Piotr Grabarczyk

Piotr Grabarczyk znany też pod pseudonimem Grabari to pasjonat popkultury, popularny dziennikarz, który urodził się 27 maja w 1989 roku. W 2007 roku zakończył edukację w Zespole Szkół w Pasłęku. W kolejnym roku ukończył Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących w Olsztynie. Następnie rozpoczął naukę na Uniwersytecie Wrocławskim. Z wykształcenia jest niedoszłym polonistą. Aktywnie udziela się nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Od 2020 roku wraz z partnerem mieszka w Barcelonie, w Hiszpanii.

Piotr Grabarczyk – znany i lubiany autor słynnego poradnika o LGBT


Dziennikarz jest również pisarzem. Wraz z założycielką marki modowej Irene Salamon napisał książkę „Dyskoteki, chłopaki i ogólnie takie takie historie z życia wzięte o (nie)udanych randkach, seksie i związkach”. Poradnik wydany w 2022 roku przez wydawnictwo Znak Społeczny Instytut Wydawniczy. Autor jest także twórcą e-booka „Rodzice osób LGBT+ wychodzą z szafy”. Rodzina, która szuka wsparcia i wiedzy na temat odmiennej orientacji płciowej, powinna sięgnąć po praktyczne wskazówki zawarte w tej pozycji.

Dziennikarz, którego zna wiele młodych osób


Grabari jest dziennikarzem i blogerem, który przeprowadza wywiady ze znanymi gwiazdami, takimi jak na przykład Beata Kozidrak. Współpracował z aktorami z serialu „Dom z papieru” i „Sex education”. Piotr Grabarczyk jest autorem talk-show #zorientowani, w którym porusza tematy związków, miłości bez ograniczeń, z którymi zmagają się osoby LGBT. Dziennikarz prowadzi profil na Instagramie pod nazwą @grabari.pl. Jest on bardzo popularny. Śledzi go ponad 30 tysięcy użytkowników.

Lista książek: Piotr Grabarczyk

Tylko na znak.com.pl

49,99 zł

37,49 zł