swojej kariery angielski autor zgarnął prawie wszystkie najbardziej prestiżowe wyróżnienia branży fantastycznej, m.in.: Hugo, Nebule, Bram Stoker's Award, Mythopoeic Award czy Locus, a jego „Sandman" zainspirował Metallikę do nagrania jednego z największych przebojów tego zespołu. 10 listopada, czyli w dniu urodzin pisarza ukazała się jego kolejna książka - „Rzeczy ulotne".
To już trzeci zbiór opowiadań i wierszy pisarza (pierwsze były „Drażliwe tematy", potem „Dym i lustra"). Opowieści w nim zebrane opierają się głównie na gatunku fantasy, choć czytelnik kilkukrotnie spotka teksty na modłę science fiction czy horroru. Wszystkie zachowują jednak specyficzną dla autora stylistykę baśni.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.