Danielle Steel

Danielle Steel

Autorka ponad 120 książek, w tym kilkunastu książek dla dzieci, tomiku poezji i kilku pozycji autobiograficznych. Największą sławę przyniosły jej jednak powieści obyczajowe, które oczarowały miliony kobiet na całym świecie. Założycielka dwóch fundacji charytatywnych, działających na rzecz dzieci upośledzonych i osób bezdomnych. Matka dziewięciorga dzieci. Mieszka w San Francisco i Paryżu

Miliony kobiet nie mogą się mylić. Fenomen powieści Danielle Steel

Swoim sposobem na wyrażanie się o miłości, pasji i namiętności zaczarowała kobiety z całego świata. Soczyste historie i barwni bohaterowie to powody, dla których niejedna z jej czytelniczek zarwała noc, nie mogąc oderwać się od lektury. W sumie sprzedała 600 milionów egzemplarzy książek w 69 krajach. Piękna, zdolna i bogata. W tym roku mija 40 lat od wydania pierwszej powieści Danielle Steel, najlepiej sprzedającej się pisarki na świecie.

Przede wszystkim matka

Zdaje sobie sprawę, o czym chcą czytać kobiety, bo sama nią jest. Wie, jak smakują miłość, namiętny romans, macierzyństwo i życiowy dramat. Mimo 66 lat wciąż żyje intensywnie, doceniając szczęście, które niewątpliwie miała i ma, ale i zmagając się z goryczą, której nieraz musiała posmakować. Dzisiaj często opowiada o swoich doświadczeniach, pokazując twarz prawdziwej i szczerej kobiety, czym od lat zjednuje sobie czytelniczki. Nie wszystkie z nich wiedzą, że Danielle Steel ma… dziewięcioro dzieci (pięć córek i czterech synów) – One zawsze były, są i będą moim życiem. Byłam mamą w pełni oddaną. Przebywałam z nimi cały dzień, a pisałam w nocy – opowiada pisarka na swojej stronie internetowej. Trudno sobie to wyobrazić, tym bardziej że przez 47 lat pracy nad powieściami (pierwszą, Powrót do domu, napisała w wieku 19 lat, a wydała siedem lat później) opublikowała ich w sumie 129, co daje ok. trzech książek rocznie! Kochała i kocha pisać. Do tworzenia motywowały ją dorastające dzieci. Gdy jej zaledwie 19-letni syn Nick, cierpiący na chorobę dwubiegunową, popełnił samobójstwo, nie przestała pracować. Nietrudno się domyślić, że była to najgorsza rzecz, jaka ją w życiu spotkała. Nie chciała zapomnieć o tragedii, przez lata uczyła się z nią żyć, co miało wpływ na jej postrzeganie świata i tym samym – powieściową twórczość. Ból po stracie dziecka odcisnął się w wielu napisanych przez nią smutnych historiach. Jednak na ich końcu zawsze pojawiały się promienie słońca, bo zdaniem Danielle każdy człowiek może nauczyć się żyć ze świadomością tragedii, która go spotkała. – Nigdy się nie poddawaj. Wytrwałość zawsze przyniesie nagrodę – powtarza uparcie, tak jak wiele innych sentencji, których jest autorką.
Brzmi wyniośle i „na pokaz”, ale w przypadku Danielle pasuje jak ulał.

Fenomen to jej drugie imię

Pisząc o fenomenie najlepiej zarabiającej pisarki na świecie, trzeba przyznać jedno – to ona sama nim jest. To jedyna autorka, której powieść nieprzerwanie przez cztery lata utrzymywała się na szczycie listy bestsellerów „New York Timesa” (dzięki temu trafiła do Księgi rekordów Guinnessa). Może się wydawać, że znalazła bardzo prosty przepis na ogromny sukces. Pisać książki, które w stu procentach gatunkowo wpisują się w klasykę romansu. Tworzyć historie miłosne z gorącymi aktami seksualnymi i bogactwem w tle, których głównymi bohaterkami są zawsze piękne, charakterne i silne kobiety, nierozpieszczane przez życie. W jej opowieściach rządzą emocje – to one przewodzą historii, nadając jej właściwy kierunek i zmierzając do happy endu. Przez to, że nie sili się na mądrości ani na psychologiczne zawiłości, a nawet i oryginalność, jest krytykowana nie tylko przez recenzentów, ale i… jej czytelniczki. Wiele z nich wstydzi się przyznać, że spędziło i wciąż spędza godziny nad lekturą z rumieńcem na twarzy, co jakiś czas ocierając łzę. W tym tkwi właśnie moc Danielle Steel, która nie musi silić się na niepowtarzalną fabułę, by powalić na kolana kobiety z całego świata i tym samym zostawić z tyłu konkurencję. Ta nawet delikatnie nie depcze jej po piętach, a przecież nie brakuje powieściopisarek, które na wiele sposobów próbują skraść serce czytelniczek.

Książki D. Steel polecone przez… polonistkę

– Pierwszy raz usłyszałam o Danielle Steel… w szóstej klasie szkoły podstawowej – mówi 23-letnia Wiktoria, studentka fizjoterapii – Moja polonistka, cudowna kobieta i niezawodny pedagog, na wiele sposobów próbowała przekonać uczniów do czytania książek. Wielokrotnie pytała dziewczyn, czy znają powieści takie jak Sekrety, Zoja czy Gwiazda. Nie miałam pojęcia, dlaczego tak zachwala książki Steel, ale kilka miesięcy później się przekonałam. Wiktoria pojechała na kolonie. W pokoju zamieszkała z kilka lat starszą dziewczyną, która miała ze sobą zapas powieści pisarki. – Pożyczyłam Gwiazdę, którą przeczytałam w dwie noce. I tak się zaczęło – wspomina z uśmiechem. Dzisiaj nadal sięga po jej powieści – z sentymentu i dla odprężenia. Tak jak Karolina, 30-letnia księgowa. Kilkanaście lat temu powieści Steel poleciła jej bibliotekarka. – Wszystkie książki chłonęłam w krótkim czasie. Myślę, że ich popularność wzięła się w dużej mierze właśnie z tego, że każdą czyta się lekko i szybko, całą sobą przenosząc się w świat pięknych i bogatych bohaterów. Która z nas nie chciałaby chociaż na chwilę stać się przeniesionym w amerykańskie realia Kopciuszkiem o zapierającej dech w piersiach urodzie? – zastanawia się Karolina. Niewątpliwie większość czytelniczek Danielle to dojrzałe kobiety, mające ustabilizowane życie. A gdy czasem wkrada się rutyna, można udać się do krainy piękna, luksusu i pożądania. – Mimo że akcja powieści ma miejsce głównie w Ameryce, to jednak nigdy nie miałam problemu z tym, by utożsamić się z bohaterkami. Książki Danielle Steel pokazują samo życie, czasem może zbyt intensywnie i kolorowo, ale jednak. Cenię autorkę za to, że zawsze w czarujący sposób potrafiła pokazać, iż dobrem można przezwyciężyć zło, a miłością nienawiść. – podkreśla 52-letnia Dorota, nauczycielka w klasach I–III.

I trudno się z tym nie zgodzić. W końcu pozytywne opinie na temat książek Steel potwierdzają czytelniczki z całego świata. Pisarka jest przecież jedną z nich – kobietą z krwi i kości, której życie nie było usłane różami. Nieszczęśliwe dzieciństwo, rozbite związki, wspomniana już śmierć syna – nietrudno się domyślić, że Danielle Steel mogłaby być bohaterką swoich książek. I zapewne nieraz nią była. To właśnie może być kluczem jej sukcesu. Zresztą czy miliony kobiet mogą się mylić? (Agata Olejniczak/Onet)

Lista książek

Dom przy Hope Street

Danielle Steel

Dla Liz i Jacka Sutherlandów życie było łaskawe. W ciągu 18 lat małżeństwa stworzyli pełen miłości, szczęśliwy dom, a ich kancelaria prawnicza świetnie prosperowała. Jest radosny poranek Bożego Narodzenia, dzieci cieszą się z prezentów, nic nie zapowiada tragedii.

Więcej

14,99 zł

11,48 zł

Zwiastun miłości

Danielle Steel

Dla Keshii Saint Martin podwójne życie staje się lekarstwem na ciężar, jakim jest godne noszenie starego nazwiska. Jako dziedziczka wielkiej fortuny i ozdoba nowojorskich salonów uczestniczy w przyjęciach i wyzutej z głębszego zaangażowania działalności dobroczynnej, jako ukryta pod pseudonimami dziennikarka z pasją walczy o sprawiedliwość.

Więcej

14,99 zł

11,39 zł

Charles Street 44

Danielle Steel

Powieść obyczajowa o miłości, przyjaźni i otwieraniu się na drugiego człowieka. Po rozstaniu z Toddem, Francesca postanawia pozostać w ich wielkim domu i przyjąć współlokatorów. Są wśród nich: młodziutka Eileen, wchodząca w dorosłość, Chris – samotny ojciec małego Iana, Marya – starsza pani, znana autorka książek kucharskich...

Więcej

14,99 zł

11,48 zł

Przyjaciele na zawsze

Danielle Steel

Losy Wielkiej Piątki – pięciorga przyjaciół znających się od przedszkola – potoczyły się raczej nietypowo, choć wszyscy pochodzili z przeciętnych rodzin amerykańskiej klasy średniej. Utalentowani, odnoszący sukcesy w sporcie, nauce i sztuce, próbują sprostać wyzwaniom dorosłości i oprzeć się pokusom takim jak narkotyki tak bardzo liczą nagły przypływ dużych pieniędzy i nieustanne dążenie do doskonałości…

Więcej

14,99 zł

11,48 zł

Ślub

Danielle Steel

Młoda prawniczka Allegra Steinberg co dzień rozwiązuje problemy znanych osób, wysłuchuje ich zwierzeń, negocjuje warunki kontraktów. Stawiając czoło wymaganiom swoich klientów, znosząc ich kaprysy i realizując nietuzinkowe pomysły, jest w swoim żywiole.

Więcej

14,99 zł

Uszanuj siebie

Danielle Steel

Opowieść o przetrwaniu i godności, małych cudach i wielkich zaskoczeniach, niezapomniany portret osoby z pierwszych stron gazet, której nadzieje, obawy i rozterki tak bardzo przypominają nasze własne.

Więcej

14,99 zł

11,48 zł

Zdrada. Audiobook

Danielle Steel

Czy faktycznie dobrze znamy swych najbliższych: domowników i współpracowników? Nowa powieść słynnej pisarki każe nam się nad tym dobrze zastanowić. Tallie, wzięta reżyserka filmowa, tworząca szczęśliwy związek z producentem Huntem, odkrywa, że jej ukochany od dawna ją zdradza.

Więcej

9,99 zł

To niemożliwe

Danielle Steel

Wszystko, co robi Sasha mieści się w granicach konwenansu. Po śmierci ukochanego męża zajmuje się prowadzeniem i rozwojem paryskiej galerii swojego ojca, osiągając międzynarodowy sukces. Liam, jeden z najoryginalniejszych malarzy ostatnich lat, jest szalony, impulsywny i fascynujący.

Więcej

34,90 zł

To, co bezcenne

Danielle Steel

Są podarunki, które przynoszą radość. Ale są też takie, które mogą dać szczęście.
Nawet gdy nic go nie zapowiada…
Veronique Parker najpierw dla męża zrezygnowała ze swojej wielkiej pasji – malarstwa, a gdy Paul ją zdradził i rozwiedli się, poświęciła się wychowaniu ich trzech córek. Kiedy Paul umiera, zostawia im zagadkowy spadek, którego się po nim nie spodziewały. Pieniądze pozwolą córkom realizować ich życiowe marzenia, a zrujnowany zamek na południu Francji poznać córkę Paula, o której istnieniu nie wiedziały. A Veronique otrzymuje renesansowy obraz tajemniczego autora i prośbę Paula, by nie marnowała swojego talentu i wróciła do malarstwa…
Veronique wyrusza do Europy, nie spodziewając się, dokąd zawiedzie ją ta podróż.
Rok 2016 został ogłoszony w USA rokiem Danielle Steel.
DANIELLE STEEL jest najsławniejszą autorką literatury kobiecej na świecie. Jej powieści utrzymują się na listach bestsellerów tak długo, że autorka znalazła się nawet w Księdze Guinnessa. Dzięki temu, że czerpie z problemów realnego życia, osiągnęła oszałamiający sukces wśród czytelniczek w różnym wieku i różnych narodowości. Każda kobieta i w każdym wieku może odnaleźć w jej bohaterkach siebie. Najbogatsza współczesna autorka świata z własnego doświadczenia wie, jak szczodry, ale i jak okrutny potrafi być los. Największą tragedię przeżyła po śmierci dziewiętnastoletniego syna. Wszystkie powieści dedykuje swoim dziewięciorgu dzieciom. Jej pasją jest pisanie, radością – dzieci, a hobby – zwierzęta.
Danielle Steel napisała 132 książki wydane w 69 krajach w rekordowym nakładzie 800 milionów egzemplarzy. Ponad 20 z nich zostało sfilmowanych.

Więcej

35,80 zł

23,47 zł

Wysłuchane modlitwy

Danielle Steel

Poruszająca opowieść o miłości i przyjaźni, o sekretach, które ranią, i o wyborach, które uzdrawiają, w bestsellerze pierwszej damy literatury obyczajowej.

Więcej

37,80 zł

18,90 zł

Hotel Vendome

Danielle Steel

Porywająca opowieść o tym, jak znów zaufać, i o drugiej szansie na spełnienie marzeń - w świecie pięciogwiazdkowej elegancji, dramatów, tajemnic i radości.

Więcej

39,80 zł

28,38 zł

Grzechy matki

Danielle Steel

Emocjonująca i wzruszająca, pełna nadziei opowieść o niezwykłej kobiecie, na tyle silnej, by przyznać się do winy, na tyle mądrej, by szanować swoje dzieci i na tyle wyrozumiałej, by kochać je bezwarunkowo.

Więcej

34,80 zł

22,80 zł

Tylko na znak.com.pl
To, co lśni
 - Steel Danielle | mała okładka
-25 %

To, co lśni

Steel Danielle

Nicole miała mieć wszystko. Jednak gdy wydarzyła się tragedia, dziewczyna została sama na świecie. Czy nauczy się życia bez ukochanych rodziców? Czy mimo zawirowań losu – pozna samą siebie?

Więcej

39,99 zł

29,99 zł

Nowość
Suknia ślubna - Steel Danielle | mała okładka
-33 %

Suknia ślubna

Steel Danielle

W rodzinie Deveraux spektakularna kreacja ślubna przechodzi z pokolenia na pokolenie. Ubrane w nią kobiety olśniewają, ale suknia nie zagwarantuje im szczęścia. Same będą musiały o nie zawalczyć.

Więcej

39,99 zł

26,99 zł

Sąsiedzi - Steel Danielle | mała okładka
-33 %

Sąsiedzi

Steel Danielle

Meredith, niegdyś gwiazda Hollywood, przyjmuje do swojej willi ofiary trzęsienia ziemi. Samotna kobieta nareszcie czuje się potrzebna. Wtedy na jaw wychodzi szokująca prawda o przeszłości aktorki.

Więcej

39,99 zł

26,99 zł

Księżniczka - Steel Danielle | mała okładka
-33 %

Księżniczka

Steel Danielle

Księżniczka Charlotte, by uciec przed wojną, zamieszkuje w wiejskiej posiadłości. Wkrótce pozna smak prawdziwej przyjaźni, miłości i straty. Historia przyjaźni, miłości i zawikłanych ludzkich losów.

Więcej

39,99 zł

26,99 zł

Córeczki tatusia

Steel Danielle

Trzy siostry odkrywają tajemnice swego zmarłego ojca. Sekrety wstrząsają ich światem. Kobiety muszą wzmocnić siostrzane więzi. Czy znajdą na to siłę? I co się stanie, gdy odkryją, kim naprawdę są?

Więcej

39,99 zł

26,99 zł

Szczęśliwe liczby - Steel Danielle | mała okładka
-33 %

Szczęśliwe liczby

Steel Danielle

Eileen odkrywa, że jej mąż ma kogoś. Jej rywalka jest młodsza, ładniejsza i ma przed sobą wspaniałą przyszłość. Eileen musi uwierzyć, że nigdy nie jest za późno, by dać sobie szansę na szczęście.

Więcej

39,99 zł

26,99 zł

Głos sumienia - Steel Danielle | mała okładka
-33 %

Głos sumienia

Steel Danielle

Czym kierować się w życiu, gdy tak łatwo zboczyć z właściwej drogi?
Elitarna szkoła Saint Ambrose Preparatory dla chłopców. To stąd wychodzą w świat przyszli politycy, filmowcy i ludzie sukcesu. To oni są przeznaczeni do życia pełnego przywilejów i splendoru.
Ale za tą baśniową fasadą kryją się samotność, brak miłości i wielka niepewność. A jednocześnie głód życia, który niesie ze sobą młodość.
Kiedy do szk[...]

Więcej

39,99 zł

26,99 zł

Szpieg - Danielle Steel | mała okładka
-33 %

Szpieg

Danielle Steel

Druga wojna światowa. Arystokratka Alex Wickham zostaje brytyjskim szpiegiem. Pełni misje w egzotycznych miejscach, poznaje sekrety, których nie można wyjawić. Nagle w jej życiu pojawia się miłość.

Więcej

39,99 zł

26,99 zł

Mroczna strona - Danielle Steel  | mała okładka
-32 %

Mroczna strona

Danielle Steel

Głęboko poruszająca opowieść o mrocznej stronie miłości

Dzieciństwo Zoe nie należało do łatwych. Tragiczna choroba i śmierć siostry, a później rozwód rodziców odcisnęły na niej niezatarte piętno.

W dorosłym życiu Zoe wysoko podniosła sobie poprzeczkę. Prestiżowe studia, praca na rzecz krzywdzonych dzieci – wszystko po to, by zdobyć miłość i akceptację, których nie dostała w dzieciństwie.

Kiedy kobieta zakochuje się i sama rodzi dziecko, pragnie być idealną matką.

Wtedy jednak stare rany zaczynają boleć na nowo.

Czy miłość matki ma również swoją mroczną stronę?

I co się dzieje, gdy zaczyna ona przybierać na sile,tak że nie sposób jej dłużej ignorować?

W swojej najnowszej powieści Danielle Steel odważyła się opowiedzieć historię kobiety, która musi stoczyć walkę z mroczną stroną swojej duszy, zanim będzie za późno.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Zgubić i odnaleźć - Danielle Steel | mała okładka
-32 %

Zgubić i odnaleźć

Danielle Steel

Jak wyglądałoby nasze życie, gdybyśmy w przeszłości podjęli inne decyzje?
Madison jest słynną nowojorską fotografką. Poświęca się pracy, bo tylko wtedy nie myśli o samotności i o tym, że traci kontakt z trójką dorosłych już dzieci.
Niefortunny upadek i skręcona kostka sprawiają, że kobieta musi zatrzymać się na chwilę w swym zabieganym życiu.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Cicha noc

Danielle Steel

Tragiczny wypadek, dziewczynka, która traci mamę, i kobieta, która zrobi wszystko, by pomóc swojej małej siostrzenicy. Opowieść o tym, ile cudów może się zdarzyć, gdy odważymy się otworzyć przed kimś serce.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Punkt zwrotny - Danielle Steel | mała okładka
-32 %

Punkt zwrotny

Danielle Steel

Czworo wybitnych lekarzy pogotowia zostaje zaproszonych do Paryża na szkolenie z udzielania pomocy ofiarom katastrof. Nie wiedzą jednak, że wyjazd okaże się dla nich prawdziwym punktem zwrotnym.

Więcej

37,90 zł

25,77 zł

Zamek Beauchamp Hall

Danielle Steel

Winona dusi się we własnym życiu. Gdy wszystko przewraca się do góry nogami, wyrusza do zachodniej Anglii, gdzie powstaje jej ukochany serial. Czy magia serialowego zamku Beauchamp Hall odmieni jej życie?

Więcej

37,90 zł

25,77 zł

W słusznej sprawie - Danielle Steel | mała okładka
-32 %

W słusznej sprawie

Danielle Steel

Meredith pochodzi z prawniczej rodziny. Zamiast wieść wystawne życie, chce walczyć o pokój i dobro na świecie. Czy spełni swoją życiową misję? I czy w swoim walecznym sercu odnajdzie miejsce na miłość?

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Bohaterowie z przypadku - Danielle Steel | mała okładka
-32 %

Bohaterowie z przypadku

Danielle Steel

Pewnego dnia losy obcych sobie ludzi zostają splecione, a oni sami wystawieni na największą próbę. Co się stanie, kiedy przyszłość i życie wielu osób trafią w ręce garstki ludzi –
bohaterów z przypadku?

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Nie wszystko stracone - Danielle Steel  | mała okładka
-32 %

Nie wszystko stracone

Danielle Steel

Perfekcyjne życie Sydney rozpada się. Zdana tylko na siebie musi podjąć walkę o odzyskanie szczęścia. Czy to prawda, że dopóki mamy siłę, by walczyć – jeszcze nie wszystko stracone?

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Świetlana przeszłość - Danielle Steel | mała okładka
-55 %

Świetlana przeszłość

Danielle Steel

Piękna Sybil z mężem i dziećmi zamieszkuje w zabytkowej willi. Wkrótce dzieje się coś, czego nikt się nie spodziewał. W magiczny sposób przeszłość spotyka się z teraźniejszością.
Co z tego wyniknie?

Więcej

39,90 zł

17,96 zł

Odpowiedni moment

Danielle Steel

Osierocona Alexandra dorasta wśród zakonnic, a w wolnym czasie pisze krwawe kryminały. Zostaje znaną pisarką, ale odnoszącej sukcesy kobiecie trudno znaleźć prawdziwą miłość. Czy na jej drodze stanie w końcu odpowiedni mężczyzna?

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Księżna

Danielle Steel

Angélique dorasta w pałacu Belgrave. Kiedy jej ojciec umiera, Angélique traci majątek i zostaje wygnana z domu. Trafia do Paryża i zaczyna realizować szokujący plan. Czy uda jej się odzyskać miejsce w świecie, które jej odebrano?

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Niebezpieczna gra

Danielle Steel

Alix można opisać jednym słowem: nieustraszona. Jako dziennikarka telewizyjna jeździ po całym świecie, igrając z niebezpieczeństwem. Nie spodziewa się jednak, że najgroźniejsza zagadka czeka na nią w jej własnym kraju.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Kochanka

Danielle Steel

Natasza wyrwała się z biedy dzięki swojej urodzie. By uciec z moskiewskiej ulicy, zgodziła się zostać kochanką bogatego Wladimira. Złota klatka, w jakiej żyje, nie wydaje jej się za ciasna. Aż do dnia, gdy spotyka młodego malarza Theo…

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Nagroda

Danielle Steel

Jest zaszokowana i bezsilna, kiedy żandarmi aresztują jej najlepszą przyjaciółkę i jej rodzinę, i wywożą do obozu. Niemiecki komendant wojskowy zajmuje posiadłość rodziny Gaëlle na swoją kwaterę.

Więcej

39,80 zł

19,90 zł

Wezbrane wody

Danielle Steel

"Wezbrane wody" to wyjątkowa opowieść, która pokazuje, że czasem życie zmienia się w mgnieniu oka, a nawet najstraszniejsza burza może przynieść niespodziewaną radość i odwagę, by zacząć wszystko od nowa.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Magia

Danielle Steel

Chantal marzy o miłości, Jean-Philippe o dobrze płatnej pracy, która pozwoli mu zapewnić byt rodzinie. Czasami jeden rok wystarczy, by zupełnie zmienić całe życie…

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Pokochać znowu

Danielle Steel

Isabella miała wszystko: kochającego męża, synka, piękny dom i wspaniałą karierę. Wydawało się, że jest najszczęśliwszą osobą na świecie… Aż wydarzyła się tragedia.

Więcej

36,90 zł

24,99 zł

Apartament

Danielle Steel

Słoneczny apartament w sercu Nowego Jorku. Cztery młode lokatorki. Wszystkie w punkcie zwrotnym swojego życia. Claire, ambitna projektantka damskich butów. Konserwatywny szef utrudnia jej karierę.

Więcej

39,80 zł

19,90 zł

Zachód słońca w Saint-Tropez

Danielle Steel

Kiedy podczas Sylwestra trzy zaprzyjaźnione małżeństwa snują wakacyjne plany wyjazdu do Saint-Tropez, żadne z nich domyśla się, że los pisze dla nich zupełnie inny scenariusz.

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Tata

Danielle Steel

Wzruszająca powieść o mocy wiary w rodzinę i odnalezieniu nadziei, gdy życie wali się w gruzy.

Życie Olivera Watsona jest doskonałe. Ukochana żona Sarah, urocze dzieci, świetna praca – ma wszystko, do dnia gdy po osiemnastu latach małżeństwa Sarah niespodziewanie odchodzi... Oliver zostaje sam z trójką dzieci. I odkrywa, że rodzinne więzi nie są tak silne jak mu się wydawało. Siedemnastoletni Ben przeżywa okres buntu – z dramatycznymi konsekwencjami. Piętnastoletnia Melissa obwinia ojca o odejście matki. Dziewięcioletni Sam nie potrafi sobie bez niej poradzić...

Lecz wszyscy muszą stawić czoło tragedii, jaka nagle na nich spada. Czy w jej obliczu potrafią znów być razem? Czy potrafią odnaleźć szczęście? I przekonać się, że miłość ma różne oblicza…

Danielle Steel, najsławniejsza autorka literatury kobiecej, osiągnęła oszałamiający sukces wśród czytelniczek w różnym wieku i różnych narodowości. Każda kobieta – matka i córka – może odnaleźć w jej bohaterkach siebie. Najbogatsza współczesna autorka świata z własnego doświadczenia wie, jak szczodry, ale i jak okrutny potrafi być los. Największą tragedię przeżyła po śmierci dziewiętnastoletniego syna. Wszystkie powieści dedykuje swoim dziewięciorgu dzieciom. Danielle Steel napisała 85 książek wydanych w 47 krajach w rekordowym nakładzie 590 milionów egzemplarzy. Ponad 20 z nich zostało sfilmowanych.

Więcej

39,80 zł

28,38 zł

Klejnoty arystokratki

Danielle Steel

Najnowsza powieść Danielle Steel. Absolutna klasyka powieści obyczajowej. Romantyczna historia o klejnotach pozostawionych przez zmarłą arystokratkę, kryjących w sobie niezwykły sekret.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Anioł Johnny

Danielle Steel

Czy miłość jest w stanie pokonać śmierć? Anioł Johnny to opowieść o stopniowym godzeniu się z utratą, o rozpaczy i nadziei oraz o tym, że ci, których kochamy, nie odchodzą, lecz zostają z nami na zawsze.

Więcej

32,90 zł

22,37 zł

Blue

Danielle Steel

Najnowsza powieść Danielle Steel. Absolutna klasyka powieści obyczajowej. Wzruszająca opowieść o niezwykłym macierzyństwie i sile miłości, która pomaga zasklepić nawet najgłębsze rany.

Więcej

36,90 zł

24,99 zł

W ukryciu

Danielle Steel

Nowa, niepublikowana nigdy w Polsce powieść mistrzyni literatury obyczajowej Danielle Steel. Historia o tym, że wszystkiemu można stawić czoła, jeśli tylko jest z nami ukochana osoba…

Więcej

36,90 zł

24,99 zł

Country

Danielle Steel

Stephanie przez lata trwała u boku mężczyzny, który ją zdradził. Jego niespodziewana śmierć odebrała jej jednak szansę na wybaczenie dawnych krzywd. Zagubiona i rozgoryczona, wyrusza do Las Vegas, by przemyśleć swoje życie.

Więcej

36,90 zł

24,99 zł

Bezpieczna przystań

Danielle Steel

Ophelie wraz z jedenastoletnią córką Pip spędza lato nad oceanem. Spokój pustych, smaganych deszczem plaż w pobliżu San Francisco nie łagodzi jednak bólu niedawnej tragedii. Aż do dnia, gdy podczas samotnego spaceru brzegiem morza Pip spotyka Matta.

Utalentowany malarz zaprzyjaźnia się z dziewczynką i zaczyna uczyć ją rysunku. A matkę… urzeka. Jego dobroć i ciepło dają Ophélie uzdrawiającą siłę. Przy nim z[...]

Więcej

37,80 zł

26,96 zł

Syn marnotrawny

Danielle Steel

Michael był ulubieńcem ojca, a jego bliźniak Peter – czarną owcą w rodzinie. Michael został lekarzem, a po śmierci rodziców odziedziczył prawie cały majątek. Peter wyjechał i zerwał wszystkie kontakty z bliskimi.

Wiele lat później Peter zmuszony jest wrócić do rodzinnej miejscowości. Stopniowo odbudowuje relacje z bratem i jego żoną Maggie, którą kiedyś darzył przelotnym uczuciem.

Więcej

36,90 zł

24,99 zł

Światło moich oczu

Danielle Steel

Dramatyczna historia ukochanego syna Danielle Steel

Nick swoim urokiem i energią potrafił zjednać sobie każdego. Od dzieciństwa jednak zmagał się z ciężką i niebezpieczną chorobą: psychozą maniakalno-depresyjną.

Wsparciem w udręce była dla Nicka niestrudzona, kochająca matka, która szukała wszelkich sposobów, by mu pomóc.

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Druga szansa

Danielle Steel

W życiu Fiony nie ma miejsca na małżeństwo. Wystarcza jej kariera, szafy pełne najmodniejszych ubrań i towarzystwo ukochanego psa. Niespodziewanie do jej świata wkracza rozważny i odpowiedzialny John. Mężczyzna jest całkowitym przeciwieństwem energicznej Fiony, ale szybko zaczyna ich łączyć gorące uczucie. Choć kobieta z początku się waha, zakochani już po kilku miesiącach biorą ślub.

Więcej

32,90 zł

22,37 zł

Czysta radość

Danielle Steel

Pierwsza Dama Powieści Obyczajowej o psach, które wzbogacały jej życie – ciepło, wzruszająco, z poczuciem humoru. Najbardziej urocza książka najsłynniejszej pisarki świata.

Więcej

29,80 zł

Duch

Danielle Steel

Poruszająca historia Sary fascynuje Charlesa bez reszty. Kiedy więc niespodziewanie dostrzega sylwetkę pięknej młodej dziewczyny, nie może się oprzeć wrażeniu, że ona musi mieć coś wspólnego z kobietą z pamiętnika. Czy uda mu się wyjaśnić tę tajemnicę?

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Koniec lata

Danielle Steel

Deanna zawsze pragnęła zostać artystką. Jednak ostatecznie podjęła inną decyzję: wyszła za mąż i stała się pełnoetatową żoną i matką, rezygnując z rozwijania swojej malarskiej pasji. A kiedy jej małżeństwo stanęło pod znakiem zapytania, obawiała się, że jest już za późno, by powrócić do malowania.

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Idealne życie

Danielle Steel

Życie Blaise wydaje się perfekcyjne, ale to jedynie pozory. Jest piękna, bogata, inteligentna i od lat udaje się jej utrzymywać na szczycie dziennikarskiej kariery, ale zmaga się z trudną sytuacją rodzinną: jej córka, Salima, straciła wzrok w wyniku choroby.

Więcej

36,90 zł

24,99 zł

Dom Thurstonów

Danielle Steel

Jest koniec XIX wieku. Bogaty właściciel kopalni Jeremiah Thurston szaleńczo zakochuje się w młodziutkiej Camille i buduje w prezencie dla niej wspaniały dom, który ma stać się siedzibą ich rodu. Małżeństwo nie jest jednak szczęśliwe, a Camille niebawem porzuca męża i nowonarodzoną córeczkę, Sabrinę.

Więcej

36,90 zł

24,99 zł

Dom

Danielle Steel

Kiedy niespodziewanie odziedziczyła wspaniałą posiadłość z lat 20., Sarah była kompletnie zaskoczona i bała się, że nie poradzi sobie z jej utrzymaniem. Jednak dom i jego sekrety szybko zafascynowały ją bez reszty. Z pomocą architekta Jeffa, zaczęła walczyć o przywrócenie budynku do dawnej świetności.

Więcej

34,90 zł

15,71 zł

Zwycięzcy

Danielle Steel

Najnowszy bestseller Wielkiej Damy Literatury Obyczajowej

Wzruszająca opowieść o odwadze i marzeniach, triumfie nad tragedią i znalezieniu wewnętrznej siły, by znów zwyciężać

Siedemnastoletnia Lily Thomas marzy o olimpijskim złocie i poświęca wszystko dla narciarskiej kariery. Tragiczny wypadekw jednej chwili przekreśla jej nadzieje, a jej przyszłość zmienia się nieodwracalnie...
Doktor Jessie Matthews,[...]

Więcej

39,80 zł

Życie na ulicy

Danielle Steel

Z potrzeby serca to opowieść zaskakująca, niezwykła, wzruszająca. Osobista, bo oparta na prawdziwych wydarzeniach, relacja Danielle Steel z jej jedenastoletniej działalności na rzecz bezdomnych w San Francisco.

Więcej

19,90 zł

Nadzieja

Danielle Steel

Słynny bestseller Pierwszej Damy Literatury Obyczajowej
Dramatyczne losy trzech par pragnących stworzyć rodzinę wiodą przez klęski i zwycięstwa, tragedie i radości, rozpacz i nadzieję… Biorąc ślub, Diana i Andrew są pewni, że ich pierwsze dziecko zostanie poczęte już podczas miesiąca miodowego.

Więcej

39,80 zł

25,17 zł

Gra o władzę

Danielle Steel

W zdominowanym przez mężczyzn świecie biznesu Fiona wspięła się na sam szczyt. Zawodowy sukces odniosła jednak kosztem rodzinnego szczęścia: jej małżeństwo rozpadło się, a kolejni kandydaci na partnerów bali się związać z inteligentną, przebojową kobietą.

Więcej

36,90 zł

24,99 zł

Od pierwszego wejrzenia

Danielle Steel

Timmie przeszła w życiu długą drogę. Nieszczęśliwe dzieciństwo i trudne początki dały jej siłę, by wspiąć się na sam szczyt. Dzięki talentowi i determinacji została słynną projektantką mody.

Za sukces zawodowy zapłaciła jednak wysoką cenę. Uczucia zawsze spychała na dalszy plan, mimo że coraz bardziej doskwierała jej samotność. I wtedy na jej drodze pojawił się Jean-Charles.

Więcej

36,90 zł

24,99 zł

Podarunek

Danielle Steel

Maribeth jest nie tylko uroczą i śliczną dziewczyną, jest też niezwykle ambitna i pracowita. Marzy, aby wyrwać się z małego miasteczka, skończyć studia. Niestety popełnia błąd i obdarza zaufaniem niewłaściwą osobę. Nowa sytuacja zmusza ją do zmiany życiowych planów.
Bez wsparcia rodziny, zdana tylko na siebie, rezygnuje z marzeń i podejmuje pracę jako kelnerka. Wtedy na jej drodze staje Tommy.

Więcej

32,90 zł

22,37 zł

Po kres czasu

Danielle Steel

Czy wierzysz, że jeśli dwie osoby się kochają, to zawsze i wszędzie się odnajdą?
Czy wierzysz, że naprawdę kochamy tylko raz?

Jenny od pierwszego spotkania z Billem czuła, że z tym mężczyzną spędzi resztę życia. I kiedy po kilku latach małżeństwa stanęła wobec trudnego wyboru między karierą a rodziną, nie wahała się ani przez chwilę. Jej decyzja jednak nie pozostała bez konsekwencji.

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Pegaz

Danielle Steel

Wojna i miłość, przyjaźń i rodzinne więzi, dramatyczne wybory i odbudowane życie w opowieści łączącej pół wieku, dwa kontynenty i dwa pokolenia.

Więcej

35,81 zł

30,88 zł

To niemożliwe

Danielle Steel

Więcej

14,99 zł

11,48 zł

Pierwszy bal

Danielle Steel

Więcej

14,99 zł

11,64 zł

Zdrada

Danielle Steel

Więcej

14,99 zł

11,48 zł

Happy Birthday

Danielle Steel

Więcej

14,99 zł

11,48 zł

Nowość
Czysta radość - Danielle Steel | mała okładka

Czysta radość

Danielle Steel

Pierwsza Dama Powieści Obyczajowej o psach, które wzbogacały jej życie – ciepło, wzruszająco, z poczuciem humoru. Najbardziej urocza książka najsłynniejszej pisarki świata.

Więcej

29,80 zł

21,59 zł

W ukryciu

Danielle Steel

Więcej

14,90 zł

9,99 zł

Nadzieja

Danielle Steel

Dramatyczne losy trzech par pragnących stworzyć rodzinę wiodą przez klęski i zwycięstwa, tragedie i radości, rozpacz i nadzieję…

Biorąc ślub, Diana i Andrew są pewni, że ich pierwsze dziecko zostanie poczęte już podczas miesiąca miodowego. Ale mijają miesiące i przynoszą kolejne rozczarowania...
Charlie wychował się w sierocińcach. Marzy o domu pełnym dzieci. Ale jego żona nie dzieli z nim tego marzenia…
P[...]

Więcej

39,80 zł

26,08 zł

Pegaz

Danielle Steel

Niezwykły podarunek splata losy dwóch rodzin w łączącej pół wieku, dwa kontynenty i dwa pokolenia opowieści o poświęceniu i nadziei, tragedii i odwadze, by zacząć wszystko od nowa.


Nicolas von Bingen i Alex von Hemmerle przyjaźnią się od dziecka. Obaj przeżyli tragedię straty żon. Samotnie wychowują dzieci – Nicolas dwóch synów, Alex córkę. Zapewniają im bezpieczeństwo i luksus w rozległych bawarskich pos[...]

Więcej

0,00 zł

Wbrew przeciwnościom

Danielle Steel

Czy kochająca matka zdoła (i czy powinna) uratować dorosłe dzieci przed ich samodzielnymi i ryzykownymi wyborami życiowymi?
W Top 3 list bestsellerów od premiery w maju tuż po nowej powieści autorki Dziewczyny z pociągu!
Kate Madison miała dwadzieścia dziewięć lat, gdy spadła na nią śmierć męża. Została sama z czwórką dzieci. Ciężko pracowała, by je wychować i zapewnić im wykształcenie. Teraz jest wziętą no[...]

Więcej

39,80 zł

19,90 zł

Bezpieczna przystań

Danielle Steel

Wzruszająca opowieść o rodzinie naznaczonej cierpieniem
i o dwojgu ludziach, którzy stracili wszystko i odnaleźli nadzieję

Ophélie wraz z jedenastoletnią córką Pip spędza lato nad oceanem. Spokój pustych, smaganych deszczem plaż w pobliżu San Francisco nie łagodzi jednak bólu niedawnej tragedii. Aż do dnia, gdy podczas
samotnego spaceru brzegiem morza Pip spotyka Matta. Utalentowany malarz zaprzyjaźnia się[...]

Więcej

39,80 zł

19,90 zł

To co bezcenne

Danielle Steel

Inspirująca historia utraconej i odzyskanej wiary w szczęście:
od Nowego Jorku i Los Angeles po europejskie stolice sztuki
i malownicze południe Francji

Veronique Parker najpierw dla męża zrezygnowała ze swojej wielkiej
pasji – malarstwa, a gdy Paul ją zdradził i się rozwiedli, poświęciła się
wychowaniu ich trzech córek. Teraz Paul umiera i zostawia im spadek,
jakiego się nie spodziewały. Pieniądze pozwolą[...]

Więcej

39,80 zł

Zwycięzcy

Danielle Steel

Wzruszająca opowieść o odwadze i marzeniach, triumfie nad tragedią i znalezieniu wewnętrznej siły, by znów zwyciężać

Siedemnastoletnia Lily poświęca wszystko dla narciarskiej kariery. Tragiczny wypadek przekreśla jej nadzieje...
Lekarka, która operuje Lily, staje wobec własnego dramatu. Nagle zostaje sama z czworgiem dzieci, dla których jest jedynym oparciem…
Ojciec Lily, wiązał z sukcesami córki wielkie [...]

Więcej

39,80 zł

Jak w bajce

Danielle Steel

Danielle Steel zachwycająco opowiada swoją współczesną wersję Kopciuszka z romantycznych kalifornijskich winnic. I przypomina, że czasem bajki stają się prawdą, a dobro w końcu zwycięża nad złem.
Camille dorastała w Napa Valey, w wielkim domu, który jej ojciec Christophe Lammenais zbudował na wzór rodzinnego zamku w Bordeaux. Miała idealne dzieciństwo, wypełnione luksusem i miłością rodziców. Po studiach wr[...]

Więcej

39,80 zł

25,85 zł

Apartament / Bezpieczna przystań Pakiet

Danielle Steel

Apartament

Miejsce, w którym spełniają się marzenia…

Słoneczny apartament w sercu Nowego Jorku. Cztery młode lokatorki.
Wszystkie w punkcie zwrotnym swojego życia.
Claire, ambitna projektantka damskich butów. Konserwatywny szef utrudnia jej karierę.
Początkująca pisarka Abby szuka literackiej szansy. Jest uzależniona od starszego od niej reżysera, który pielęgnuje jej niewiarę w siebie.
Sasha, sympatyczn[...]

Więcej

49,90 zł

32,13 zł

Pegaz

Danielle Steel

Niezwykły podarunek splata losy dwóch rodzin w łączącej pół wieku, dwa kontynenty i dwa pokolenia opowieści o poświęceniu i nadziei, tragedii i odwadze, by zacząć wszystko od nowa.

Nicolas von Bingen i Alex von Hemmerle przyjaźnią się od dziecka. Obaj przeżyli tragedię straty żon. Samotnie wychowują dzieci – Nicolas dwóch synów, Alex córkę. Zapewniają im bezpieczeństwo i luksus w rozległych bawarskich posi[...]

Więcej

9,99 zł

Bezpieczna przystań

Danielle Steel

Wzruszająca opowieść o rodzinie naznaczonej cierpieniem i o dwojgu ludziach, którzy stracili wszystko i odnaleźli nadzieję.

Ophélie wraz z jedenastoletnią córką Pip spędza lato nad oceanem.
Spokój pustych, smaganych deszczem plaż w pobliżu San Francisco nie łagodzi jednak bólu niedawnej tragedii. Aż do dnia, gdy podczas samotnego spaceru brzegiem morza Pip spotyka Matta.
Utalentowany malarz zaprzyjaźnia si[...]

Więcej

9,99 zł

9,00 zł

Nadzieja

Danielle Steel

Dramatyczne losy trzech par pragnących stworzyć rodzinę wiodą przez klęski i zwycięstwa, tragedie i radości, rozpacz i nadzieję…

Biorąc ślub, Diana i Andrew są pewni, że ich pierwsze dziecko zostanie poczęte już podczas miesiąca miodowego. Ale mijające miesiące przynoszą kolejne rozczarowania…

Charlie wychował się w sierocińcach. Marzy o domu pełnym dzieci. Ale jego żona nie dzieli z nim tego marzenia…

P[...]

Więcej

9,99 zł

7,59 zł

To, co bezcenne

Danielle Steel

Są podarunki, które przynoszą radość. Ale są też takie, które mogą dać szczęście.
Nawet gdy nic go nie zapowiada…

Veronique Parker najpierw dla męża zrezygnowała ze swojej wielkiej pasji – malarstwa, a gdy Paul ją zdradził i rozwiedli się, poświęciła się wychowaniu ich trzech córek. Kiedy Paul umiera, zostawia im zagadkowy spadek, którego się po nim nie spodziewały. Pieniądze pozwolą córkom realizować ich [...]

Więcej

9,99 zł

9,12 zł

Apartament / To, co bezcenne Pakiet

Danielle Steel

Apartament
Miejsce, w którym spełniają się marzenia…
Słoneczny apartament w sercu Nowego Jorku. Cztery młode lokatorki.
Wszystkie w punkcie zwrotnym swojego życia.
Claire, ambitna projektantka damskich butów. Konserwatywny szef utrudnia jej karierę.
Początkująca pisarka Abby szuka literackiej szansy. Jest uzależniona od starszego od niej reżysera, który pielęgnuje jej niewiarę w siebie.
Sasha, sympatyczna s[...]

Więcej

49,90 zł

31,74 zł

Apartament

Danielle Steel

Światowy bestseller najpopularniejszej autorki literatury kobiecej

Miejsce, w którym spełniają się marzenia…

Słoneczny apartament w sercu Nowego Jorku. Cztery młode lokatorki.
Wszystkie w punkcie zwrotnym swojego życia.

Claire, ambitna projektantka damskich butów; konserwatywny szef utrudnia jej karierę.

Początkująca pisarka Abby szuka literackiej szansy. Jest uzależniona od starszego od niej reżysera, [...]

Więcej

39,80 zł

22,99 zł

Apartament / Bezpieczna przystań / Nadzieja Pakiet

Danielle Steel

Apartament
Miejsce, w którym spełniają się marzenia…
Słoneczny apartament w sercu Nowego Jorku. Cztery młode lokatorki.
Wszystkie w punkcie zwrotnym swojego życia.
Claire, ambitna projektantka damskich butów; konserwatywny szef utrudnia jej karierę.
Początkująca pisarka Abby szuka literackiej szansy. Jest uzależniona od starszego od niej reżysera, który pielęgnuje jej niewiarę w siebie.
Sasha, sympatyczna s[...]

Więcej

99,90 zł

Obsada

Danielle Steel

Kait Whittier stworzyła swoją rubrykę w nowojorskim czasopiśmie. Ma miliony fanek, kocha swoją pracę, uwielbia swoje dorosłe dzieci. Ale po dwóch małżeństwach woli unikać komplikacji, jakie niesie nowa miłość.
Aż poznaje producenta telewizyjnego z Los Angeles – i wszystko się zmienia. Kait, zainspirowana prawdziwą historią swojej niezwykłej babki, pisze scenariusz serialu...
Z dnia na dzień zanurza się w ba[...]

Więcej

39,80 zł

19,90 zł

Nagroda

Danielle Steel

Nagroda… Zawsze trzeba wierzyć, że przyjdzie.
Gaëlle de Barbet ma szesnaście lat, gdy niemiecka armia wkracza do
Francji. Jej szczęśliwe życie się rozpada...
Jest zaszokowana i bezsilna, kiedy żandarmi aresztują jej najlepszą
przyjaciółkę i jej rodzinę, i wywożą do obozu. Niemiecki komendant
wojskowy zajmuje posiadłość rodziny Gaëlle na swoją kwaterę. Jej
ojciec i brat zostają zamordowani. Matka się załamuj[...]

Więcej

39,80 zł

23,76 zł

Apartament / Nagroda

Danielle Steel

Nagroda… Zawsze trzeba wierzyć, że przyjdzie.

Gaëlle de Barbet ma szesnaście lat, gdy niemiecka armia wkracza do Francji. Jej szczęśliwe życie się rozpada...
Jest zaszokowana i bezsilna, kiedy żandarmi aresztują jej najlepszą przyjaciółkę i jej rodzinę, i wywożą do obozu. Niemiecki komendant wojskowy zajmuje posiadłość rodziny Gaëlle na swoją kwaterę. Jej ojciec i brat zostają zamordowani. Matka się załamu[...]

Więcej

49,90 zł

24,95 zł

Szczęście w nieszczęściu - Danielle Steel | mała okładka
-43 %

Szczęście w nieszczęściu

Danielle Steel

Najnowsza, ciepła, wzruszająca i mądra książka najbardziej lubianej autorki światowej literatury kobiecej z fascynującą bohaterką, której los nie szczędzi wzlotów i upadków.
To powieść o nieustającym poszukiwaniu miłości, wyzwaniach, które stoją przed samotną matką i nie zawsze prostych relacjach z dorosłymi – jakże różnymi córkami (co nie dziwi, skoro mają trzech ojców...).
Paryż – stolica miłości i sztuki[...]

Więcej

39,80 zł

22,61 zł

Pakiet 2 książek Nagroda + Obsada

Danielle Steel

Nagroda
Nagroda… Zawsze trzeba wierzyć, że przyjdzie.
Gaëlle de Barbet ma szesnaście lat, gdy niemiecka armia wkracza do
Francji. Jej szczęśliwe życie się rozpada...
Jest zaszokowana i bezsilna, kiedy żandarmi aresztują jej najlepszą
przyjaciółkę i jej rodzinę, i wywożą do obozu. Niemiecki komendant
wojskowy zajmuje posiadłość rodziny Gaëlle na swoją kwaterę. Jej
ojciec i brat zostają zamordowani. Matka się[...]

Więcej

49,90 zł

Dziecinna gra

Danielle Steel

Najnowszy bestseller jednocześnie ze światową premierą!
Tym razem pierwsza dama literatury obyczajowej porusza tak ważny dla wszystkich i jakże trudny temat: dorastających i dorosłych dzieci.
Lekcje, jakich uczą nas dzieci, są najtrudniejsze. Co robimy, gdy nasze dzieci nie spełniają naszych nadziei i chcą iść swoją własną drogą?
Kate Morgan, starszy partner w prestiżowej kancelarii prawnej w Nowym Jorku, j[...]

Więcej

0,00 zł

Jak w bajce

Danielle Steel

NAJPOPULARNIEJSZA AUTORKA LITERATURY KOBIECEJ ŚWIATA W NOWEJ ROLI: zachwycająco opowiada własną współczesną wersję Kopciuszka z romantycznych kalifornijskich winnic. I pokazuje, że bajki mogą stać się prawdą. I że zawsze warto czekać na swojego księcia, bo dobro w końcu zwycięża nad złem.

Camille dorastała w Napa Valley, w wielkim domu, który jej ojciec zbudował na wzór rodzinnego zamku w Bordeaux. Miała i[...]

Więcej

39,80 zł

22,61 zł

W ślady ojca / Obsada Pakiet

Danielle Steel

W ślady ojca
Rok 1945. Amerykanie wyzwalają niemiecki obóz koncentracyjny. Wśród ocalonych są Jakob i Emmanuelle. Każde z nich straciło w koszmarze wojny wszystko i wszystkich. W sobie znajdują pocieszenie i nadzieję.
W Nowym Jorku rozpoczynają nowe życie. Razem budują swój świat: ciężkiej pracy, dobrobytu, a wreszcie fortuny –dla siebie i swojego syna Maksa.
Dwadzieścia lat później Max jest błyskotliwym bi[...]

Więcej

0,00 zł

Dziecinna gra / Szczęście w nieszczęściu / W ślady ojca Pakiet

Danielle Steel

Dziecinna gra

Kate Morgan, starszy partner w prestiżowej kancelarii prawnej w Nowym Jorku, jest dumną matką trojga dorosłych dzieci. Tamara, Anthony i Claire ukończyli świetne szkoły, wybrali wspaniałe ścieżki kariery i byliby chlubą ich ojca. Po śmierci męża Kate przez lata samotnie stara się trzymać w garści życie rodzinne, swoją karierę, a nawet emocje, ani razu nie zadając sobie pytania, czy naprawdę z[...]

Więcej

99,90 zł

63,19 zł

Wbrew przeciwnościom

Danielle Steel

To bardzo osobista powieść najpopularniejszej autorki literatury kobiecej świata.
Pierwsza, do której napisała przedmowę!
Dzieli się w niej z czytelniczkami własnymi rodzicielskimi troskami, które zainspirowały tę książkę.


Czy kochająca matka zdoła (i czy powinna) uratować dorosłe dzieci przed ich samodzielnymi i ryzykownymi wyborami życiowymi?

Kate Madison miała dwadzieścia dziewięć lat, gdy spadła na [...]

Więcej

39,80 zł

22,99 zł

Dziecinna gra / W ślady ojca / Jak w bajce Pakiet

Danielle Steel

Pakiet zawiera 3 książki
DZIECINNA GRA
Lekcje, jakich uczą nas dzieci, są najtrudniejsze. Co robimy, gdy nasze dzieci chcą iść swoją własną drogą?
Kate Morgan, starszy partner w prestiżowej kancelarii prawnej w Nowym Jorku, jest dumną matką trojga dorosłych dzieci. Tamara, Anthony i Claire ukończyli świetne szkoły, wybrali wspaniałe ścieżki kariery i byliby chlubą ich ojca. Po śmierci męża Kate przez lata [...]

Więcej

89,90 zł

58,42 zł

Szczęście w nieszczęściu Wielkie Litery

Danielle Steel

Ciepła, wzruszająca i mądra książka najbardziej lubianej autorki literatury kobiecej świata z fascynującą bohaterką, której los nie szczędzi wzlotów i upadków.
To powieść o nieustającym poszukiwaniu miłości, wyzwaniach dla samotnej matki i nie zawsze prostych relacjach z dorosłymi – jakże różnymi córkami (co nie dziwi, skoro mają trzech ojców...).
Paryż – stolica miłości i sztuki. Isabelle McAvoy, młoda st[...]

Więcej

44,90 zł

43,90 zł

Obsada Wielkie Litery

Danielle Steel

BESTSELLER

Mistrzyni literatury obyczajowej.

Po raz pierwszy najpopularniejsza autorka literatury kobiecej odkrywa przed nami kulisy świata telewizyjnych seriali.

Kait Whittier stworzyła własną rubrykę w nowojorskim czasopiśmie.
Ma miliony fanek, kocha swoją pracę, uwielbia swoje dorosłe dzieci.
Ale po dwóch małżeństwach woli unikać komplikacji, jakie niesie nowa miłość...
Aż poznaje producenta telew[...]

Więcej

44,90 zł

43,46 zł

Obsada

Danielle Steel

PO RAZ PIERWSZY NAJPOPULARNIEJSZA AUTORKA LITERATURY KOBIECEJ ODKRYWA PRZED NAMI KULISY ŚWIATA TELEWIZYJNYCH SERIALI.

Kait Whittier stworzyła własną rubrykę w nowojorskim czasopiśmie. Ma miliony fanek, kocha swoją pracę, uwielbia swoje dorosłe dzieci. Ale po dwóch małżeństwach woli unikać komplikacji, jakie niesie nowa miłość.
Aż poznaje producenta telewizyjnego z Los Angeles – i wszystko się zmienia. Kai[...]

Więcej

0,00 zł

Wbrew przeciwnościom

Danielle Steel

To bardzo osobista powieść najpopularniejszej autorki literatury kobiecej świata.
Pierwsza, do której napisała przedmowę!
Dzieli się w niej z czytelniczkami własnymi rodzicielskimi troskami, które zainspirowały tę książkę.


Czy kochająca matka zdoła (i czy powinna) uratować dorosłe dzieci przed ich samodzielnymi i ryzykownymi wyborami życiowymi?

Kate Madison miała dwadzieścia dziewięć lat, gdy spadła na [...]

Więcej

14,99 zł

W ślady ojca - Danielle Steel | mała okładka
-43 %

W ślady ojca

Danielle Steel

Rok 1945. Amerykanie wyzwalają niemiecki obóz koncentracyjny. Wśród ocalonych są Jakob i Emmanuelle. Każde z nich straciło w koszmarze wojny wszystko i wszystkich. W sobie znajdują pocieszenie i nadzieję.

W Nowym Jorku rozpoczynają nowe życie. Razem budują swój świat: ciężkiej pracy, dobrobytu, a wreszcie fortuny – dla siebie i swojego syna Maksa.

Dwadzieścia lat później Max jest błyskotliwym biznesmenem,[...]

Więcej

39,80 zł

22,61 zł